Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:21:52

    Káceč >> Mi leží v lese 4 jasany a nemam čas je zpracovat!!! Tak jsem navrhnul kolegovi : nařezej na špalky a jdeme 50:50 . Doveze mi to k baráku a vím, že ještě přidá litr slivovice !!! Tož neber to 😋

      NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 21:17:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ŠUKI >> kdybys měl Máňu, tak už nakládáš :-)

        Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 21:16:29

        Káceč >> 😂😂😂😂😂

          NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 21:15:48

          drvoštěp >> aby odbytář ty skládky vůbec našel :-)

            NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Káceč >> Vždyť ti to je jedno. Stejně to spláchneš lahvoněm🤗. A já po šichtě musel jít 2 kilometry po svých do hospody🥵. Aspoň jsem si udělal vetší žízeň 💪

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 21:03:43

              Káceč >> A já zítra objedu s odbytářem skládky. Dostal čočku od vedení Lčr a najednou ihned reaguje na sms. Jo, a od obecních lesů jsem koupil dřevo za půlku. Aspoň něco málo🙉👏

                NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 20:16:27

                Dva dny jsem žral koprovku s knedlem a vejcem, teď se smažej řízky, konečně :-)

                  Nčolkař,zloch - Profil | Ne 14.6.2026 18:52:57

                  Medusa >> když jsem ještě chytal na živou, většinou jsem si je nachytal na místě.Vnuk chce v týdnu mezi ranní a večerní vláckou zkusit na rybičku, tak mu zítra beru 1/2 l červů a krmení, alespoň se přes den zabaví...

                    NMedusa - Profil | Ne 14.6.2026 18:45:05

                    čolkař,zloch >> jezdival jsem si na ne kdyz jsme nic nechytli do kromerize k panu Konecnemu mel firmu Jakoz ten jich tam mel haldy

                      NMedusa - Profil | Ne 14.6.2026 18:44:18

                      čolkař,zloch >> a u nas muzeme na ne chytat ))))

                        NMedusa - Profil | Ne 14.6.2026 18:43:52

                        čolkař,zloch >> ahoj vyskytuje se tu docela dost na becve ale nejak jich rapidne ubylo diky fouskum ))))😁😁

                          Nčolkař,zloch - Profil | Ne 14.6.2026 18:09:58

                          kubah >> je to možné, ty vaše BPVRP jsem nečetl, nevím ani, jak to má Lukaš u nich...

                            Nkubah - Profil | Ne 14.6.2026 18:07:12

                            čolkař,zloch >> myslím, že u nás ve Středních Čechách je zakázán jako nástražka ...

                              Nčolkař,zloch - Profil | Ne 14.6.2026 18:04:02

                              kubah >> na unijním seznamu zatím není, ale použít ho jako nástrážku na vodách, kde se nevyskytuje, je nesmysl

                                Nkubah - Profil | Ne 14.6.2026 17:59:29

                                Káceč >> jj, tady také hnusně fouká ...

                                  Nkubah - Profil | Ne 14.6.2026 17:58:48

                                  čolkař,zloch >> já myslím, jestli není zákaz na ně chytat - invazivní druh ....

                                    Nčolkař,zloch - Profil | Ne 14.6.2026 17:54:40

                                    kubah >> jj, ne že bych na něj nikdy fouse nechytil, ale není to jejich topka... ale zase vydrží nesmysl.

                                      Nkubah - Profil | Ne 14.6.2026 17:32:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Medusa >> toho karasa dej asi raději slepicím, nechytej na stříbrňáka

                                        NMedusa - Profil | Ne 14.6.2026 15:43:55

                                        drvoštěp >> ahoj na quiver mam na cerviky mam zatim jednoho karasa a neco vetsiho me to utrhlo ))))) zitra jedu zase )))))😁😁

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun