Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 19:17:16

    jeden3 >> nedobili baterie (plkárna)☝🏻🤣🤣

      jeden3 - Profil | Čt 28.5.2026 19:15:39

      kubas. >> chybí ti tam,že hráči bez puku jezdí jako lemry .......

        kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 18:53:30

        Poušťák >> Lotyšsko Nory udělá, ale fandím jim, sympatickej tým, herně super.

          Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 18:45:51

          Největší sranda bude až postoupí do semifinále Finsko,Švédsko,Norsko

            kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 18:43:42

            HoumrP >> Top bek no :-).

              Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 18:43:08

              Úkol byl splněn,postup do čtvrtfinále ☝🏻☝🏻☝🏻

                kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 18:41:27

                Gigi1893 >> Neskutečný...

                  HoumrP - Profil | Čt 28.5.2026 18:41:25

                  Ty pičo, Hronek mezi trojkou. Nechápu.

                    kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 18:41:12

                    O gól lepší výsledek, než jsem čekal, překvapení docela ten gól, ještě že nám darovali tu přesilovku 5 na 3, jinak tam nebylo vůbec nic.
                    Totalni dhonestace našeho hokeje. Tam nebyla ani jedna jediná pozitivní věc. Přesilovky - nejhorší na turnaji, oslabení - nejhorší na turnaji. Bez kombinace, bez střelby, bez motivace. Úplná křeč a odevzdanost. A jak Mr. Arogant zabil postupně v turnaji mladý, kteří byli v globálu nejlepší na place, to je na metál.

                    "Val val a už sa nevracaj"!!! O parník nejhorší MS v hokeji, co ve svém životě pamatuju. Jediná chyba byla, že se naprosto nezaslouženě postoupilo omylem do čtvrtfinále. Takhle se zase můžeme chlacholit, že nevyšel jeden zápas.

                      Gigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 18:36:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ta bojovnost a zápal do hry 😅 kdyby za nás nastoupil Lukashenko tak nikdo nepozná kterej to je...

                        kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 18:33:30

                        Řízek 5,125 >> Teď to přijde ;-).

                          Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 18:32:44

                          jeden3 >> teď už ani já nevěřím:-)

                            Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 18:26:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            rarach >> tvl,kde píšu, že Klaebo se dostal do nějakýho programu až ve dvaceti? Najdi mi to pls

                            Btw-obecně je u nas malo příležitostí, dělat sport jen tak pro radost- atletika, basket, fotbal, hokej,tenis....všechno se to trénuje na nějaký výkonnostní úrovni, a po detech (opakuji po dětech) se chtějí nějaký výsledky, ne aby si hráli jen tak pro radost ze hry..

                            A když dítě závodně sportovat nechce, tak má holt smůlu a tedy sportovat nebude. O tomhle je v zásadě celá diskuze.

                              jeden3 - Profil | Čt 28.5.2026 18:04:40

                              pánové, věří ještě někdo v zázrak?

                              jinak o letošním MS se dá říct : to máte za to, že se nemodlíte 🤣😂

                                rarach - Profil | Čt 28.5.2026 18:02:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Řízek 5,125 >> Ale howno, když někdo neumí bruslit, nemá na hokeji co dělat....Klaebo ....podívej se jak jezdí SP a odkdy syn Lukáš Bauera....Když ničemu nerozumíš, tak to prosím nekomentuj, nemusíš komentovat všechno....protože jestli jel v 19 první SP, tak minimálně 2 roky už ho zkoušeli o patro níž, což nekorenspoduje s tím, že se okolo 20 let dostal do nějakého programu kde si musel vybrat....a já dobře vím, že už v 15 se o něm mluvilo jako o megatalentu.

                                  Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 17:43:28

                                  Gigi1893 >> jj:-)

                                    Gigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 17:38:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Řízek 5,125 >> ..

                                      Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 17:34:19

                                      Btw-Aspoň že Hronek si řekl, že už nás tu jako trápil dost...:-))
                                      A ještě pořád můžou být za hrdiny! Zrovna proti Finům to historicky pár krát klaplo;-)

                                      Edit: dobrých zápisů není nikdy dost.v zásadě:-)

                                        kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 17:33:12

                                        Řízek 5,125 >> Aspoň Hronek si to tady přečetl.

                                          Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 17:32:31

                                          Tvl, dělají si z nás dobrý den...
                                          Ten druhej gól byl hroznej...a třetí úplná haluz, tohle si na tyhle úrovni nesmí nechat dát.