Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nroman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 9:27:43

Colasrumem >> Vycházel jsem z vlastní zkušenosti dlouholetého pořadatele závodů s účastí i více jak 180 závodníků a vždy se mi schází v prvním kole vylosované pořadí s číslem lovného místa. Jinak bych se z toho zbláznil :)

    NColasrumem - Profil | Čt 7.12.2017 9:22:34

    roman_monfish >> ja teda nevim, mozna jsem blbej, ale ta prvni kolonka mi prijde jako poradi losovani, nikoliv vylosovany flek. Ten mas uprostred jako sektor A a cislo. A pokud dobre vidim, tak Stepnicka family jsou presne vedle sebe na konci sektoru:o)) edit.. psal jsem to dlouho, tak jsem byl pomalejsi......

      Nroman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 9:17:37

      splávkař - RST 7.12.2017 8:54:07 >> Tak jsem si tu listinu prošel znovu a opravdu podrobně, neb mi ty vaše připomínky nedaly. Ano máte pravdu, že na uvedených číslech lovili členi repre. Těchto závodů se běžně neúčastním a tak mě nenapadlo, že se první sloupec s uvedením losu rozchází se sloupcem číslo v sektoru. Tedy se vám omlouvám. Vaši pochybnost tedy respektuji a budu se této věci věnovat dál.

        Nroman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 9:07:56

        splávkař >> Koukám, že umíš vymyslet i čísla, která v té výsledkové listině vůbec nejsou. Viděl jsi jí vůbec? Jen pro pořádek mezi posledními devíti podle losu také není ani jeden reprezentant ve feedru.

          NRST - Profil | Čt 7.12.2017 8:57:59

          roman_monfish >> Čeče nechci se vám do této diskuse motat, číst umí a někdy i text pochopím, repre podle tvého seznamu seděla na spodním forhontu tedy konkrétně 146 až 150.

            Nsplávkař - Profil | Čt 7.12.2017 8:54:07

            roman_monfish >> No výborně, v odkazu co jsi sem vložil si najdi kdo seděl na místech 147,148,149 a forhendové stopadesátce.
            Pak prosím tu omluvu a pro další méně chápavé tu prosím jasně zhodnoť, zda tato oficiální akce pod hlavičkou SUS v čele s Dušanem Hýbnerem zaštítěná panem ministrem Jurečkou která byla, či nebyla podvod na lidi(v době předvolební voliče).
            Ještě dodám, že pravděpodobnost, že si takováto partička vylosuje na akci při 150 lidech čtyři místa vedle sebe a rovnou na forhondu je jedna ku mnoha milionum.

              Nroman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 8:39:34

              splávkař >> Podívej napsal jsi: "... když pak koukneš, jak si skupinka našich reprezentantů feedru a zárovň zástupců sponzora nalosovala ( Radek Zahrádka prý ujištoval, že šlo skutečně o poctivý los)pěkně vedle sebe a rovnou na forhondu...". Tak jsem si na rozdíl od Tebe tu práci dal a našel jsem si startovní listinu s losem http://crs-sus.cz/wp-content/uploads/2016/09/Poh%C3​%A1r-2016-v%C3%BDsledky.-Jelito.pdf a seznam repre feeder 2016 http://www.fishing-feeder.cz/cs/mdl/info/sirsi-repr​ezentace-cr-lru-feeder-pro-rok-2016. A buď umíš číst a omluvíš se mě i panu Hýbnerovi za šíření vědomé lži, nebo sice čteš, ale text nevnímáš a pak s Tebou nemá cenu cokoliv řešit :)

                Nsplávkař - Profil | Čt 7.12.2017 8:12:59

                roman_monfish >>
                Ty dezinformace tu šíříš ty. Jen se ztrapňuješ tím, jak tu lumpárnu těch, co chtěj ve svazu víc moci kryješ.

                  Nsplávkař - Profil | Čt 7.12.2017 8:07:55

                  sindeji3 >> A to víš od koho?

