Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    drvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 9:04:27

    Hoši, teď jsem na Lčr a jedeme obhlédnout skládky. Jsem zvědav

      čolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 8:27:47

      ŠUKI >> také jsem si všiml, pobavil jsi ...Děkuji za bezvýznamnou pochvu 😂

        ŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 5:37:44

        Vash >> …pochvalu … já jsem si to po odeslání nezkontroloval 😂

          Vash - Profil | Ne 14.6.2026 22:49:11

          drvoštěp >> Twl vypadá jak mumie 🫣 konečně si vidí na vrabce tak má potřebu to všem sdělit 🤣🤘😝 Mě by zajímalo .kdy viděl lososí plátky na živo 🤔 To bude v miulem století 🤣

            drvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 22:20:41

            Vash >> Od tý doby co hubne😂😂😂

              drvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 22:17:57

              MiPo >> Ještě ty mě ser😂😂😂

                Vash - Profil | Ne 14.6.2026 22:17:33

                ŠUKI >> Ty chachar 🤨 tobje fak hrabe 🫣🤘😝

                  ŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 22:09:21

                  kečemot >> Však on je 🤫 On je druhý Remek 😂

                    kečemot - Profil | Ne 14.6.2026 22:04:32

                    drvoštěp >> aspoň tak.

                      kečemot - Profil | Ne 14.6.2026 22:03:47

                      ŠUKI >> hoj z Kunovic lécú enom milionáři!!

                        drvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 22:01:06

                        kečemot >> Litr, blbě jsem to vyfotil.

                          kečemot - Profil | Ne 14.6.2026 21:59:53

                          drvoštěp >> a to donésla enom pulitra?

                            ŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:56:08

                            Vash >> Noooooo🤭. Děkuji za bezvýznamnou pochvu 😂

                              drvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 21:44:47

                              kečemot >> Mám dojem že v tom něco bude. Ona je realitní makléřka a budu v brzké době prodávat po tchánovi barák. Ale mě rohlíkem neopijí😂😂😂

                                ŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:44:36

                                kečemot >> Neříkej, že on byl tak daleko od domova ? A že přiletěl letadlem do KUNOVIC 🤭

                                  Vash - Profil | Ne 14.6.2026 21:40:31

                                  ŠUKI >> Konečně z tebe vypadli nějaké moudro 👍😝🤘

                                    kečemot - Profil | Ne 14.6.2026 21:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    drvoštěp >> ahoj zdraví JM. Tá má paměť! A ví co sa sluší a patří! 😀

                                      ŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:31:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      drvoštěp >> Žádná novina … i s náma jsi to zvládl a poměrně za krátkou dobu 🤗. A co…. jsme tady jenom jednou a proto pijme a souložme ( dokud to stojí) kdy máme příležitost 💪

                                        drvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 21:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ŠUKI >> Navečer přijela dcery kamarádka a dala mi flašu slivky. Na dotaz za co ? Prej jsem se s jejím manželem vloni hezky a kulturně ožral😂😂

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun