Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 21:06:02

    SPARTO děkujem :) Mistříí !!!

      Nretrívr - Profil | Čt 24.2.2011 20:58:46

      milin - >> Nejsem zaujatý šanoušek.Jen lehké konstatování, mezi slepými je jednooký králem.Dlužno říct, na mezinárodním poli je to Sparta, celkem bez konkurence.Současnost je toho důkazem.

        NVitali - Profil | Čt 24.2.2011 20:24:02

        Ta Sparta se zatím docela drží.....už by tam do branky něco mohlo Blažkovi padnout :-)

          NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 17:51:57

          Hromy >> pěkné video .....:-)

            NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 16:56:27

            Věrni tradici Věrni Spartě !

              NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 15:12:37

              BuBu99 >> Nevim ... možný je všechno.

              Možná ještě nemaj sehnaný sérum jako protijed :o)

                NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 15:10:20

                Vydra revírní >> no to doufám že připojej nebo myslíš že mají strach-))))?

                  NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 15:09:25

                  BuBu99 >> záleží na tom, jestli se připojej Perníkáři, případně, kolik bude lidí .. podle toho bych vytipoval lokál :-)

                    NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 15:07:30

                    Vydra revírní >> už víš kam půjdem na pivo??

                      NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 15:04:51

                      Feroxhunter >> Muskiehunter - 24.2.2011 15:01:33 >> Džouzef bude Chozé ... :o)

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 15:01:33

                        Vydra revírní >> :o))))) Žosé jen jen jeden a ten vede Bílej rádobybalet.....

                        Tohle je Džouzef :o))))))

                          NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 15:00:49

                          BuBu99 >> No jo ale to bylo na spartičce a ne na Anfield road......

                            NVydra revírní - Profil | Čt 24.2.2011 14:47:52

                            Dneska to zase bude hroznej fotbal ... Žosé určitě naordinuje smrtící taktiku, loboTom Řepka v 93. hlavou dá na 1:1 a jakej byl Liverpool :o)

                              NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 14:44:33

                              Feroxhunter >> Muskiehunter - 24.2.2011 14:41:54 >> to si se Standou říkal i minulej týden..:-)

                                NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 14:41:54

                                BuBu99 >> A večer umře uplně :o)))

                                  NŽíža - Profil | Čt 24.2.2011 14:30:43

                                  Štěstí přeje připraveným.ACS!!

                                    NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 14:29:39

                                    Hromy >> kdyby dalí na Letné aspon gol tak tomu věřím ale takhle to bude těžký.-))


                                    Ale naděje umírá poslední.-)

                                      NHromy - Profil | Čt 24.2.2011 14:25:01

                                      Dneska Spartička postoupí :) ACS !!!

                                        NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 14:22:13

                                        BuBu99 >> Zase prej nezasáhne do hry Gerrard, vy máte ale kliku...