Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 21:12:11

MB >> to že si s nima vytřel tam a zpět je o to horší a že k tomu použil státní moc je troufalost.

    Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:11:33

    Mrknato >> To určitě ne, na to ještě nemáte.
    Dostal jste konkrétní podněty, kde jste dnes lhal, čekám buďto omluvu, nebo usvědčení. Pro dnešek to bude stačit.

      Nkubas. - Profil | Pá 8.12.2017 21:08:06

      FRANK71 >> 287 přestupců, z toho víc než 200 profi RS a těch zbylých cca 80 přestupků mělo na svědomí 1000 udatných dobrovolníků. To snad ani nepotřebuje komentář :-)... Orlíku jsem se smál, stejně jako se směju tomuto.

        NMB - Profil | Pá 8.12.2017 21:07:47

        LosPafkos >> když jsi to nakousl..měl by jsi to dořešit.

        mě ta kauza velmi zajímala a tak jsem se snažil najít odpovědi....to co ty jsi napsal není fér když o tom nic nevíš.

        sešel jsem se s Bobrmanem pročetl co je psáno promluvil si s ním a to samé jsem chtěl udělat i s druhou stranou....bohužel tu možnost odmítli...což mě taky ledasco naznačilo

          NMrknato - Profil | Pá 8.12.2017 21:07:08

          candát 76 >> No já čekám také reakci a o něco déle...... Odpovědi nevidím. Přejete si telefoní rozhovor? To vám ale ubere spoustu času na rozpočty.))))

            Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:06:59

            Vypadá to, že MRKNATO studuje :)

              Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:06:07

              LosPafkos >> Neutíkejte mi pořád :)

                NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 21:05:24

                candát 76 >> taky ne a tím bych v nové funkci začal,padni komu padni,žádné bratříčkování a J.V doživotní zákaz :-)

                  Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:05:15

                  FRANK71 >> Zcela určitě, to bude pak argument :). Dohodne se 104 uživatelů, tak proč pak ne zbývajících 7 :)

                    Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:03:16

                    LosPafkos >> Nemáme :). Vy ano?

                      Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:02:24

                      raven >> Souhlasím, na každou práci je třeba odborníků z praxe.

                        Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 21:00:48

                        Mrknato: čekám reakci, zapnul jsem si i druhý pc, abych mohl lépe reagovat :)
                        Z telefonu to není ono. Kouknul jsem na web a už mám i odpovědi, jistě je najdete také.

                          NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 21:00:42

                          candát 76 >> to čekáš marně,máte funkční registr přestupců ? Tím bych začal a dohledal si potřebné info :-)

                            NMrKos - Profil | Pá 8.12.2017 21:00:27

                            kubas. >> jo, vyhazet ty kteří se jen vezou, zaplatit vhodnou formou odměny (dohoda o provedení práce apod) ty aktivní cleny RS a snažit se je motivovat i nadále. Například i fungujicim registrem hříšníků. A kromě toho, pokud bude rocni povolenka za petku, tak je to rozhodně zajímavější odměna za praci RS, nez povolenka za devět stovek.

                            Dnes mi to prijde spíše naopak a cleni RS mají s každým polapenym hrisnikem jeste výdaje z vlastní kapsy. A tak na to prdí.

                              NMrknato - Profil | Pá 8.12.2017 21:00:02

                              MrKos >> Řekněte někdo Potočákovi62, že se úplně zbláznil, cpát do vody novodur a prohlašovat to za hospodaření, na to žádný prášky nezabíraj...... Já jako hospodaření vidím změnu priorit svazu, toků peněz a hospodaření v revírech a od čekatele na předsedu se to evidentně nedozvíme, protože on není uživatel a ani nehospodaří......

                                Nraven - Profil | Pá 8.12.2017 20:59:48

                                candát 76 >> dobře, i kdyby vedení nové nebylo, líbí se mi názor potočáka62 ohledně pstruhařského odboru. Pokud chceme efektivně lipana a pstruha chránit a zvednout jejich populace, chtělo by to pár lidí, co by dělali jen to.

                                  NFRANK71 - Profil | Pá 8.12.2017 20:58:57

                                  candát 76 >> snad jo, myslím, že by to bylo pro dobro věci.

                                    NFRANK71 - Profil | Pá 8.12.2017 20:58:17

                                    kubas. >> hele u vás máte 200 přestupků, a to si se smál číslům na Orlasu.

                                      Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:58:11

                                      LosPafkos >> Čekám na tu zprávu :)

                                        Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:57:41

                                        FRANK71 >> Můžete mi věřit, že SÚS se na BPVRP shodne a to brzy.