                    Nsindeji3 - Profil | Čt 7.12.2017 0:56:57

                    splávkař >> já jen, že u losování v roce 2016 předseda nebyl

                      Nroman_monfish - Profil | Čt 7.12.2017 0:40:31

                      splávkař >> Tak podívej. Nemám rád dezinformace a lidi, kteří je šíří. Prošel jsem si dostupnou výsledkovou listinu z roku 2016 a porovnal jsem ji s tehdejší širší reprezentací ve feedru. Je to zajímavé, ale na prvních třinácti štontech se neshoduje ani jedno jméno. Nestojíš mi za to, abych během dne ztrácel čas a obvolával lidi, kteří tam byli!

                        Nroman_monfish - Profil | St 6.12.2017 23:50:43

                        splávkař >> OK příště to lépe specifikuj. Nebyl jsem tam v tom roce, ale pozeptám se.

                          Nsindeji3 - Profil | St 6.12.2017 23:22:07

                          splávkař >> A určitě je s tím údajným podvodem spojen předseda?

                            Nsplávkař - Profil | St 6.12.2017 23:16:59

                            roman_monfish >> Podvod s losováním se odehrál v r. 2016 a jsi teprve druhej koho znám co o tom pochybuje.

                              Nroman_monfish - Profil | St 6.12.2017 23:07:35

                              splávkař >> Ty jsi u toho losování byl? Pokud máš na mysli letošní ročník, tak já ano a spolu se mnou všichni účastníci. Chceš z nich dělat ....? Najdi si něco lepšího. Takto se Ti ostatní budou smát :).

                                Nsplávkař - Profil | St 6.12.2017 22:58:26

                                sindeji3 >> Myslím, že o tom není pochyb.

                                  Nsindeji3 - Profil | St 6.12.2017 22:54:38

                                  splávkař >> Jinými slovy tvrdíš, že přímo Dušan Hýbner měl los toho závodu cinknutej ve prospěch reprezentantů (nebo o tom věděl).

                                    Nsplávkař - Profil | St 6.12.2017 22:19:26

                                    Fishky >> Se divím, že Ty, takovej závodník, nevíš, jak se tento pokrokový pan předseda presentoval jakožto patron závodu pořádaného SUS CRS který nesl jeho jméno, pořádání svěřil rovnou šéfovi sportovního odboru svazu a lidem co tradičně patří i k realizačním teamům repre našeho svazu a celý si to nechal zaštítit panem ministrem co nad svazem, coby správcem vod státu drží ochrannou ruku.
                                    Když si přečteš pravidla, nabydeš dojmu, že serioznější závod těžko najdeš, ty jména by měla být maximální zárukou fair play, ale když pak koukneš, jak si skupinka našich reprezentantů feedru a zárovň zástupců sponzora nalosovala ( Radek Zahrádka prý ujištoval, že šlo skutečně o poctivý los)pěkně vedle sebe a rovnou na forhondu, tak budeš mít jasno jak to se svazem, spolu se svými podporovateli má vymyšleno.

                                      NWillow - Profil | St 6.12.2017 20:45:14

                                      RK >> Za vše může zanedbaný sexuální život a špatný pitný režim.:-)))))Howg.

                                        NRK - Profil | St 6.12.2017 19:47:36

                                        kakr >> bereš mi to z klávesnice. Tomuhle já věřím na stopro.
                                        Nakonec, co si budem povídat, tyhle debaty jsou náhražky něčeho maskulinního, co je v nás. Ale v důsledku jsou tyhle půtky to nejlepší, když se chceš něco dozvědět.Bez toho ohně, jak jsi správně napsal, je z toho plytká debata, jak na holčičím večírku.Já vím ó čem mluvím.Jednou sem zajel ve tři ráno pro manželku-sraz peďárny po x letech a skejsnul tam ještě tři hodiny.Strašný voloviny tam kecaly. Dovopravdy strašný...