Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 18:21:55

FRANK71 >> Dva členové profesionální RS je na rozlohu a charakter ÚN Orlík málo. Aby RS mohla v praxi smysluplně vykonávat svou činnost, musí být mnohem větší, efektivnější postihy v rámci kárného řízení. Musí být zrušena možnost naturálního plnění, která činnost RS naprosto degraduje. Není prostě možné, aby lovící, který si například na revíru v MB ponechá 3 ks kapra a byla mu zadržena povolenka. Dostal v rámci kárného řízení ve své mateřské organizaci na druhé straně republiky trest 2 pytle obilí, které se zkrmí v jeho mateřské MO. A za týden ho máme u revíru zpět.
Čím více zadržených povolenek MO má, tím má větší příjem. Náklady, administrativa, škoda je u MO, kde byl přestupek spáchán. Nemělo by to být obráceně?

    NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:16:02

    Dědek >> tak,zatleskat můžeme po první pětiletce,ta cesta je dlouhá :-)

      NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:14:27

      FRANK71 >> to mu nelze upřít

        NDědek - Profil | Pá 8.12.2017 18:13:55

        LosPafkos >> Já ti zcela rozumím :-).
        Vzhledem k mému skepticizmu vůči ČRS, se taky jen opatrně rozhlížím :-)

          NFRANK71 - Profil | Pá 8.12.2017 18:13:01

          LosPafkos >> on vybírá i prachy pro nemocne děti a také se jim věnuje.

            NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:11:31

            Dědek >> jenom jsem chtěl krapet vyvážit ta samá pozitiva a světlé zítřky :-))

              NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:10:14

              FRANK71 >> šaškování na závodech není práce :-)

                NDědek - Profil | Pá 8.12.2017 18:09:33

                LosPafkos >> kdos bez viny, hoď kamenem :-)

                  Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 18:09:19

                  Tarn >> Ohledně RS s krajsou působností a MO Poděbrady. SÚS je specifický v rámci celého ČRS, naše MO mají dekrety na své revíry psané přímo na sebe. Proto, jsou dle zákona oni uživatelé. Jak jistě víš, RS navrhuje orgánu státní správy rybářství právě uživatel revíru. Když se zřizovala RS s celokrajsou působností, muselo žádost o ustanovení dotyčných osob podat na své revíry všech 104 MO. MO Poděbrady s ustanovením nesouhlasila, na což má plné právo a nezbývá nic jiného, než to respektovat. O důvodech nechci a nebudu spekulovat.

                    Nsindeji3 - Profil | Pá 8.12.2017 18:09:18

                    LosPafkos >> Já jsem taky jednou hodil pod splav do chovný části pstruhovky.. a nic jsem nechytl :( od tý doby to nedělám. Každý máme své mouchy :-)

                      NFRANK71 - Profil | Pá 8.12.2017 18:08:49

                      LosPafkos >> ale ten si to už odmakal 100 krát.

                        NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:07:15

                        sindeji3 >> tak zrovna kamarád candáta 76 v minulosti lovil dva na kapra a třetí na cárek v době hájení :-)

                          Nsindeji3 - Profil | Pá 8.12.2017 18:04:15

                          LosPafkos >> Kapry neřeším. Když jsme se tu před rokem bavili o tom jak si někteří rybáři přivlastňují velké množství třeba candátů, tak tu padal argument, že těch lidí je tak málo, že nehrají roli. Někteří tu do krve obhajovali právo si legálně přes 300ks candáta ročně. Celkem by mě tato statistika zajímala u dravců.

                            Nroman_monfish - Profil | Pá 8.12.2017 18:03:31

                            Tarn >> s tou RS je to jednoduché. MO je uživatelem revíru.

                              Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 18:01:51

                              Začnu postupně a pokusím se na vše reagovat

                                NLosPafkos - Profil | Pá 8.12.2017 18:01:32

                                sindeji3 >> jde převážně o kapry,takže je to v naprostém pořádku.Pokud budou všichni pouštět a svaz to tam bude hrnout jak doposud,jak by ta voda za pár let vypadala.

                                  Ncandát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 18:00:29

                                  Omluva za překlepy v předešlé komunikaci, psal jsem ji z telefonu a vody :).

                                    Nraven - Profil | Pá 8.12.2017 17:59:43

                                    FRANK71 >> nemyslím si, že ty změny jsou až tak dramatické, tedy aspoň na revírech, které znám.

                                      NDědek - Profil | Pá 8.12.2017 17:59:41

                                      candát 76 >> Tak jsem si kolego o tobě a tvé práci něco početl. Nepřečetl jsem si vše, a nebylo tam vždy jen to, co by se mi líbilo, ale nejsem jediný na světě a tedy svět, se jen kolem mě a mých názorů rozhodně netočí :-).
                                      Nicméně v tom co jsem se dočetl, převládalo z mého pohledu mnohem více toho pozitivního nad negativním.
                                      Počkám si ještě na tvůj program, ale již teď si myslím, že bych ti mohl držet palce k úspěšné kandidatuře na předsedu. (více v mých možnostech není :-))) )
                                      Na druhé straně, když zvítězíš a předsedou budeš, myslím, že tě to semele. Tolik sil, porazit ty co vládnou, jeden člověk nemá. Ale držím palce...

                                        NCarpkiller - Profil | Pá 8.12.2017 17:58:26

                                        Tarn >> bohužel, je to reálně asi tak 100 horší než to, čemu jsi schopný uvěřit...
                                        Tady se bavíme o stovkách candátů, či tisících okounů denno denně!!! ne týdně, denně.