Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 17:29:19

    HoumrP >> Můžeme, protože nic jiného než překvapit jsme dnes nemohli z podstaty prozatímních výkonů :-).

      NHoumrP - Profil | Čt 28.5.2026 17:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      kubas. >> Mě sere, že jim nejde časomíra přesilovky. Fini jí hrají od začátku utkání a nevím, kdy skončí 😅

        NHoumrP - Profil | Čt 28.5.2026 17:23:24

        kubas. >> Si psal, že to můžeme rozbalit a překvapit 😅

          Nsmike - Profil | Čt 28.5.2026 17:21:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pískej konec…

            Njeden3 - Profil | Čt 28.5.2026 17:16:19

            a opět....zápas se vyvíjí naprosto předpokládaným směrem .........o víkendu se hodně oteplí protože naši hokejisti budou pálit hokejky :-)

              Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 17:13:31

              Hodte tam radši ručník, nejhorší výkon na turnaji za minimálně 30 let co pamatuju.

                Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 17:02:25

                milin >> Pro to ani není výraz, jen kontinuální pokračování ostudy... Od nominace doteď. Letošní výběr hráčů jen na základě CVčka bez zhodnocení aktuální formy je totální "majstrstyk", kterej už dost možná nikdo nepřekoná. Takhle arogantně mimo nemůže už nikdo druhej být.

                  Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 16:53:36

                  Gigi1893 >> Zkušení hráči samozřejmě, kteří se bedlivě dívali na OH a ví, jak se co hraje. Kdo jinej, proto jeli, abychom uhrali výsledky na jistotu...

                    Nmilin - Profil | Čt 28.5.2026 16:53:25

                    kubas. >> Hrozny

                      NGigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 16:51:28

                      kubas. >> kdo ne bude řezat ? 😂😂

                        Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 16:49:15

                        milin >> Další katastrofální individuální výkon z mnoha.

                        Snad je aspoň serezeme, když hokejově na ně nemame.

                          Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 16:48:03

                          HoumrP >> A čím jsi překvapen? Vše je dle očekávání do puntíku zatím.

                            NGigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 16:37:51

                            A první lajna má co dohánět... -1

                              Nmilin - Profil | Čt 28.5.2026 16:35:13

                              Tichacek zakončil ms stylově.

                                NHoumrP - Profil | Čt 28.5.2026 16:32:59

                                kubas. >> Já už jsem rozbalený a překvapený teď 😅

                                  Nkubas. - Profil | Čt 28.5.2026 16:04:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak pojďme na to, v přesilovkách, oslabenich ani při hře 5 na 5 jsme karty neodkryly, tak to můžeme konečně rozbalit a překvapit :-)!

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 15:38:49

                                    €mo >> neříkám nic:-)

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 15:38:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      rarach >> kdyby nebyly náborový akce, tak je tam dětí čtvrtina a většina klubu mládež vůbec nepostaví..
                                      A to je právě ono- je jedno, jestli sou děti takový nebo makový, ať si to jdou zkusit, ať sportují, když tam bude nějaký skutečný talent, tak ten se projeví a bude se sním pak dal pracovat. Navíc nějaký předpoklady k danému sportu se klidně můžou ukázat až později, třeba Cháru taky nikdo na hokeji nechtěl, posílali ho na basket, a on to pak v dorostu zlomil a udělal kariéru v NHL....
                                      U nás se ta výkonosti v detskym věku moc řeší, navíc málokterý dítě v sedmi letech ví, že chce hrát zrovna hokej.., nechal bych tomu přirozenější vývoj.
                                      Btw-Klaebo měl první závod v SP v 19..,

                                        Nrájovec - Profil | Čt 28.5.2026 11:10:35

                                        Gigi1893 >> Tady mě to u některých připadalo, že i podle ohlasů z medií, např. Mandát.

                                          Nrájovec - Profil | Čt 28.5.2026 11:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          kubas. >> Umělci měli kliku, že dřív nevypadla farma Krakenů, tenhle týpek by je nepustil ani do čtvrtfinále https://theahl.com/stats/player/10575/92/oscar-fisker-mlgaard.