Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPvl - Profil | Ne 14.6.2026 15:28:09

    Káceč >> Tady to začalo ..

      NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 14:21:25

      Jinakl u nás furt ten zkurvenej vichr.

        NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 14:20:59

        ŠUKI >> už třináctej rok nehulím, tak holt můžu lemtat lachouty :-)

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 13:53:28

          Medusa >> Jak je budeš chytat ?

            NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 11:57:38

            Káceč >> Ty mas spotřebu fakt jak ten ZIL. 100/100 😂

              NKáceč - Profil | Ne 14.6.2026 11:35:01

              Medusa >> já před obědem pojedu pro lachouty :-)

                NPolčis - Profil | Ne 14.6.2026 11:19:45

                ŠUKI >> Žil+4 rusáci 😀

                  NMedusa - Profil | Ne 14.6.2026 11:15:19

                  Káceč >> ahoj tak po obede jedu na nastrazky nachytat takze se mejte voda je vys ale to mi nevadi na karasky idealni pokud nebude prset nejak 😁😁

                    NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 7:20:10

                    Polčis >> Jak ZIL 🤫

                      NPolčis - Profil | Ne 14.6.2026 6:33:17

                      ŠUKI >> Tvl to budeš mít spotřebu jak naklaďák 😀

                        Ndrvoštěp - Profil | So 13.6.2026 22:31:07

                        ŠUKI >> 🙉🙉🙉

                          NKáceč - Profil | So 13.6.2026 22:07:19

                          drvoštěp >> já byl rok a půl na tel. ústředně. Byla automatická, žádný přepojování. Bez RTC a služeb, krásná to doba :-)

                            NŠUKI - Profil | So 13.6.2026 22:06:37

                            drvoštěp >> Nechtěl jsi napsat křeče a KAPAVKA ?😂

                              Ndrvoštěp - Profil | So 13.6.2026 21:52:12

                              Káceč >> Já byl u petošů. Vždyť víš🤫 V zimě kotelna, v létě stavba a nebo údržba kotlů.

                                NKáceč - Profil | So 13.6.2026 21:49:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                drvoštěp >> já teda měl na vojně úplně jiný starosti, než sbíječku :-)

                                https://www.youtube.com/shorts/z--3vYsDFK4

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 13.6.2026 21:45:45

                                  ŠUKI >> Na vojně jsme se první den na stavbě prali o sbíječku. Za hodinu nás to přešlo. Křeče a klepavka😂😂

                                    NBord - Profil | So 13.6.2026 21:08:48

                                    Káceč >> drvoštěp to jste nedělali benzínovým Wackrem to byl dělník dneska bych při práci s ním vypustil duši

                                      NŠUKI - Profil | So 13.6.2026 21:08:11

                                      Káceč >> Jenom když mám volno a to mi zítra začne v délce 12ti po sobě jdoucích dní 🤭💪🫣

                                        NKáceč - Profil | So 13.6.2026 21:06:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Lidi jsou debilové....

                                        https://youtu.be/5jMNvQ0Amec

                                          NKáceč - Profil | So 13.6.2026 21:05:44

                                          ŠUKI >> ty fotit nemusíš, tady se ví, že si alkáč :-)

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun