Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kubas. - Profil | Út 19.5.2026 8:27:34

    Poušťák >> To jo a když vidím Dobeše v bráně, tak mám před očima úplně Patricka Roy, hrozně mi ho v některých věcech připomíná :-).

      jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 8:20:15

      Poušťák >> 😂🤣👍

        rarach - Profil | Út 19.5.2026 8:09:47

        kubas. >> Díky...muhehe

          rarach - Profil | Út 19.5.2026 8:08:17

          Poušťák >> Jako na konci i švédové tahali nohy z medu...asi tam taky nebude všechno v ažůru, když mlaďasové hrajou 25 minut a zkušeňáci 12-13 nebo přijeli na výlet, no...

            Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 7:42:15

            jeden3 >> sereme na to,vyhrálo se a jdeme dál.
            Ty jsi viděl vyrovnaný zápas a unavený Švédsko,já 10 minut naše v topu a pak o parník horší.
            Možná mám ještě Ruskou barevnou telku a ta to vykresluje po svém 🤣🤣🤣

              Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 7:38:36

              kubas. >> krásný příběh

                jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 7:37:20

                MAXXSKATER >> kolikrát na hvězdách vyhořela i Kanada či USA
                pokud hvězdy tmelí tým, tým se kolem hvězd semkne a oni táhnou celý tý nahoru- je to super
                pokud hvězda hraje na sebe - je to malér a lepší, když tam hvězda není
                to neplatí ale jen v hokeji

                  jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 7:34:08

                  Poušťák >> víš co je na tom co píšeš divné?
                  že jsme 50 minut byli špatní, pomalí a soupeř byl daleko lepší ............a přesto jsem vyhráli
                  nemáš tam trochu rozpor?
                  Někde jsem slyšel, že účel hokeje je vytvořit tlak,kombinaci-být dobrý a dát goly
                  a oni nám dali gol jen v přesilovkách..tak co dělali Švědi v době, kdy nehráli přesilovky?
                  Táhla to u nich jedna fakt dobrá lajna, která se normálně fyzicky utavila, jejich smůla, naše asi štěstí
                  takže prostě tvé hodnocení zápasu nemohu přijmout
                  my nebyli horší , oni nebyli lepší
                  oba týmy měly včera světlé i černé okamžiky ,chyby , fauly, nepřesnosti byly na obou stranách,stejně jako povedené akce, kombinace, vytvoření tlaku
                  já prostě vidím ten zápas takto

                    MAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2026 7:25:56

                    jeden3 >> To je svým způsobem nevýhoda hvězdných hráčů složených do jedné lajny. :-) My tam letos takové hráče a takovou lajnu nemáme, ale vzpomeň v minulosti třeba na ruskou sestavu hvězd z NHL např. na MS 2011. Každej to tam chtěl táhnout, každej to tam chtěl rozhodnout sám a dohromady to kromě čtvrtfinále nefungovalo.

                      kubas. - Profil | Út 19.5.2026 6:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Poušťák >> Je třeba si spravit chuť hokejem :-). Neboj, ještě par dni je třeba to vydržet a zase bude na rok klid :-)...

                      https://youtu.be/eLUb4s8O_X4?is=bCM9fEaAE97SA_ek

                        Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 6:25:59

                        jeden3 >> tak ty jsi napsal .....sporné vyloučení našeho hráče na 5 minut, během kterého jsme dostali 2 goly .tečka
                        Do té doby Švédi žádný podobný zákrok neudělali.
                        Takže jsi fakt musel být trochu jinde,protože tuhle hrazdu vyučovali v Severní Americe už v žácích,akorát ti museli chybět 3 zuby.
                        A jak píšeš,pak jsme dostali 2 buřty,a já mám radost že jsme vyhráli,ale rozhodně jsme zbylých 50 minut byli o hodně pozadu a pomalejší všude

                          jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 6:10:57

                          Poušťák >> ty koukáš na jiné hokejové utkání a ještě neumíš ani číst?
                          psal jsem,že sporné bylo jeho vyloučení ve vztahu ke stejným a podobným zákrokům v utkání na obou stranách, kde nedošlo k vyloučení vůbec
                          a budeš se divit, já byl tak kritický fanda vůči našim, že jsem se na to původně nechtěl ani koukat, nechal jsem si to běžet jen v malém okně v rohu na monitoru,až když se projev našich diametrálně lišil od konce zápasu ze Slovinskem, hodil jsem si to na celý monitor
                          jsi zaťatý , uštěkaný a útočný, tak to dál vysvětlovat nebudu , třeba řízek a jiní koukali na stejný hokej jako já, těžko se bavit s někým ,kdo koukal na jiný program

                            Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 6:02:43

                            jeden3 >> sporný vyloučením Sčotky na 5 minut plus do dokonce?
                            Hmmmmmm a desetkrát hmmmm.
                            Je vidět že jsi fakt odborník na hokej a nezaslepený fanda. 🤣🤣🤣🤣

                              Poušťák - Profil | Út 19.5.2026 5:58:51

                              Řízek 5,125 >> prostě jsme byli lepší, ale voblečený 🤣🤣🤣🤣
                              Né hele,abych jen nehanil,foceno stavu 3:0 hráli výborně, a to nám beuznali regulérní gól.Ale pak už jsme byli všude třetí

                                jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 5:58:07

                                Poušťák >> ty jsi asi fakt koukal na jiný hokej
                                příště si to přepni, to budeš zírat :-)

                                  jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 5:57:02

                                  MAXXSKATER >> není na takové střídačce kde vládne taková anarchie potom trenér zbytečný?

                                    jeden3 - Profil | Út 19.5.2026 5:55:29

                                    Řízek 5,125 >> hezky jsi to pojmenoval
                                    náš kolega je až nekritický k soupeři a hodně kritický vůči našim
                                    jak minulé otkání bylo šok pro celou republiku, tak včerejšek ukázal že v těch klukách to je
                                    jen si myslím,že se na utkání hodně podepsali rozhodčí- neuznaný/kvůli spornému odpískání/ náš gol, sporné vyloučení našeho hráče na 5 minut, během kterého jsme dostali 2 goly - protože podobné zákroky na druhé straně zůstaly dokonce neodpískané vůbec -ale i našim hráčům v jiných případech lecos prošlo, takže za mě vloučení na 5 minut plus do konce zápasu nebylo v pořádku a zápas to MEGA ovlivnilo

                                      kubas. - Profil | Po 18.5.2026 23:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Haha :-))). Emil Rotvajler.

                                        Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 23:15:24

                                        Poušťák >> jo, proto našim Švédi nebyli schopný dát gola při hre 5:5,
                                        Btw -a všechny ty góly z přesilovek nám dali do tý doby, než si zde naši přečetli, jak proti tomu mají hrát...

                                        To nejde okecat:-)