Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NMuskiehunter - Profil | Pá 25.2.2011 8:08:59

    Vydra revírní >> Je to sklerotik a provokatér :o))

      NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 23:43:33

      BuBu99 >> už jsi zapomněl na naší obhajobu?

      :o)

        Npavel68 - Profil | Čt 24.2.2011 21:30:40

        Hromy >> Já ? Odjakživa Škodovce, proč ? o)

          NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 21:30:17

          Feroxhunter >> Muskiehunter - 24.2.2011 21:26:58 >> v čem dva tituly???

            NŽíža - Profil | Čt 24.2.2011 21:27:50

            Škoda,bohužel to bylo o blbým golu.Jinak Spartě čest

              NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 21:26:58

              BuBu99 >> Neprovokuj nebo to přehodnotim :o))) víš jak jsem Ti to posledně psal, udělejte dva tituly a pak se ozvi ty jupíno :o)))

                NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 21:26:49

                pavel68 >> Komu fandíš v GL ?

                  Npavel68 - Profil | Čt 24.2.2011 21:26:48

                  Hromy >> Mno to vám ještě vlastně hodně fandím ...

                    NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 21:26:33

                    pavel68 >> no vy si to play off taky nezahrajete a druhé místo ve fotbale pro vás bude úspěch:-))))




                    Jinak tě zdravím Pavle:-)))

                      Npavel68 - Profil | Čt 24.2.2011 21:26:12

                      BuBu99 >> o)))

                        NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 21:25:49

                        pavel68 >> Druzí ? :) No uvidíme na konci sezony.

                          NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 21:25:14

                          Prohrát těsně 0:1 ve dvojzápase s Liverpoolem by žádnej jinej CZ mančaft určitě nezvládnul, z toho hlediska si Sparta zaslouží uznání.

                          Jinak Liverpool zaslouženě.

                            Npavel68 - Profil | Čt 24.2.2011 21:24:45

                            Hromy >> A to že skončíte v nejlepším případě druzí a hokejisti budou jezdit na derby do Vrchlabí taky o)

                              NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 21:24:45

                              Feroxhunter >> Muskiehunter - 24.2.2011 21:22:19 >> a nikde nebude figurovat :-))))

                              ale o mrtvejch jen v dobrým do mrtvol se nekope.-)))))

                                NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 21:22:59

                                Jen jeden klub já znám, ten na Letný chrám má,
                                tam v Praze na Letný, hraje mužstvo nejlepší,
                                tam prý hraje Sparta železná,
                                tam v Praze na Letný, hraje mužstvo nejlepší,
                                tam prý hraje Sparta železná!

                                Rudá je krev, stejnou barvu má náš dres,
                                je to dres nejhezčí co znám,
                                v něm hraje Spartička, v naších srdcích jednička,
                                ta nám titul zase vyhraje,
                                v něm hraje Spartička, v naších srdcích jednička,
                                ta nám titul zase vyhraje!

                                http://www.spartaforever.cz/images/articles/03a6e42​4442e82c.wmv

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 21:22:19

                                  Spartu nemám rád a veřejně to tady hlásim ale:

                                  Dnes podala sympatickej výkon a i když je Liverpool bez Torrese a Gerrarda dost bezzubej tak si kluci ostudu neuřízli a tak trochu jsem jim i fandil když už ta moje Slávka nikde nefiguruje!

                                  Tož tak :o)

                                    Nmilin - Profil | Čt 24.2.2011 21:21:54

                                    retrívr >> Napsal jsi to docela výstižně. Je to škoda. Ale je to o nezkušenosti. V domácím zápase táhl Kerič utok 3 na 1 dostal se hloupě až do autu. Dnes v 1 poločase zase 3 na 1 táhl to Kadlec a taky to uplně zazdil. Takové momenty rozhodují tyhle zápasy. Přesto Spartu za oba zápasy musím pochválit.

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 21:20:30

                                      pavel68 >> :o))))

                                        NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 21:17:09

                                        pavel68 >> 35 titulů mluví za vše :)

                                          Npavel68 - Profil | Čt 24.2.2011 21:15:42

                                          Hromy >> Se prober ty mistře ...........