Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:38:24

    HoumrP >> Jsme neměli vůbec nic, ostuda.

    Hronek se předvedl na konci, dement fakt.

      Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:37:18

      rájovec >> No to je jinej kanón jak Blumel :-). Mladosi fakt skvělí, ti nám nedali ani cichnout.

        NHoumrP - Profil | Po 25.5.2026 18:34:45

        rájovec >> Jj, slepé 😅

          Nrájovec - Profil | Po 25.5.2026 18:34:05

          HoumrP >> Šetří náboje na Kanadu.

            NHoumrP - Profil | Po 25.5.2026 18:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubas. >> Takovou komedii by nenatočila ani Poledňáková 😅.
            Za 17 min. 3.třetiny 3 střely 🤪

              NMB - Profil | Po 25.5.2026 18:32:31

              jeden3 >> za tohle může tahle diskuze...a urážení její tahouni...nechtějí poradit a pak to takhle vypadá

              To jse družstevníci? :))

                Nrájovec - Profil | Po 25.5.2026 18:29:59

                kubas. >> Postavy spoluhráč docela umí, jestli padnou i na Tralmakse(asi teda ne), tak potěš koště.

                  Njeden3 - Profil | Po 25.5.2026 18:28:04

                  4:1 ..asi nejsem vlastenec..ale já to prostě vypínám
                  je mi líto fanoušků, kteří si udělali výlet na tuhle blamáž až na mistrovství
                  nejsem fanatik, když prohrajeme , ale výkon je dobrý, prostě soupeř byl ještě lepší, tak to ve sportu prostě je.
                  Ale tohle???

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 25.5.2026 18:28:00

                    Pecka ... :-)

                      Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:26:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pískej radši konec. Junioři Norska nás školí. Ale my nemáme mladý, nemají výkonnost na MS... Tak určitě.

                        Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:24:39

                        rarach >> Aspoň něco jsme poresili:-))).

                          NHoumrP - Profil | Po 25.5.2026 18:24:37

                          kubas. >> 😂😂😂

                            Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:24:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            milin >> Blamáž a fiasko naprostý. Dobře jim tak s nominací za zásluhy.

                              Nmilin - Profil | Po 25.5.2026 18:23:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Nevim přesně co ma komentátor s výkonem, nebo s nominaci společného, ale at uz jde cely ten budoucí kladenský ansámbl do pic.e

                                Nrarach - Profil | Po 25.5.2026 18:22:23

                                Ale když ještě vydržíme 8 minut, tak 2 zápasy po sobě nebudeme hrát oslabení....to je bizár.

                                  Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:19:28

                                  Ještě že máme Kanadu další zápas a ne Maďarsko nebo Británii. S těmi rostoucími výkony bych měl reálné obavy.

                                    Nrájovec - Profil | Po 25.5.2026 18:17:32

                                    Řízek 5,125 >> Čau, s Dánskem to bude větší fuška:-).

                                      Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 18:01:15

                                      rájovec >> To vidíme... v té přesilovce na kruhu je úžasnej.

                                        Nrájovec - Profil | Po 25.5.2026 17:59:25

                                        kubas. >> Pesimisto, počkej, až začne Tomášek prodávat co se naučil od Leona s Ježíšem, tak nebudeš stihat počítat góly. Na tribuně na to měl času dost.

                                          Nkubas. - Profil | Po 25.5.2026 17:51:11

                                          rarach >> Jako je, já počítal nejlíp s plichtou a mám vsazenou neprohru Norů.