Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 21:30:05

    Ovsem čtvrtá lajna si to tady přečetla o přestávce podruhé a pořádně a hned je to znát!

      Poušťák - Profil | Po 18.5.2026 21:09:03

      Je vidět že tady mezi námi mají Švédové zvěda 🤣🤣

        Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 21:02:40

        kubas. >> ani na minutu nesmíme vypadnout z koncentrace! Na Sčotku sme úplně zapomenuli...
        A hra se rozpadla.

          kubas. - Profil | Po 18.5.2026 21:00:40

          Řízek 5,125 >> Tvl, ty seš mistr v porcování medvěda, který beha po lese. Švédové nastražili Jandacovku to vypadá :-).

            Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 20:54:48

            kubas. >> přesně tak!:-)
            Je třeba objektivně přiznat, že zápas se Slovinskem jsme i zde podcenili, nějak jsme nabyli dojmu, že to musí jít samo.
            Ale jsme se poučili, již víme že podcenit se nemůže vůbec nic. Tato situace se tedy už nebude opakovat!
            Dnešní zápas je toho jasným příkladem!

              kubas. - Profil | Po 18.5.2026 20:51:42

              Řízek 5,125 >> No a ta hra před bránou! I bez Klapky to jde, prostě si to komplet přečetli, bylo na čase :-).

                Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 20:50:58

                kubas. >> a to sem tady včera nepsal, že Klapka dal loni na MS víc gólů jak Kubalík.
                Protože kdyby si tohle Kubalík přečetl, tak je to teď už 0:5, minimálně:-)

                  Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 20:49:18

                  MV >> nic, všechno v pořádku.
                  Přečetli si zde, jak mají hrát a hned to nese výsledky!

                    kubas. - Profil | Po 18.5.2026 20:48:17

                    Pike >> Oba tři :-).

                      MV - Profil | Po 18.5.2026 20:46:01

                      Kubalík,Flek..co máte proti?
                      3:0 první třetina, proti Švédům.!!!!!

                        Pike - Profil | Po 18.5.2026 20:43:44

                        A pak že to nejde. Zas to tu četli. Dnes oba góly.

                          kubas. - Profil | Po 18.5.2026 20:43:27

                          Dobře si to tady borci přečetli :-)!

                            kubas. - Profil | Po 18.5.2026 20:36:51

                            To pískají rozhodčí z ELH zřejmě. Peklo

                              Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 20:35:59

                              Ovsem Beránek si to tady přečetl a hned je z toho skoro gól!

                                Řízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 20:22:11

                                Poušťák >> přesně tak, nehrát může úplně stejně jako Beránek:-)

                                  MB - Profil | Po 18.5.2026 18:10:53

                                  Řízek 5,125 >> nazdar ty tam

                                    MB - Profil | Po 18.5.2026 18:10:24

                                    Poušťák >> tak určitě:)

                                      MB - Profil | Po 18.5.2026 18:09:42

                                      rarach >> děkuji za reakci. Co jsem tím chtěl říct...
                                      kdo chtěl pochopil kdo ne...už mizím.

                                        rarach - Profil | Po 18.5.2026 18:03:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        MB >> Nevím...samozřejmě hodněkrát. Ale třeba když ho trénoval Křeša Shidhábel, tak to jsem ani nepípnul nebo Petr Holejšovský...když ho měl Carvan nebo byl pár zápasů ve Varech v Akademii, tak to sem řval jako kráwa, po měsíci sem ho vyndal a domluvil se v Chebu s Petrem Nečem, tam to nerozdejchali a na 18 měsíců mi ho odstavili...já sem totiž trval na tom, že ve 12 letech může hrát ještě fotbal a tenis...no jenže se to nesetkalo s pochopením a to byl asistent Carvana fotr Markéty Vondroušový a když si potřeovala zatrénovat v Sokolově, tak jedině s klukama, takže Adam s ním byl třeba 2 hodiny na kurtu a snášel ty její bomby 7 dní v tejdnu a pak mu Carvan řekl, že proflákal letní přípravu a že ho vidí ve třetí brázdě (ten kokot vedle ani nepípnul). Nakonec vše vyřešilo stěhování do Kralup, bohužel tady se k hokeji vrátil, ale už to nikdy nebylo ono a taky to tady kombinoval tentokráte s florbalem, tam to dotáhl do extraligy dorostu po roce treninku...sem si z toho dělal srandu, ale nakonec i tohle vyšumělo..nemá na nic trpělivost dýl než dva roky.....a je strašnej trémista. Dufek z Komety mi řekl, když mu bylo 15 nebo 16, že na treninku by chtěl mít 20 Adamů, ale na zápas je i jeden někdy moc....muhehe. Měl pravdu...kluk jeden....

                                          Poušťák - Profil | Po 18.5.2026 17:37:54

                                          Řízek 5,125 >> co by za to dal Klapka kdyby byl ve 4 brázdě ☝🏻🤣🤣