Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NPoušťák - Profil | Po 18.5.2026 17:36:39

    MB >> přestaň bejt chytrej a raději dej vědět až dorazíte zase k nám Bézo 🤣🤣👋

      Nrarach - Profil | Po 18.5.2026 17:36:23

      Řízek 5,125 >> Ano i skladník ze šroubárny si může přečíst Vergilia v originále....

        NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2026 17:20:35

        rarach >> i ve čtvrtý lajně může hrát to nejlepší, co doma máme:-)

          Nkubas. - Profil | Po 18.5.2026 9:12:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nkubas. - Profil | Po 18.5.2026 8:58:37

            rarach >> No právě...

              Nrarach - Profil | Po 18.5.2026 8:51:04

              Řízek 5,125 >> To asi jako jo, ale do čtvrtý lajny??...oni už nejsou žádní nováčci ani na MS, aby hráli to co třeba mohl hrát ten Sikora z Třince...co je doma.

                Nkubas. - Profil | Ne 17.5.2026 22:13:11

                Řízek 5,125 >> Přesně... ať už skončí MS, trenéři zmizí a je klid a dá se v klidu diskutovat o skutečném hokeji :-).

                  NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 21:26:27

                  MB >> ahoj ty tady!:-)

                    NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 21:25:46

                    rarach >> no, to je tedy nápad, první lajna jako hraje ten profesorský technický hokej a čtvrtá se cpe do branky? Možný to jako je.
                    Btw-vzal je proto, že sou v ELH jedno z nejlepších co tady máme. Tak proč je nechávat doma...:-)

                      NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 21:20:33

                      kubas. >> akorát tohle na MS nikdy nezahráli:-)
                      Jinak je to stejne krásná akademická diskuze, začalo MS, jedna prohra, se kterou se úplně nepočítalo, a najednou je každý trenér minimálně s A licencí.
                      Zde to tedy samozřejmě neplatí:-)

                        Nkubas. - Profil | Ne 17.5.2026 20:04:30

                        rarach >> Nečas byl neskutečnej ten zápas, taky marně lovim v paměti nějaký takový druhý podobný výkon.

                        Teď jsem si vzpomněl na Cervusuv hattrick proti Rusům na Slovensku o bronz, poté co ho Lojza zápas předtím posadil na tribunu, ale to byl poutak furt, kde o nic moc už nešlo a kde jsme ten turnaj měli vyhrát start - cíl, start se povedl, ale cíl bohužel nevyšel :-).

                        To je srovnání pro pobavení, ale fakt lovím v paměti a nevylovil jsem... Dnes jsem ale narazil v knihovně na knížku, kterou až sem hodím, tak to bude téma k diskuzi...

                          NMB - Profil | Ne 17.5.2026 19:13:20

                          rarach >> nenazval jsem tě nikde gauč rozumbradou...bych si nedovolil.

                          Kolikrát by jsi to poskládal jinak než trenér syna? Stačí orientačně:)

                          Edit. O tom výkonu souhlas to jsem u našeho útočníka v repre dlouho neviděl...ale už si houby pamatuji:)

                            Nrarach - Profil | Ne 17.5.2026 18:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MB >> Dej si dvě facky, panáka a přečti si to znova...píšu o tom kdo vyhecoval mančaft a ne kdo udělal titul. Trénovat fakt děti nemůžu, zkusil sem to a nejde mi to, sem pro pohybovou všestranost a oddanost sportu, to se dnes nenosí......hokej sem hrál v KP do 47 let, fotbal v OP do 52 a pořád závodím na kole....takže si myslím, že nejsem žádnej gaučovej rozumbrada, se synkem sem prošel jeho karieru až do konce juniorky, hokej, florbal i fotbal sem si s ním zahrál a vyhráli jsme turnaj neregistrovaných hráčů v tenisu..deblíka
                            PS: I tak musím podotknout, že Nečasův výkon v semi proti Švédsku, to bylo něco , co dlouho žádnej útočník nepřekoná...

                              NMB - Profil | Ne 17.5.2026 18:27:59

                              rarach >> ahoj fakt stačí poblazněný gólman a jeden útočník na titul MS? Ntw to jsou perly....sešlo se to
                              na 8-12 pozic mohl vzít někoho jiného ba dokonce místní jich spoustu jiných navrhovali,nechápali proč tam je ten a tam ten ...a ejhle zlato doma...což se nepovedlo o třídu lepším hokejistům na každém postu ve 2004....asi nejde jen o to mít na každém postu toho nejlepšího...fakt si vemte 25 dětí a zkuste si to...2,3 roky trénovat.

                                Nkubas. - Profil | Ne 17.5.2026 18:20:35

                                rarach >> Protože hrají oslabení přece :-)... Nemáme 3/4 týmu, co hraje oslabení jinak.

                                  Nrarach - Profil | Ne 17.5.2026 18:04:58

                                  Řízek 5,125 >> Já si myslím, že je to spíš o hierarchii v týmu, kdyby ho dali do 4 brázdy, tak by to dělal...jako já třeba nepochopím, proč je tam Beránek a Černoch...defakto taky 30tníci ve čtvrtý brázdě co prakticky nejdou na led, ale ve Varech jsou na ledě furt...

                                    Nkubas. - Profil | Ne 17.5.2026 17:57:42

                                    Řízek 5,125 >> Před brankou může těch hráčů hrát víc, neviděl bych to tak dramaticky a neupinal se ke Klapkovi vůbec. Voženílek, Sedlák tohle můžou hrát klidně taky.

                                    Jágr ano a taky na každým repre srazu říkal, že je to jinej sport úplně. Kdo jinej je k takovému mandátu povolanejsi to říct...

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 17:49:38

                                      rarach >> njn, tam měl na střídačce za zády Dědka, a to je jiná motivace než nějaký titul Mistra světa:-)

                                        Nrarach - Profil | Ne 17.5.2026 17:07:51

                                        Řízek 5,125 >> Teď jde o to, jestli by tam Klapka chodil i v tomhle ansámblu, jestli by neměl pocit jako v tý přípravě, že tady může hrát kombinační hokej....muhehe. Třeba Mandát je zrovna ten ketrej tam v POff chodil...Jde o to, jestli je tam někdo, kdo bouchne do stolu a řekne jak to bude, že Galvas není přehlídce talentů pro NHL, že se bude každej srážet a makat dozadu a tak...Rulík je jim pro smích...evidentně.

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 16:50:50

                                          kubas. >> njn, Nosek je na tom ještě hůř:-)

                                          Btw-Kalibry, za mě se to malý velký kluziště moc řeší , buď odehrajes dobrý turnaj/zapas nebo ne. Nic jinýho v tom není, ani Jarda Jágr neodvedl vždycky práci na zlatou...

                                          Btw- celý to začalo tím, že tam není nikdo, kdo by chodil před soupeřovou branku. Z našich hráčů tuhle roli přesně hraje zrovna Klapka, a hraje to celou sezónu. Nicméně, zůstal doma.