Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

LosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 20:56:11

candát 76 >> a výrobci koulí budou žrár seno :-))

    candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:56:03

    raven >> Žádné nové vedení ještě nemáme a není jisté, že ho mít budeme.

      Mrknato - Profil | Pá 8.12.2017 20:55:15

      MrKos >> Ty do BP nic psát nemůžeš, nejsi uživatel. Uživatel musí dodržovat zákon a vyhlášku, která nic takového nedovoluje. Dovoluje stanovit podmínky lovu (bližší) a kdo prosím stanovuje podmínky VRP? Předseda ČRS, předseda ÚS, hospodář, členská schůze? To by nám měl adept vysvětlit, jak to vidí......
      Ing. Štípek, jednatel ČRS nějak couvnul, pokud jsem jeho prohlášení pochopil..... Uživatel revíru nemůže pomocí BP "zpřísnit" doby lovu, i kdyby mu to vyhláška dovolovala..... Kdyby v tomto duhu probral všechny svazoBP, tak by ani nové vedení ČRS nemuselo vznikat....

        FRANK71 - Profil | Pá 8.12.2017 20:55:00

        roman_monfish >> už jsem to říkal, ale aby to nezapadlo. SÚS má cca107 samostatně hospodařících MO. Už nyní je jasný, že se nemůžou shodnout na jednotných BP v rámci ÚS. Vedení nemá ani páky jak je donutit. Takže pokud nebudou některé MO akceptovat jednotný registr a další nápady, jak si chce ÚS vymoci poslušnost? To se nebavíme o dalších ÚS, které budou mít jiný názor.

          MrKos - Profil | Pá 8.12.2017 20:54:04

          potočák 62 >> vyrizeno

            kubas. - Profil | Pá 8.12.2017 20:53:55

            MrKos >> Přitom stačí tak málo a to motivovat k činnosti nějakým způsobem současné členy RS, ty neaktivní "vyházet" a rázem by to mohlo vypadat trošku... Pár profi RS je pěkná věc, ale těch ustanovených 1000 v MRS má naprosto stejné pravomoci jako ta profi RS a přijde mi zbytečný luxus nechávat to jen tak plavat, samozřejmě jsou PS, kde to nějak reflektují a řeší, ale to je asi spíš výjimka, co si budeme povídat... Musela by být ale vůle a snaha to nějak řešit.

              MrKos - Profil | Pá 8.12.2017 20:53:48

              Mrknato >> "potočák 62 - ® Pá 8.12.2017 20:50:23

              Řekněte někdo Mrknatovy,že si zapomněl vzít prášky,já nemůžu,má mě v ignoru. Petrův Zdar"

              To jen pro pořádek.

                raven - Profil | Pá 8.12.2017 20:53:27

                candát 76 >> pochopitelně nemyslím, že úplně opustit je ten správný přístup. Jen to vysazování trochu dělat s rozumem, např. revír rady Morava 24 by měl být bez duháka. Následující úsek Morava 23 jen v dolní části. O tom by se dalo debatovat dlouho. Jsem tedy zvědavý, jaké změny nastanou s novým vedením a kam se management vod bude ubírat.

                  candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:51:35

                  Mrknato >> Píšete o něčem jiném!
                  Chtěl jste vědět v čem lžete, dal jsem pár příkladů, ale nějak utíkáte :).
                  Čekám omluvu za tyto popsané lži, pak mohu doložit další, až vše vyřešíme a omluvíte se, můžeme pokračovat v diskuzi. Samozřejmě se omluvím i já, pokud máte pravdu :)

                    potočák 62 - Profil | Pá 8.12.2017 20:50:23

                    Řekněte někdo Mrknatovy,že si zapomněl vzít prášky,já nemůžu,má mě v ignoru. Petrův Zdar

                      candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:49:08

                      Mrknato >> Začínáte mě bavit :).
                      Srkačky, samoseky, podsekávání, to vše je již zpracované a jde do MO. Zpracoval HO Rady :)

                        Mrknato - Profil | Pá 8.12.2017 20:47:55

                        candát 76 >> Když vás někdo pověří pitomostí, tak ji budete prosazovat a lepit si to na táblo? Jestli máme mít nějakou demokracii, glásnosť ke které se hlásíte, tak by o tom měli rozhodovat členi, nebo ne? Já o těchto věcech nikdy nehlasoval, MO to neřešily. Žádná výjimka ze zákona neobsahuje možnost stanovovat lov 24hod, protože se to členi líbí. Tady jasně lžete členi vy. Jo, členi se to líbí, proč né, maj to zadarmo a vy podporu..... to je taky lež?

                          MrKos - Profil | Pá 8.12.2017 20:46:55

                          Mrknato >> osobně se domnívám, ze pokud napíšu do BP 1 candat/mesicne, tak tim jest požadavek vyhlášky naplněn pouze opravnene reguluji limit dle stavu obsadky ve sverenem reviru a zaroven dle mentality cleni. Kdybych napsal 3 candati/den, tak uz by to bylo porušení vyhlášky.

                            raven - Profil | Pá 8.12.2017 20:46:44

                            potočák 62 >> souhlasím, to má logiku.

                              candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:46:38

                              1568 >> Ano, před kapraři o které tu nestojíme!

                                1568 - Profil | Pá 8.12.2017 20:41:48

                                candát 76 >> Píšete jako kdyby jste měl co nához,to dravec.To platí u kapra,protože téměř nic jiného se nedá chytit,ale musíme ho,dle Vašich slov,chránit před převážením.Položil jsem si otázku,kdo převáží ty 70+?Děda s teleskopem?Těžko.Viděl bych to na lovce,který je na to vybaven a připraven a ví jak to má udělat.Budete tedy chránit kapry před kapraři?Nějak se mi nechce v ten Váš bohulibý úmysl věřit:-)

                                  roman_monfish - Profil | Pá 8.12.2017 20:39:38

                                  V současném stavu investici do profesionální RS nepovažuji za rozumnou ani ze strany ČRS a ani státu. Mimochodem na stránkách JčÚS najdete projekt na reorganizaci RS včetně ekonomické rozvahy. A předem říkám, že je hodně optimistická.

                                  Dokud jsme ve stavu, že výsledek práce RS - tedy zachycený přestupce, neskončí jako řádně potrestaný, neboli nejsme schopni zajistit spravedlivou a důslednou vymahatelnost práva, je přínos zvýšených nákladů na zjišťování přestupků velmi diskutabilní. V této oblasti je třeba prosadit prvořadě autonomní centrální evidenci členů bez možnosti zásahů funkcionářů na všech stupních do nastavených pravidel pro řešení přestupků a v případě, že zůstane rozhodovací pravomoc v rámci ČRS na dozorčích komisích tak zajistit zveřejňování všech řešených případů pro veřejnou kontrolu (jednoduchý popis skutku a trest bez identifikace přestupce).

                                  Pro představu dopadu rozšíření počtu profi RS si promyslete kolik ubude dopravních přestupků v kraji, když posílíte dopravní policii např. o 50 policistů a spočítejte si podle jihočechů na kolik by to vyšlo rybáře ;)

                                    candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 20:36:07

                                    Mrknato >> Tak třeba například: novelizace vyhlášky: míra kapra 40 cm, BPVRP a míra okouna, s tím kdo a kdy me pověří jednat s MZe, s tím, že jsem se sám ustanovil v rozporu se zákonem na krásnou stráž atd.
                                    Buď vědomě lžete, nebo to je totální neznalost.
                                    Vše je dohledatelné na internetu, stačí chtít. Ale to je pri Vás moc práce co? O mě rozpočty se nebojte, budou ok.

                                      Mrknato - Profil | Pá 8.12.2017 20:34:26

                                      poky82 >> ))))))))))))) Bond, vy jste jako dítě. Vidíš, máme tady adepta, ale adept hovoří jen o tom o čem chce......, co mu nese body.

                                        poky82 - Profil | Pá 8.12.2017 20:31:49

                                        Mrknato >> V tomhle se mi s tebou špatně diskutuje.Kor tady na mrku písemně. Já se o tohle nikdy nestaral. Od toho je vedení MO které by mělo být odborně znalé a způsobilé. Já jen mužu dát podmět a oni by měli zjistit zdali je to možní a hlavně prospěšné. Aspoň jsem si to do tedkan myslel. Ale poslední naše schůze na které jsem nebyl mě utvrzuje, že to asi tak není.

                                        RS by neměla být podřízena MO na tom se schodneme.