Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Poušťák - Profil | Po 18.5.2026 23:10:15

    jeden3 >> ano vyhráli,ale já viděl v dresech našich Slovince a ve Švédských naše,prostě to votpinkali se štěstím a byli jasně,ale jasně horší.
    Třeba se mílým,ale vysvětlit si to nechám.

      Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 23:09:26

      MB >> ano, tak by třeba dnes 4 lajna vůbec nevěděla , co a jak má hrát:-)

        kubas. - Profil | Po 18.5.2026 23:02:55

        Korenar dnes velmi dobrej, jen tak dál.

          MAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2026 22:59:50

          jeden3 >> Oni to tak hráči spíše přetahovali sami od sebe, alespoň si to teda myslím, že nešlo o záměr trenéra. :-) Na jeho obranu je těžké ukočírovat lajnu s takovými hráči, kteří mají takové ego a chtějí to prostě rozhodnout právě oni - trochu mi to připomnělo Rusko svého času ...

            kubas. - Profil | Po 18.5.2026 22:55:41

            rarach >> Výbornej bek, ale to není nic nového... Galvas taky skvělej.

              jeden3 - Profil | Po 18.5.2026 22:55:24

              MAXXSKATER >> i oni toho měli plné zuby..objektivně byhc řekl,že asi tu svoji nejlepší lajnu během záapsu přetížili a na konci už také nemohli..ale to je jen pohled laika,třeba to bylo jinak

                jeden3 - Profil | Po 18.5.2026 22:54:17

                Poušťák >> a jak dopadl ten jiný hokej,na který jsi koukal ty? U mě naši vyhráli........

                  MB - Profil | Po 18.5.2026 22:53:11

                  Jako vybral to blbě a nemít mrk ...

                  Díky MM za mrk

                  :)))

                    kubah - Profil | Po 18.5.2026 22:52:19

                    Ještě, že to tu Švédi nečetli a nevěděli, že mají lepší kondičku a jsou lepší ...

                      MV - Profil | Po 18.5.2026 22:51:39

                      Tak jak kritici?Co máte dál?✌️

                        rarach - Profil | Po 18.5.2026 22:50:59

                        Krása... nejlepší Alscher

                          MAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2026 22:44:17

                          jeden3 >> Přání je otcem myšlenky ? Bohužel Švédi jsou po fyzické stránce (síle) jinde než naši ...

                            rarach - Profil | Po 18.5.2026 22:38:52

                            jeden3 >> Taky už dejchaji tlamou

                              Poušťák - Profil | Po 18.5.2026 22:37:56

                              jeden3 >> asi koukám na jiný hokej

                                jeden3 - Profil | Po 18.5.2026 22:37:18

                                Poušťák >> myslím,že i ze žlutých se pomalu stává místo expresu takový courák :-)

                                  Poušťák - Profil | Po 18.5.2026 22:03:30

                                  rarach >> už jezdíme hada za žlutým expresem

                                    rarach - Profil | Po 18.5.2026 21:54:01

                                    Dochází nám kyslík

                                      Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 21:48:56

                                      Pike >> vždycky tam nechali Švéda , který tam sám clonil před brankářem, a naší vůbec nemají snahu blokovat střely..
                                      Nechají Švédy pěkně vystřelit, do brankáře, který to vlastně nevidí..
                                      Tedy čistit to před brankou a padat do střel...

                                        Pike - Profil | Po 18.5.2026 21:43:30

                                        Tak co uděláme chlapci a tím oslabením?

                                          kubas. - Profil | Po 18.5.2026 21:41:41

                                          Poušťák >> Duch Pepíka Jandače :-).