Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

potočák 62 - Profil | Pá 8.12.2017 14:52:00

Saddám >> Já mám s Dušanem Hybnerem společné to,že práce ve svazu je pro nás koníčkem a proto jsme tomu ochotni obětovat veškerý volný čas a energii,kterou máme.Na druhou stranu si uvědomujeme,že pokud´ má svaz přežít,tak se musí reformovat a začít se musí od shora------ ryba smrdí od hlavy.Proto se nijak netajím tím,že příští rok vynaložím energii na to,aby jsem byl MO zvolen jako delegát na konferenci US a zároveń,aby mě MO navrhla jako delegáta na sněm. Na druhou stranu jsem už oznámil,že jestli nebude vidět snaha ČRS nastoupit cestu k reformě,tak ukončím veškerou aktivní činnost u svazu.Petrův Zdar

    candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 14:30:47

    Saddám >> Na slušnou a konkrétní otázku nemám problém kdykoliv odpovědět. Funkcí je mnoho a neni lehké vše utáhnout, pracuji denně v průměru 17 hodin, víkendy nemám, je to běžný pracovní den.

      Saddám - Profil | Pá 8.12.2017 14:25:56

      candát 76 >> Dík. Takhle nějak si představuji informaci o kandidátovi , nejen u rybářů.

        candát 76 - Profil | Pá 8.12.2017 14:17:07

        Saddám >> Dušan Hýbner , 41 let, ženatý, dva synové, 13 a 0.5 roku, zaměstnán 22 let u Státního podniku Povodí Labe v pozici poříčný, vzdělání střední - vodohospodářské, OSVČ sluzby v rybnikarstvi a zemědělství. Předseda KŽP města Bělá pod Bezdězem (od roku 2011)
        Současné funkce v MO - předseda MO Mnichovo Hradiště, hospodář a vedoucí RS MO Bakov nad Jizerou( od roku 2011) a Bělá pod Bezdězem (od roku 1999), správce RZ Mukařov - MO Mnichovo Hradiště (od roku 2012)
        Předseda ČRS SÚS, člen Rady ČRS á předseda HO při Řadě ČRS.
        Dřívější funkce v MO: jednatel, vedoucí LRU, vedoucí mládeže.
        Dřívější funkce v SÚS: hospodářský odbor 8 let, hospodař pro výrobu násad, druhý místopředseda SÚS.
        Stručný nástřel z telefonu. Politik nejsem a nikdy nebudu, jsem od vody a tam se hodlám pohybovat í nadále. Telefon : 777 018 556, jsem k dispozici.

          Saddám - Profil | Pá 8.12.2017 14:15:09

          sven >> Všichni politici jsou takoví a já nechci politika.
          Celé stránky Stř.ÚS jsou jak reklama na pana předsedu. Pan předseda na schůzi, na závodech, na kontrole, na lodi, s keserem...... Jeden by řekl, že kdyby nedejbože umřel, že se svaz zastaví a rozpadne.

            Saddám - Profil | Pá 8.12.2017 14:14:13

            Luger46 >> Dík. Stránky svazu mám pročtené, takže jsem četl i tento. To jsem ale na mysli neměl. Zajímá mě, čím se ten pán živí, jakou má kvalifikaci, co dělal posledních 20let. Že umí svou osobu dobře ,,prodat", to vidím, mě zajímá, co je za tím.

              sven - Profil | Pá 8.12.2017 11:39:13

              Saddám >> Kriteria na rybářskou kvalifikaci naplňuje, mladý, ambiciozní, progresivní, sebevědomí na rozdávání....
              Průnik do komunální politiky mu sice dvakrát nevyšel, zato do svazové hierarchie tuplovaně.
              Natolik, že dokázal obsednout současně dvě předsednické židle: MO Mnichovo Hradiště a územní SÚS.
              Věřím, že by současně dokázal obsednout i tu třetí.... :-)

              No ale vážně..
              Zatím nevidím nikoho jiného, kdo by měl chuť a odvahu, pustit se s tou chobotnicí do křížku.
              Volby jsou za humny a stávající aktéři už ukázali, co od nich můžeme očekávat...
              Třeba zrovna ano..........já bych mu tu šanci dal....... aby nám to nakonec neobsadil škrtič hadů...

              http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/dusan-hybner/d​usan-hybner-2837327/
              http://rejstrik-firem.kurzy.cz/01929879/dusan-hybne​r/

