Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NŽíža - Profil | Čt 24.2.2011 14:14:16

    Sparta postoupí bude plichta 1-1

      NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 14:03:01

      Feroxhunter >> Muskiehunter - 24.2.2011 12:21:37 >> no snad jich nebudeš pět....)

        NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 12:21:37

        BuBu99 >> Jirko dneska dostanete na fidel.......ale přeju Vám aby jste urvali dobrej výsledek nebo alespon přijatelnej!

          NMuskiehunter - Profil | Čt 24.2.2011 12:20:08

          Ta naše liga to je taková šaškárna že se na ní vůbec nedívám radši!

          Premier League a La liga, to je jiná káva :o)

          Už aby byla odveta Gunners vers Barca

            NPepé - Vsetín - Profil | Čt 24.2.2011 12:00:15

            čau, jaké dneska dáváte Spartě šance na postup? Přál bych jim to, třeba za remízu 1:1, za minulý výkon doma by si postup určitě zasloužili.

              NMatrix - Profil | Čt 24.2.2011 11:26:29

              Je tu nějaký pražák, který mi poradí, kam mám jít večer na fotbal v Holešovicích?

                NArsi - Profil | Čt 24.2.2011 8:21:33

                Gaza >> Ty vadooo,píšeš zde 1:2 pro S.Zajdi ještě do papírníctví,nebo drogerie,protože na večer to chce vagon papírových kapesníčků.Víš proč? :-))) Anfield Road vám řekne"někdy příště" :-)))

                  NArsi - Profil | Čt 24.2.2011 8:14:03

                  Gaza >> Ty podporuješ podvodníckou partičku-Spartičku?Já ne-é.
                  U menja vsjo jásno.Nebo jak se to ksakru píše rusky.Azbuka zde net. :-)
                  Já drogy nepapám...

                    NBuBu99 - Profil | Čt 24.2.2011 7:23:23

                    Gaza >> :-))))

                      NGaza - Profil | Čt 24.2.2011 7:20:06

                      Dnes 1-2 a postup. Sparta Praha

                        NGaza - Profil | Čt 24.2.2011 7:19:09

                        Arsenal >> Arsi - 23.2.2011 2:07:24 >> i lehké drogy můžou škodit...

                          Npavel68 - Profil | St 23.2.2011 23:08:01

                          BuBu99 >> mi to nedá Jirko o)))



                          brou.

                            NBuBu99 - Profil | St 23.2.2011 23:05:16

                            pavel68 >> se nesměj Pavle.-)))


                            zdarec

                              Npavel68 - Profil | St 23.2.2011 22:55:00

                              BuBu99 >> o))))))


                                NBuBu99 - Profil | St 23.2.2011 22:46:28

                                Arsenal >> Arsi - 23.2.2011 2:07:24 >> :-))))))))))


                                  NArsi - Profil | St 23.2.2011 2:07:24

                                  Vitali >> To mně taky.Trest za ty podvody směšný.V Anglii se sundáva 30 bodů a tučná pokuta.Ne toto.Ještě k tomu ta ostuda u UEFA s cenami vstupenek pro liverpoolské rowdies.Fakt už nevím,kolik prasáren musí S ještě provést,aby už konečně byla posláná do pralesa.

                                    Nsauron13 - Profil | Út 22.2.2011 20:32:38

                                    Vitali >> Zákaz nezákaz,on tam má hlavní slovo a Hašana si vzal jen proto,když budeme v hajzlu s výsledkama,aby ho vykmitnul a sám zůstal opět jako věrný zachránce .... z.k.urvenej :(((((
                                    Na Anfield Road musíme dát góla,čím víc,tím líp a on určitě postaví sestavu bez útočníků :))))))

                                      NVitali - Profil | Út 22.2.2011 20:28:29

                                      sauron13 >> Já Chovance nesnáším, kdyby mu dali zákaz do konce sezóny, byl bych spokojenej.....vždy když ho slyším mluvit, napadají mě jen sprostá slova :-O

                                        Nsauron13 - Profil | Út 22.2.2011 20:23:43

                                        milin >> ... jsem rudoch,a jakýkoliv trest pro pana vypočítavýho beru. On nám Spartu zabíjí ....
                                        Pro Lea 20.000,- ... to je výsměch. :((

                                          Nmilin - Profil | Út 22.2.2011 18:54:41

                                          Takže Chovanec 10 zápasu, pokuta 750 000 kč. Spokojenost? Za mě jo.