Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    pepintrem - Profil | So 26.2.2011 17:24:11

    Hromy >> aby Tě zem vyvrhla :D:D

      Hromy - Profil | So 26.2.2011 17:02:27

      pepintrem >> Promin krásnej obrázek :)

        pepintrem - Profil | So 26.2.2011 15:54:31

        Hromy >> to není fotka, bambulo :D

          pavel68 - Profil | So 26.2.2011 13:33:48

          foxxx >> o)))))))))))))))))

            Hromy - Profil | So 26.2.2011 13:33:22

            slavie druhá liga taky liga slavie !!!!

              Hromy - Profil | So 26.2.2011 13:33:00

              sauron13 >> Krásná fotka :)

                pepintrem - Profil | So 26.2.2011 12:14:15

                sauron13 >> Člověče na malování máš talent.Na tomhle jsi pracoval aspoň 15 minut, co?Kdybych mohl, dám Ti poděkování za umělecký dojem

                  sauron13 - Profil | So 26.2.2011 12:04:22

                  :)

                    pepintrem - Profil | So 26.2.2011 11:50:30

                    milin >> V tom případě dvojnásobná radost

                      pepintrem - Profil | So 26.2.2011 11:49:43

                      foxxx >> Sparta už to zná :D

                        pepintrem - Profil | So 26.2.2011 11:49:29

                        sauron13 >> Že by nějakej mindrák z Bohemky??? :D

                          foxxx - Profil | So 26.2.2011 11:45:05

                          sauron13 >> Být mistr druhé ligy taky není špatné,přál bych to vyzkoušet i Spartě:-))

                            sauron13 - Profil | So 26.2.2011 10:59:50

                            Bude to ještě strhující boj o postup do druhé ligy a tam nám všem sešívačky ještě ukážou :)

                              milin - Profil | So 26.2.2011 10:52:34

                              pepintrem >> A taky vzhledem k tomu, že Brno bylo lepší.

                                pepintrem - Profil | So 26.2.2011 10:45:20

                                milin >> here :) sympatický výsledek vzhledem k tomu v jakym jsme srabu

                                  milin - Profil | So 26.2.2011 10:23:13

                                  Žádný komentář ke včerejšímu špílu?
                                  Kde jsou Slávisti?

                                    pavel68 - Profil | Pá 25.2.2011 14:44:06

                                    Gaza >> tvůj boj o))

                                      retrívr - Profil | Pá 25.2.2011 9:02:50

                                      milin >> Myslím si to také.

                                        Gaza - Profil | Pá 25.2.2011 8:31:43

                                        Jinak včera škoda, přeškoda. Ale není se za co stydět... :-(((

                                          Gaza - Profil | Pá 25.2.2011 8:31:14

                                          pavel68 >> tyhle odjakživa Škodovce si dokážu představit :-DDDD