Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 21:06:19

    ŠUKI >> diky a tobe taky )))))

      NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 21:04:04

      Medusa >> To ti přeji!!! Moja ať je jaká je, tak ji mám a budu mít rád i když mě někdy móóóc sere !!!
      Tak zítra ať ti to ventky ohýbá 💪

        NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 21:00:15

        ŠUKI >> aha tak to jo potom ma papiry plati si clenstvi jeste a povolenku zatim nene a uvidime jak to bude dal a docela me chape diky mym zdravotnim problemum mi to i rada kupuje a doprava mi at mame lepsi zivot je fakt dost trpeliva a pomaha mi a to dost jak po psychicke strance tak po zivotni je to muj poklad

          NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 20:57:35

          Medusa >> Asi byls výkonný 🤭. a byla na 1000% spokojená , proto dárek. Ale čert ví, co bude po tobě chtít příště 😂

            NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 20:55:15

            Medusa >> To ti ZÁVIDÍM a přeji!!! Moja akorát remcá (slušně napsáno) a ja ji mám víš kde 🤭. Žijeme jenom jednou a proto jedným uchem tam a druhým ven … 😜

              NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 20:53:23

              ŠUKI >> a to je proutek temer za 5ku

                NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 20:52:11

                ŠUKI >> ona se me pta jestli neco nepotrebuju tak mi koupila toho black cat elite bank 3m a 600gr dvojdil newim je problem to sehnat ale ona mi to buh vi z kama sehnala cumim jak brko 😁😁😁😂😂😍

                  NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 20:44:50

                  ŠUKI >> ahoj ja sice taky ale me jeste kupodivu podporuje v tom takze dobry ))))

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:44:26

                    kubah >> Love❤️😂

                      NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 20:42:56

                      Medusa >> Pijavici mam doma jednu a to mi stačí 😂. Tři pruty a budu špekulovat … jeden je jasný a druhý do 22:30 na vývěsce- malá rybička a pak žoužele 💪💪💪

                      Zítra to je z povinnosti a pokecat s kolegy, ale ve středu jdu pro DVOJKU 🫣😂🤭

                        NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 20:36:46

                        ŠUKI >> ahoj jo jo mam nachytano nekolik nastrazek a mam i rosnaky a i pijavice kdyby nahodou tak jsem zvedav akorat ti zasrani bobri to tu devastujou )))))😒

                          Nkubah - Profil | Po 15.6.2026 20:34:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          drvoštěp >> sportovně, jako boxem ? :-))

                            NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 20:33:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Medusa >> Neplkej… máš nástražky? Ja už mam napsaný příchod , uvidím jestli ráno zavláčím ale večer to mají tam🤫 Ale odpoledne jdu ještě na injekci do kolena a pak razím na potok i se zásmažkou, která se už chladí 🤫

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:31:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tvl, teď jsem se dozvěděl že máme 30 vyročí svatby🙉Naštěstí to žena vzala sportovně že nevím data😂😂😂👍

                                NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 20:28:43

                                Káceč >> On ji to vrátí jinak …😜

                                  NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 20:18:20

                                  drvoštěp >> Helena není vůbec nasraná, že na ní nezbylo :-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:17:49

                                    Vash >> Na pravé ruce. Ty vemeno z 🦆😂

                                      NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 20:17:24

                                      Vash >> já se zas tak daleko pěšky nevydávám a pro jistotu ani autem :-)

                                        NVash - Profil | Po 15.6.2026 20:16:48

                                        drvoštěp >> Jaký prsty 🤔🤘🤣

                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:15:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Káceč >> Teď jsem dožral poctivé vepřové ocásky. Ani prsty jsem nemohl ke konci rozlepit😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun