Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:22:20

LosPafkos - 7.12.2017 16:15:53 > Není to ideální, ale jinak to asi nejde.

    Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:18:56

    Mrknato >> Jak říkám máme opačný názor. Nic víc nic míň.

      NMrknato - Profil | Čt 7.12.2017 16:18:42

      jendulda >> Já bych si představoval, že uživatel by se měl starat pouze o VRP, dle zákona (závodění není součást VRP) a plnění cílů svazu a odznaku Fučika by bylo na jiných složkách, za jiné peníze, než se dnes od rybářů vyberou a na vodách mimo režim VRP na nerevírech.

      Bylo by to špatně?

        NCalex - Profil | Čt 7.12.2017 16:17:28

        LosPafkos >> Tohle jsou Ti správní mistři......O tom se ale moc nemluví, všechna čest. Zlaté medaile z mistrovství světa v rybolovné technice v Polsku patří našim reprezentantům......

          NLosPafkos - Profil | Čt 7.12.2017 16:15:53

          jendulda >> podobnou taktiku v minulosti zvolilo NSDAP a nikam to nevedlo :-)HJ mělo velkou členskou základnu,ale k hounu :-)

            Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:15:23

            V příštím roce se budou v organizacích volit nové výbory, Takže komu se něco nelíbí. Má možnost se angažovat, případně být zvolen a může zahájit změny k jeho obrazu. Hezky od spoda ze své mateřské místní MO nahoru.Každý má šanci

              NRK - Profil | Čt 7.12.2017 16:15:22

              Mrknato >> možná jsi měl napsat, když o pár tisíc klesne závodící členská základna, závodící na svazovkách

                Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:12:06

                LosPafkos >> Co člověk to názor.

                  NMrknato - Profil | Čt 7.12.2017 16:12:04

                  jendulda >> A z čeho vyvozuješ, že by se do rybařiny mělo zapojit více lidí a proč je špatné když o pár tisíc poklesne členská základna? Špatné to je pro Radu, klesne jí suma redistribuce, suma z členských.... Pro revíry to je jen dobře. Kdo chce soutěžit, může v RT, nebo se dát k hasičům... tam ty soutěže mají alespoň nějaký význam.

                    Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:09:53

                    medvěd >> To samé můžeš namítat na výlovy ryb. Nevidím na tom nic otřesného.Horší je to, jak se zachází s rybama u vody. Kdy je lovec válí v písku, než vyhrabe metr atd.

                      Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:05:47

                      Fishky >> Já jen vím, že Milan Štěpnička s několika lidmi vážil úlovky. Jestli chytal a nebo jestli to je jen schoda jmen nevím.

                        NLosPafkos - Profil | Čt 7.12.2017 16:04:46

                        jendulda >> člověče mě to přijde jako zvrácenost.

                          NRed carp - Profil | Čt 7.12.2017 16:03:34

                          Mrknato >> Myslím, že o jointa více, než by jsi měl, jsi si dal právě ty.

                            Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 16:02:18

                            Mrknato >>Asi myslíš rybařinu. Takže propagovat ji širším vrstvám lidí, aby se do ní zapojilo více lidí.Klesá počet šlenů ČRS a tohle je jedna z mnoha možností, jak oslovit případně nové členy.Je spousta lidí, které třeba neláká sedět hodiny u vody, ale láká je soutěžit. Třeba ani neví, že se dá v rybařině závodit a případně se účastnit i mezinárodních závodů například.

                              NMrknato - Profil | Čt 7.12.2017 15:55:35

                              hraji >> Děti se těší až jim bude 18náct, budou si moci zapálit, dát rum s pivem a jointa... Vidě jsi někdy živé dítě?

                                NMrknato - Profil | Čt 7.12.2017 15:49:02

                                jendulda >> Komu ji chceš propagovat?

                                  NRK - Profil | Čt 7.12.2017 15:27:43

                                  raven >> jo, takhle se to dá chápat.

                                    NRK - Profil | Čt 7.12.2017 15:26:03

                                    hraji >> tomu věřím a nikomu, kdo se takhle angažuje, nemohu říct ani popel.
                                    Já osobně jsem hodně soutěživej typ a ve sportu jdu vždy do plnejch i když o nic nejde.
                                    Na rybách jsem to nutkání nikdy neměl. A věř mi, že říkám upřímně, že by to tak podle mého mělo být. Ale respektuji, že to má někdo jinak. Ber to jako debatu, o nic nejde.Jak jsi nedávno správně psal.Plkání na Mrku je jenom plkani na Mrku.Nic neovlivní, takže k tomu takto přistupujme...

                                      Nraven - Profil | Čt 7.12.2017 14:38:20

                                      RK >> může se to nazvat jakkoliv. U nás to jsou vždy závody mladých rybářů. Děcka ví, že tam jsou sloušný ryby. Dá se jim ke svačině párek nebo uvaří guláš a je z toho fajn dopoledne na zakončení kroužku. Nejlepší jsou ti malí špunti, co teprve začínají. Mají z toho zážitek na hodně dlouhou dobu. Tož asi tak. Kdysi jsem do toho taky dělal. Teď už mi to nevychází časově.
                                      Jinak ale obecně jsou ryby relax, klid u vody, životní styl a filozofie. Hromadné pouťové akce mi do toho nezapadají.

                                        Nhraji - Profil | Čt 7.12.2017 14:23:58

                                        RK >> kolik let jsi vedl kroužek mládeže? Jaké s tím máš zkušenosti? Ty děti se na ty závody těší půl roku dopředu.