Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

NRK - Profil | Čt 7.12.2017 14:21:09

raven >> máš pravdu.Jenom nevím, proč to chytání pro děcka od MO musí být nutně pojmuté , jako závody. Je jasné, že přirozená soutěživost má šanci přitáhnout nějakou ovečku do stáda navíc. Ale stejně si myslím, že by se to dalo udělat jako ,,okoukni, jak to dělá kamarád" a šmidra. Naopak by se mělo jít jiným směrem a ukazovat potenciálům pravou tvář rybaření a tou rozhodně závodění není. Toho závodu má během dnešního hektickeho života každej na hrbu hafo a chytání ryb byl odjakživa relax, tedy opak zavoděni. To ušlechtilé(to slovo je hrozný) je ve vnímání přírody, jejím poznávání, možná i v duševním rozpoložení, které nám to dává. Tohle prostě závody nesplňující ani náhodou....

    NFishky - Profil | Čt 7.12.2017 14:08:46

    jendulda >> Co jsi si nevšiml? :) Napsal jsi: "Dušan hybner, Radek Zahrádka, Milan Štěpnička a další nejmenovaní pořadatelé" takže ten Milan Štěpnička, o kterém jsi napsal, že je pořadatel v příspěvku Čt 7.12.2017 10:52:54 není Milan Štěpnička z místa číslo 149? To je někdo jiný?

      Nraven - Profil | Čt 7.12.2017 13:45:10

      sindeji3 >> V případě dětí je to jasné. Je to fajn, když MO udělá pro děcka jeden den před prázdninami závody na místním chovným rybníku. Děcka si povodí slušnou rybu a když jim hospodář dovolí jednoho kapra domů, děcka mají aspoň radost. Chytání je aspoň trochu baví, protože mají větší šanci si solidně zachytat.
      Klasické "velké" závody nemám rád. Hlavně ze pstruhovek bych to hnal sviňským krokem ven. Poslední roky dostávaly už tak na prdel. Teď když na to naběhne parta šílenců, co honí kusy, centimetry a čas, co chudáci ryby. Blázen stojí na fleku, dokud všemu nenatrhne pysk a nepleskne s tím na metr. Normální rybář, když vidí, že je to malý, tak rybu uvolní přímo ve vodě a nechá ji odplavat.

        Nu x a - Profil | Čt 7.12.2017 13:12:51

        možná propagují závody v muškaření rybolov těma jejich závodníma mírama, lipan 13cm a struh 11,5cm,to vytvaří v případných zajemcích o rybolov šanci nachytat si nějaké grundle na pánev..

          Nu x a - Profil | Čt 7.12.2017 12:38:33

          sindeji3 >> závody propagují rybaření, dvacet let dělám živočichářa a vetší pitomost jsem neslyšel(copy.slunce,seno)

            Nsindeji3 - Profil | Čt 7.12.2017 12:22:40

            medvěd >> Taky jsem proti závodům obecně, ale že propagují rybařinu s tím souhlasím. Obzvlášť u dětí, rád na závody s rybářským kroužkem vzpomínám, chytil jsem tam prvního lína 38cm, setkal jsem se s kamarády, s kterýma se vídám doteď.

              NRK - Profil | Čt 7.12.2017 12:20:29

              jendulda >> závody jsou hlavně zábava pro zainteresované, co si budeme namlouvat. A to může být pro někoho dobře a pro někoho špatně. Ještě jinak, proč propagovat rybařinu, jako závodění, to mi uniká....

                Nmedvěd - Profil | Čt 7.12.2017 12:18:19

                jendulda >>Netuším jak.Jo,obzvláště zajímavé je vážení .To je laskomina

                  Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 12:13:27

                  medvěd >> na to máme asi odlišný názor. Já si naopak myslím, že závody propagují rybařinu.

                    Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 12:12:41

                    Fishky >> N
                    Nevšiml jsem, že by nějaký pořadatel závodil.

                      Nmedvěd - Profil | Čt 7.12.2017 12:06:22

                      jendulda >> a hele,ono pořádání závodů v lovu ryb zase není nic moc záslužnýho stejně jako ty závody samotný

                        Nkakr - Profil | Čt 7.12.2017 12:04:15

                        Fishky >>
                        Jedno přísloví říká - když se štěstí unaví sedne i na vola -

                          Nsindeji3 - Profil | Čt 7.12.2017 12:02:29

                          splávkař >> Geniální dedukce. Z toho vyvozuji, že je více věcí, které si domýšlíš. Já jsem se ho osobně zeptal a on mi odpověděl. Dále z toho vyvozuji, že ty ses ho kontaktovat nepokusil. Mě osobně je to ukradený, jen mě zajímala reakce.

