Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Vitali - Profil | Út 22.2.2011 17:25:55

    foxxx >> Nó, tak to bude zase José lítat jak čertík vytaženej z krabičky :-)

      foxxx - Profil | Út 22.2.2011 17:24:11

      Vitali >> Olympique Lyon - Real Madrid

        Vitali - Profil | Út 22.2.2011 17:22:05

        Nevíte někdo kdo dnes hraje na ČT4 v lize mistrů?Vím, že na novasport hraje chelsea.....

          Gaza - Profil | Út 22.2.2011 13:28:25

          k nedávné diskuzi, čerstvá bleskovka z chatu s Josefem Chovancem na novinkach.
          filmus: Myslíte si, že by v létě nepřišla na Bonyho Wilfrieda lepší nabídka? Nechce se mi věřit, že kdyby se zviditelnil proti Liverpoolu v EL, takže by jeho cena ještě více nestoupla...
          Jozef Chovanec: Myslím že ne, neboť jeho byla tak zajímavá, že jsme transfer udělali. A to jsme proklamovali už na začátku, kdy se začalo jednat o zájmu o Bony. Na rovinu jsme uvedli, že tento hráč odejde jen za takovou částku, která odpovídá jeho fotbalovým kvalitám. Navíc zde hrál zájem i Wilfrieda, který chtěl odejít do zahraničí na novou štaci. Stáli jsme proto před dilematem - buď Bonyho držet za každou cenu a mít v klubu nespokojeného fotbalistu. Proto myslím, že držet ho za každou cenu ve Spartě by znamenalo, že jeho cena by šla spíše dolů.

            foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 21:57:34

            Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 21:56:10 >> Je to asi ideální odreagování,možná takových fotbalistů (i jiných sportovců) bude i víc...

              foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 21:56:40

              BuBu99 >> Je to myslím v loňském Fox katalogu,pěkně "nastrčený" u prutů před bivakem:-))

                Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 21:56:10

                foxxx >> To nevím jestli pro fox,musím kouknou.Mám dývko o Chelsea a tam mluví,že na ryby se chodí odreagovat před těžkým zápasem.

                  BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 21:54:14

                  foxxx >> tak to sem si nevšimnul:-)))

                  možná proto že kaprařím jen okrajově a moc se o to nezajímám:-))

                    foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 21:51:58

                    Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 21:50:10 >> No chytá...zřejmě podle všeho pro Fox:-)

                      Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 21:50:10

                      foxxx >> Terry chytá ryby

                        foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 21:48:54

                        BuBu99 >> Všiml sis třeba Terryho z Chelsea,že je v katalogu firmy Fox?Je to rybář-kaprař:-)

                          Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 21:47:25

                          sauron13 >> Já do nikoho nekopu.Napiš to Abramovičovi,co ti odepíše.
                          Určitě to"pane,já jsem investoval miliardy,abych vybudoval nejleší tým na světě."
                          Já chyby neztrpím,chci to nejlepší.A to fotbal je jen sport.Pro někoho zlatej důl.

                            peco - Profil | Ne 20.2.2011 21:39:23

                            Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 21:35:43 >> o cechovi nejsem moc presvedceny,ale mozna

                              Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 21:35:43

                              peco >> To je více let.Drogba,Lampard a Terry páteř celé Chelsea.Čech snad.Snad se dostane zpět na výsluní.Pořád má na to...

                                BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 21:19:37

                                pavel68 >> já tohle radši ani nebudu komentovat...:-(

                                  sauron13 - Profil | Ne 20.2.2011 21:13:27

                                  ... mě se strašně líbí,když se někomu nedaří,jak do něj všichni kopou,ale jakmile se začne dařit,hned by ho blafli ...
                                  Je člověk a dělá chyby ... to je snad u člověka dělající svou práci pod tlakem normální,ne?

                                    peco - Profil | Ne 20.2.2011 21:13:19

                                    Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 21:10:54 >> to je jasne lebo terry je momentalne cca 2-3 roky mozek chelsea

                                      Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 21:10:54

                                      peco >> On tu obranu pořád má.John Terry byl zraněn a už to mu to tam padalo jedna radost.Pokud si pamatuji,převážně když Terry byl zraněn,Chelsea se nevedlo.

                                        pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 21:10:25

                                        BuBu99 >> Jirko čum ty vole ....................

                                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613703

                                          pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 21:09:51

                                          Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 20:58:46 >> nesdílím ten názor,ale budiž o)