                Luger46 - Profil | Pá 8.12.2017 10:54:09

                Saddám >> tady je docela zajímavý rozhovor staršího data. Název článku je jen k malé části rozhovoru.
                http://www.inrybar.cz/ostatni/rozhovory/ochrana-tro​fejnich-ryb-nefunguje-rybari-kapitalni-ryby-ukradno​u-rika-dusan-hybner-predseda-sus-crs/

                  Saddám - Profil | Pá 8.12.2017 10:14:38

                  Měl bych na vás kolegové MRKaři dotaz. Možná je to všeobecně známo, možná , že neumím hledat, možná jsem jenom líný, ale přesto všechno...Ví někdo z vás, co je vlastně ten pan Hýbner zač? Jaké má vzdělání, čím se živí a tak. Prostě takové CV. Na stránkách Rady má pouze fotku. To je pro mne málo, stejně jako PR masáž na stránkách Stř.ÚS. Dík za info.

                    RK - Profil | Pá 8.12.2017 9:09:43

                    hraji >> rozhodně je to smysluplná práce, která zaslouží uznání.
                    O tom nemůže být pochyb. Hodně úspěchů přeji.

                      hraji - Profil | Pá 8.12.2017 7:52:55

                      RK >> práci s mládeží je třeba věnovat velkou pozornost. Někdo už to pochopili a podporují to ve velkém, třeba právě ve středočeském územním svazu.
                      Nezastírám, že jsem se nechal inspirovat a po cca deseti letech, kdy jsem práci s dětmi nedělal, jsem se k ní vrátil. Trošku jinak, ale věřím, že způsobem, který tomu napomůže.
                      MRS má v této oblasti obrovský dluh, teď jde o to, to nějakým způsobem rozjet a udržet. O víkendu jsme měli první seminář vedoucích kroužků, zúčastnilo se ho 89 lidí, týden předem jsme si říkali, že když jich dojde 20, budeme šťastní. Ve spolcích zájem je.

                        roman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 23:51:52

                        splávkař >> Nějaký čas mi to zabralo, ale nemám ve zvyku odcházet od rozdělané práce. Prošel jsem výsledky za roky 2016 a 2017, více jak 50% lidí se účastnilo obou ročníků, ani na jednom nebyl podán protest. Několik účastníků mi telefonicky potvrdilo, že na závodě byl klid a pohoda. Nikdo se nad losováním nepozastavil. Pan Hýbner se losování neúčastnil a přijel až později. S ohledem na to zpětné dovozování možné manipulace s losováním s výrazným časovým odstupem nepovažuji za věrohodné i když se to může zdát jakkoliv podezřelé. Proto Tvoje vyjádření i nadále považuji za zaujaté vůči předsedovi SÚS a s jeho kandidaturou na předsedu ČRS ho nespojuji. Hezký večer a spoustu krásných chvil u vody :)

                          vydra Lucky - Profil | Čt 7.12.2017 23:48:05

                          Sice nevím jak to dopadlo s peticí, jestli po téhle debatě bude ještě ten pan Hýbner kandidovat na cokoli, ale zase jsem se dozvěděl jiné věci. MRK a Gogle vědí vše... Teda fakt bych se tomu pánovi divil, kdyby chtěl vyvinout sebemenší snahu měnit cokoli pro takový výkvět ČRS. Já bych pro tuhle partu nechtěl dělat ani třetího náhradníka druhému náhradníkovi zapisovatelovu pomocníkovi. Přeji mu mnoho štěstí, pokud se nadále hodlá angažovat. Bude ho potřebovat.

                            RK - Profil | Čt 7.12.2017 19:51:11

                            medvěd >> připomíná mi to hlášku: chčije nám na hlavu a ani se nesnaží to vydávat za déšť....

                              medvěd - Profil | Čt 7.12.2017 17:39:42

                              jendulda >> boží přirovnání.Takhle jsem to ještě neslyšel

                                Calex - Profil | Čt 7.12.2017 17:00:51

                                Poušťák >> :-)))

                                  Calex - Profil | Čt 7.12.2017 16:59:53

                                  LosPafkos >> Dobré jídlo je základ úspěchu.:-))))

                                    computerfish - Profil | Čt 7.12.2017 16:59:22

                                    Calex >> Druhý,třetí a další už nebyl nikdo?

                                      Poušťák - Profil | Čt 7.12.2017 16:50:48

                                      Calex >> co to je za házenkáře?...o))

                                        LosPafkos - Profil | Čt 7.12.2017 16:25:16

                                        Calex >> poznávám jen Zděndu Pohlreicha v pozadí :-))