                            NFishky - Profil | Čt 7.12.2017 11:57:33

                            jendulda >> Nevím, zda tomu rozumím správně. Takže pořadatel je současně i účastníkem závodu a vylosoval forhont i se svými známými a Tobě to nepřijde zvláštní a za voly považuješ ty, co to považují za podivné.

                              Nsplávkař - Profil | Čt 7.12.2017 11:53:29

                              jendulda >> Nemálo lidí dodnes věří, že pan doktor Rath odcházel z poslední návštěvy u kamarádů s krabicí červeného.....

                                Nsplávkař - Profil | Čt 7.12.2017 11:50:37

                                sindeji3 >> Dík za potvrzení faktu, že o této diskusi ví. Budeme tedy čekat, jak se k tomu postaví.
                                Pro pořádek dodám, že jsem nikde nepsal o tom, že právě on byl ten kdo to losování ve prospěch reprezentantů svazu zinscenoval, faktem ale je, že akci byl přítomen.
                                Každý kdo se podobné akce účastnil či ji dokonce pořádal ví, že podobnou lumpárnu je třeba součinnost a souhlas minimálně většiny z pořadatelů a fakt, že rok + po akci se pan Hýbner ani nikdo další ze zainteresovaných od podvodu nedistancoval a viníky neztrestal jen potvrzuje, že popsaný podvod byl společným dílem všech zúčastněných.
                                Ostatně, byl to team jeho nejbližších a nejvěrnějších spolubojovníku, těch, co ho svorně v kandidatuře na funkci předsedy svazu podporují jak se sám chlubí v prohlášení pod kterým tato diskuse je..

                                  Nsindeji3 - Profil | Čt 7.12.2017 11:33:04

                                  splávkař >> přímo od něj

                                    Njendulda - Profil | Čt 7.12.2017 10:52:54

                                    Tak mi to nedá, abych se k tomu nevyjádřil i když vím, že debatovat s volem je ztráta času. Účastnil jsem se závodů a viděl jsem také losování. To probíhalo tak, že se Zahrádka zeptal prvních u stolečku, jestli chtějí kontrolovat čísla. Poté se začalo tahat, tak jak kdo dorazil. Nemyslím si, že by měl někdo zapotřebí manipulovat s číslama. Pokud to někomu vadí tak to je asi jen tím, že vylosoval místa kde ryba nebyla, nebo umí hovno a nebo je to obojím.Je každého věc, jestli se na základě propozic závodů zúčastní. Pokud se někomu propozice nelíbí, tak ať nejezdí a nebo udělá závody on. Mlýt hubou umí každej vůl.Z osobní zkušenosti s konkrézními lidmi (Dušan hybner, Radek Zahrádka, Milan Štěpnička a další nejmenovaní pořadatelé) je taková, že jde o pohodové a přímé lidi, kteří nemají zapotřebí manipulovat s pravidly, také proč jako.Ono diskutovat tady je velké hrdinství, ale každý se může osobně setkat s dotčenými lidmi a vyříkat si to osobně z očí do očí. Během roku je k tomu hodně příležitostí, když člověk chce.V závěru pánové vy co melete hubou, co vy děláte konkrétně pro rybářské organizace a co konkrétně vy kde pořádáte?nebudu se schovábat za nick přeju hezký den Jan Seidl, člen MO ČRS Kladruby. PS: jo a seděl jsem při závodech na betoně na hrázi na handicapovaných místech pokud by to někomu vadilo. také by bylo potřeba stěžovat na to, že závody se v obou případech vyhrávají ze stejného místa, když tedy použiju vaší logiku

                                      NFishky - Profil | Čt 7.12.2017 9:42:28

                                      splávkař >> V propozicích je jasně napsáno, cituji: " chceme, aby závod byl tak trošku netradiční a hlavně na pohodu", takže proč by Štěpnička Radek, Štěpnička Martin a Štěpnička Milan st. nemohli netradičně a na pohodu sedět vedle sebe na forhontu??? Pan hospodář SÚS Milan Štěpnička je férový člověk, navíc závod získal i záštitu ministra zemědělství Mariana Jurečky a tak věřím, že by si z pana ministra nikdo neudělal kokota takovým okatým podvodem.

                                      edit: tam už jen chybí, aby vyhrál JV, i když vůbec nebyl na startovní listině :)))

                                        NColasrumem - Profil | Čt 7.12.2017 9:31:35

                                        roman_monfish >> v pohode o nic nejde a splest se muze kazdy, uznani pochybeni je vyraz jiste urovne.