Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 20:42:05

    rarach >> Metafora, jasně že nesedí :-).

      N4Hubert - Profil | Po 25.5.2026 20:39:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tohle je Hrouzek proti Slovinsku, ale klidne by to mohlo byt i ted proti Norsku...

      https://youtube.com/shorts/KAb-Gsx4d_Q?is=S54gktlIOkr1SBaK

        NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.5.2026 20:36:29

        Tvl, tohle je zpráva!
        Češi půjdou do klíčové fáze světové kvalifikace i s posilami ze zámoří. Dorazí Krejčí i Nečas

          NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.5.2026 20:33:02

          Ledaže by v tom byl plán, jak poslat bratry domů:-))

            NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.5.2026 20:32:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubas. >> tohle prostě nejde, takhle se za národak nehraje, sebral bych jim dresy a poslal domů...

              Nrarach - Profil | Po 25.5.2026 20:29:35

              kubas. >> Sikora u televize určitě nesedí...ten jim na to z vysoka....

                Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 20:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Bych se opakoval ...

                  NPoušťák - Profil | Po 25.5.2026 19:47:01

                  rarach >> tan to má do února propaktovaný Pitomio,slavit se bude v Edenu,ten je teď volnej

                    Nrarach - Profil | Po 25.5.2026 19:41:54

                    Jenom takovej dotaz...v kolik je to na Staromáku? Abych to neprošvihnul...proboha...

                      NPike - Profil | Po 25.5.2026 19:26:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já přijdu, až Milda Vilda MV nastaví zrcadlo☝

                        Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 19:21:24

                        jeden3 >> A takovej jsi byl optimista po Švédsku i vzhledem k té ostudě se Slovinskem... Norsko nám definitivně nastavilo reálné zrcadlo, díky za něj.

                          Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 19:08:57

                          Řízek 5,125 >> Tam dnes nebylo nic, nenastoupili jsme k zápasu ani, bohužel. Nebylo co radit...

                            Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 19:07:54

                            HoumrP >> Právě, tohle bylo dost unfair a ještě že tam není Ujčík, to už by si nezahrál :-).

                              Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 19:07:04

                              rájovec >> A omlouvám se, pokud jsem byl občas přílišným optimistou ohledně Blumela. Měním názor, respektive jsem toho názoru již, že na to nemá.

                                NHoumrP - Profil | Po 25.5.2026 19:06:53

                                visage >> Jsi moc důvěřivý 😂.

                                  Nvisage - Profil | Po 25.5.2026 18:56:08

                                  HoumrP >> Pavle tipoval som góly , to mi vyšlo , len opačné garde .
                                  | Po 25.5.2026 15:03:08

                                  no nejaké tipy CZE : NOR 16.20 hod. ??? 4 : 1 môj tip .

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.5.2026 18:49:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Já sem od první minuty takovej nasranej, a taky že jo...
                                    Vyloženě prosranej zápas, to vůbec není radost sledovat nebo snad radit.., to by jako museli chtit hrát, a to tam vůbec nebylo....

                                      NPoušťák - Profil | Po 25.5.2026 18:47:57

                                      Ještěže Cirkus Česko bude hrát jen 2 zápasy.
                                      Darina o5 v topu 🤣🤣🤣

                                        NHoumrP - Profil | Po 25.5.2026 18:47:15

                                        kubas. >> Tak, kdyby mladýho chytil pod krkem a dal mu za tu aroganci českou facku, ale tohle....

                                          NPoušťák - Profil | Po 25.5.2026 18:46:09

                                          milin >> ten komentátor nemá nic společného s nominací,ale mele jednu píčovinu za druhou,jestli to neslyšíš,tak nevím 🙉🤣