Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 20:58:46

    pavel68 >> Já ho nezatracuji.Jen tvrdím,že to nej má už za sebou.Vzpomeň na zápas Chelsea doma s Liverpoolem.0:1.Byl to jeho gol,bál se jít do souboje.
    Škoda,že je poznamenám tím úrazem.Mrákoty kámo nemám.Eng liga je pro me prim liga.
    Až ho uvidíš,všimni si jeho reakce.Není to ono jako tenkrát.Z rohů nebo centrů ze stran už tolik nevybíhá proti a nechytne,nevyboxuje míč.Má pomalejší reakce.Od Chorvatů 4 fíky např..Stačí to tak?

      pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 20:18:44

      BuBu99 >> Mno právě proto. o)

        BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 20:15:01

        pavel68 >> jo copak já ho nezatracuju ono když chytal v Rennes byl celej zápas pod palbou tak se brankář zviditelní ale chytat za dobrou obranou (což teda ted Blues nemaji ani náhodou ) a šáhnout si na balon 5x za zápas neni pro žádneho golmana lehke:-)

          pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 20:11:08

          BuBu99 >> Jirko to já taky a kousek pravdy na tom bude, ale zatracovat ho je tuze předčasné o)

            BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 20:03:58

            pavel68 >> Pavle šel dost výkonostně dolů po tom úraze Anglickou sleduju pravidelně

              pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 20:02:41

              Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 8:10:57 >> Hmmm ........

              A van der Sar chytá celou kariéru za jakou obranou ? co ? o)))

              Ti povídám že bubláš z mrákot, Petr je pořád jeden z nejlepších brankářů na světě.

                foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 19:51:45

                BuBu99 >> No zahrát si na Arsenalu bude pro ně určitě super zážitek...

                  BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 19:50:15

                  foxxx >> jo to jo ,ano je to pro ty mužstva co si vydřou remízu se silnou čtyřkou super zážitek když jedou potom k nim:-)

                    foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 19:48:42

                    BuBu99 >> Tak já myslím,že v odvetě to dají,jako vždy...:-)

                      BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 19:47:51

                      foxxx >> jo manchaft z trojky..:-) a ještě je neporazej

                        foxxx - Profil | Ne 20.2.2011 19:44:18

                        Tak Rosický si dal po delší době v poháru góla:-)Bohužel jen remíza...

                          peco - Profil | Ne 20.2.2011 19:41:05

                          Arsenal >> Arsi - 20.2.2011 8:10:57 >> mas urcite pravdu ohladne p. cecha. to je golman beznej triedy a nie svetovej ako ho pasuju niektory komentatori tel. a inych medii, mal obranu jak hrom a potom sa to chyta

                            Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 18:15:10

                            BuBu99 >> Myslím taky.Abramovič investoval už hodně peněz do Chelsea a výsledky jsou bídné.Nedávno mezi TOP týmů bylo quatro Manchester UTD.Arsenal,Liverpool a Chelsea.Občas zazlobila Aston Vila.V těchto časech k nim patčí Citizens a Tottenham.
                            Abramovič musí překopat celou Chelsea a vybudovat novou tým.
                            50% procent hráčů změní zaměstnavatele.Abramovič chce jen vítězství.

                              BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 17:33:31

                              Vydra revírní >> jo tam jich je dost :-))))

                              chudák Dolfa:-))
                              zapni skype

                                Vydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 17:32:44

                                BuBu99 >> no a teď jich hraje pár za Němce :-)

                                  BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 17:29:54

                                  Vydra revírní >> jo a pak hrál jeden za Poláky Oli Sa Debe :-)))

                                    Vitali - Profil | Ne 20.2.2011 17:29:40

                                    milin >> Jojo, přesně jak píše Bubu, je na Ukrajině....Ale na Arsenal vzpomíná v dobrém, svědčí o tom i to, že když jim dál gól v zime mistrů, vůbec z toh oneměl radost...

                                      Vydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 17:25:46

                                      BuBu99 >> jo, to byla sestava : Kanu, West, George, Okechukwu ( proto jsem myslel že za ně hrál ten Tvůj švára :-), Lawal, Okocha, Babanghida, Ikpeba, Amokachi .. škoda že tehdy shořeli hned v osmifinále :o)

                                        BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 17:18:37

                                        Vydra revírní >> nn nehrál ale máš rech v té době to byla našláplá repre Nigerije:-)))

                                          Vydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 17:14:56

                                          BuBu99 >> Podobný jména si pamatuju z našláplý nigerijský repre kolem roku 98´ :o) - nehrál náhodou i za nároďák ? :o)