Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 20:11:57

    Řízek 5,125 >> nastrouhej si tři mrkve,kupní trochu oleje a citrónu,a dívej se pořádně doktore 🙈🤣🤣☝🏻☝🏻

      NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 19:55:37

      A čistě teoreticky tu Kanadu dát můžeme, tak jako tak bude první, motivace minimální, nebudou se chtít zranit, chtějí si před čf odpočinout, budou chtít na pivo a párek....::-)

        NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 19:20:20

        rájovec >> jj ale Carolina byla v tomhle zápase jasně lepší a hlavně útok s Ahem je mlel neskutečně.

          Nrájovec - Profil | Út 26.5.2026 19:13:24

          Poušťák >> Dá se říct, v sezóně byli celkově dost dobrý, ale teď vyloženě hřeší na to, že moc gólů nedostanou. Je to škoda, proti Vegas to mohli zkusit. Taky už toho musí mít plný kecky, série na sedm, věčná prodloužení, naproti tomu ti druzí šli až moc hladce.

            NPoušťák - Profil | Út 26.5.2026 19:03:33

            rájovec >> já koukal a musím říct,že MTL je tam kde je díky Dobešovi.

              Nrájovec - Profil | Út 26.5.2026 15:55:09

              kubas. >> Nevyždímaným:-)

                NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 15:46:13

                kubas. >> jj, a přitom to vyšlo dneska ráno:-)

                  Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 15:38:54

                  Řízek 5,125 >> Druhej zhruba tak o 3 dny, skoro :-).

                  Ale opakování je matka moudrosti v tomto případě. Za tuhle blbost mokrým hadrem přes ksicht nejlíp :-).

                    NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.5.2026 15:04:30

                    No, takže porazíme Kanadu a jsme s prstem v nose druhý. Ta hokejová matematika je krásná!:-)

                      Nrarach - Profil | Út 26.5.2026 9:58:31

                      rájovec >> Ten do penze nepůjde, má ve Varech novej barák, až nebudou vědět kam s ním, tak mu udělají místo v místní akademii......

                        Nrájovec - Profil | Út 26.5.2026 8:10:53

                        kubas. >> Však to brzy skončí. Pak vykoupe Kladno a půjde do penze.

                          Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 8:00:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nkubas. - Profil | Út 26.5.2026 7:40:03

                            rájovec >> Montreal za 3.tretinu a prodloužení 1 střela na bránu, Andersen musí být na prášky :-).

                              Nrájovec - Profil | Út 26.5.2026 6:06:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dobeš - 35 zásahů , % 92,11, 3 góly
                              Andersen - 10 zásahů, % 83,33, 2 góly
                              Polovinu střel a oba góly Montrealu mají na svědomí obránci. Rulík by zamíchal sestavou, Dobeše posadil na tribunu a bylo by.

                                Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 21:32:39

                                Řízek 5,125 >> Mladé mužstvo... Tvl to je gól fakt.

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.5.2026 21:30:03

                                  kubas. >> to mi připomíná Lojzu...taky za to všechno můžou hráči...

                                    Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 21:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      NPoušťák - Profil | Po 25.5.2026 21:02:19

                                      kubas. >> tak určitě to bylo za to co uniklo ze slovenské kabiny 🤣🤣

                                        Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 20:42:37

                                        Řízek 5,125 >> Plány v planech jiných plánů, klasika :-).