Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | St 27.5.2026 9:41:52

    Poušťák >> AI.

      NPoušťák - Profil | St 27.5.2026 9:04:00

      Gigi1893 >> kdo to napsal Aleši?

        Nkubas. - Profil | St 27.5.2026 8:02:05

        Vegas klobouček.

          NGigi1893 - Profil | St 27.5.2026 7:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ..

            Njeden3 - Profil | St 27.5.2026 7:06:23

            Řízek 5,125 >> tohle jsem tvrdil už na turnaji OH
            tam to sice v druhém zápase o fous nevyšlo, ale pořád to bylo lepší
            na druhé straně-on to byl také úplně jiný tým,že
            nejde o to, jestli prohrajem, jde o to, jaký výkon předvedem, je to hra a ta má bavit ty na ledě i ty, co na to koukají, to je ten princip...tak mi řekněte, kdo se včera 60 minut bavil?

              NPoušťák - Profil | St 27.5.2026 6:05:12

              Řízek 5,125 >> tak to je fakt,máš bot 👍👍🤣

                NŘízek 5,125 - Profil | St 27.5.2026 0:19:47

                Na druhou stranu, lepší prohrát s Kanadou teď, než ve finále. Dvakrát za sebou jí neporazíme.

                  Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 23:36:17

                  Poušťák >> Už bych se opakoval... Jinak dnešní dva góly... Alscher (vyměnit na přesilovce okamžitě za Hronka, co netrefí ani vrata od stodoly celej turnaj a je to nejhorší bek v poměru cena/kvalita na celém turnaji) a druhej zařídil Melovský (kterej je na hraně sestavy)... Co zkušení hráči? První lajna? Střelec Blumel? Hvězda Vancouveru? Tomášek s nulou vstřelených gólů na kontě... O přesilovkách se nema snad ani čemu bavit. A tak by se dalo pokračovat ještě. Jako nevím komu se ten hokej dnes líbil, ale mně ne, zrcadlo se nastavovalo ve 3.tretine hlavně a to byl smutný příběh. Z par náhodných odrazů jsme málem utrpěli vyrovnání, ale jinak tam nebylo nic... Znovu se opakuju, to je tak, když se dělá nominace za zásluhy a hráči bez formy. Proč jsou v nominaci hráči jako Kaut, Mandát, Scotka, Hájek, Beránek atd. je mi záhadou. V play off skvělej Nestrašil je kde? Ke Kovarcikovi logicky, když už hrajeme komedii s vazbama (Kaut, Mandát)... Ajo, "nevešel se" vlastně... Další hráči s formou aktuální? Hovorka s progresem do týmu NHL, Košťálek, Zábranský se sezónou jako prase? Notabene obránce pravák, kterej tam je v týmu jen 1! A tak dále a tak dále...

                  Snad si to tady Moták s Grossem čtou, aby to další MS nebyla taková blamáž, zejména personální ovlivněná pýchou, arogancí a absolutní ztrátou soudnosti.

                    NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 23:23:22

                    kubas. >> já jsem nasranej a přál bych to raději Slovákům,to co předvádíme je parodie na hokej,a ještě se bijeme do prsou,jak hrajeme dobře 🤣🙈🙈🙈

                      Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 22:44:50

                      Ještě že jsme měli ve skupině ty Slováky, který prostě porazíme vždycky z principu i kdybychom nastoupili bez jedné brusle...

                        Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 22:26:29

                        jeden3 >> Už jsme poprvé vystřelili ve 3.tretine, ještě přijde obrat. Zkušení hráči, co to na OH odkoukali to teď odspuntuji.

                          Njeden3 - Profil | Út 26.5.2026 22:22:46

                          a už se utkání vyvíjí očekávaným směrem .............

                            NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 22:18:13

                            Už 26 minut zase jezdíme hada,to nevypadá dobře

                              NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 21:14:19

                              MB >> možná jim gugl přesně neuměl přeložit pojem pivo a párek...

                                NMB - Profil | Út 26.5.2026 20:50:02

                                Řízek 5,125 >> něco jsem zaslechl...a prý sháněli rodileho mluvčiho...nechtěli nic podcenit

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 20:45:31

                                  MB >> asi neznají gugl translator:-)

                                    NMB - Profil | Út 26.5.2026 20:36:21

                                    Řízek 5,125 >> chvilku to trvalo než to přeložili kanaďanúm

                                      NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 20:33:05

                                      Švýcaři vedou v 6 minutě dva nula

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 20:29:15

                                        Poušťák >> ha! Už si to přečetli!
                                        :-)

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 20:28:32

                                          Poušťák >> tak víme snad všichni, kdy jsem to sdělení psal, že..
                                          Si to tady zatím nepřečetli, asi.
                                          :-)