Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

N1Mara - Profil | St 6.12.2017 19:41:29

kakr >> :-)))

    NFRANK71 - Profil | St 6.12.2017 19:37:15

    RK >>🤗

      Nkakr - Profil | St 6.12.2017 19:35:00

      RK >>
      Pevně věřím ,že kdybychom s Pavlem a Františkem sedli k pivu, velice rychle by zněla společná řeč.
      Ale jsme na MRKu a musíme udržovat oheň:-)))

        NRK - Profil | St 6.12.2017 19:32:44

        kakr >> mně připadá, že jste kolikrát vlastně na stejný lodi. Ale ta animozita už dostoupila ještě dál,než sahá vaše ego. A tohle já chápu velice dobře 😀

          Nkakr - Profil | St 6.12.2017 19:29:45

          RK >>
          Pavel je chytrej kluk, ale někdy neskutečně blábolí. Já jeho řeči rozumím,ale pro mnohé to může být jazyk Navajo.

            NRK - Profil | St 6.12.2017 19:27:05

            kakr >> já v tom hledám to, co nevím, co mne zajímá atd. A toho je hodně. Je možná pravda, že by jste si mohli vzít příklad od Mrknata.Schytává to ze všech stran, ale argumentuje slušně a na invektivy reaguje argumenty.Nehodnotim teď jakými, ale jsou rozhodně v mantinelech slušnosti. A to je to, co by mělo být pravidlem. Když někoho sere, tak je to jeho problém.....

              Nhraji - Profil | St 6.12.2017 19:22:59

              milin >> mrzí mě, že ti působím příkoří tím, že píšu na MRK. Budu se snažit to omezit. Případně by sis mě mohl dá do ignorace, abys moje příspěvky neviděl.
              A maličkost, můj nick není jméno, píše se s malým písmenem na začátku hraji

                NRK - Profil | St 6.12.2017 19:19:50

                milin >> jak jsem psal, potom to tu můžeš zavřít.To v důsledku znamená, že když sem už nikdy nepolezeš, o nic nepřideš. Ta debata bude jinak, jak den starý noviny. Založ si tedy svojí diskuzi ty.
                Je to tu debata a z ní krystalizuje plno informací. Jinak to dopadne jak ve ,,s feeder na kapry" Roztomilé, ale o hovně. Nic proti hovnu ovšem....

                  Nkakr - Profil | St 6.12.2017 19:12:12

                  RK >>
                  Když si přečteš několik stránek pozpátku zjistíš, že příslušník pražského městapa se kdykoli má sebemenší příležitost otírá o můj nick. Jsem holubičí povaha, ale co je moc ,je příliš. Občas ho musím poslat tam kam patří, mezi bonzáky.
                  Ale nic špatného v tom nehledej, já mám Františka vlastně rád......

                    NRK - Profil | St 6.12.2017 19:12:10

                    rybomil >> jak je vidět, beze mne se to obejde snadno. Moc rád bych se zapojil, ale kucí jsou hrozně daleko ve svazovejch, MO, BPVRP a jinejch strašně kovaný.

                      Nmilin - Profil | St 6.12.2017 19:11:29

                      Běžte s tím už do prdele. Založte si svoji diskusi třeba Kakr vs. Frank, Kakr vs. Fishky, Kakr vs.Mrknato, nebo Hraji vs. všichni.

                        NRK - Profil | St 6.12.2017 19:07:09

                        kakr >> o tyhle ,,kauze" nic nevím. Spíš jsem to psal jako uznání, že máš ty a i ostatní dobrý argumentační dovednosti. A člověk se plno věcí dozví.😀

                          Nkakr - Profil | St 6.12.2017 19:06:38

                          FRANK71 >>
                          Jsem jedno velké ucho, povídej.

                            NFRANK71 - Profil | St 6.12.2017 19:05:39

                            kakr >>Václav..🤗🤗

                              Nkakr - Profil | St 6.12.2017 19:03:38

                              FRANK71 >>
                              Milý Františku,
                              kdopak mi vypral prádlo? Snad ne zloděj, bonzák a lhář?

                                Nrybomil - Profil | St 6.12.2017 19:02:01

                                RK >> NTW, pak že nebude veselo...ještě že tě tu máme.

                                  NFRANK71 - Profil | St 6.12.2017 19:01:21

                                  1Mara >> jde o howno. Kakrovi vyprali prádlo a tímto končí. Pokud mě název jednou, že jsem zloděj OK má vztek a já to beru. Pokud to je často, tak se musím ozvat. Pokud bych byl Kuna, nechal bych ho pár kořínek městu zaplatit, ale to mu nemůžu udělat.😊

                                    N1Mara - Profil | St 6.12.2017 18:51:51

                                    No ty voe , do vás dvou bych tohle nikdy neřekl .-))))

                                      NFRANK71 - Profil | St 6.12.2017 18:49:27

                                      1Mara >> tady se dohaduje o slovu zloděj.

                                        Nkakr - Profil | St 6.12.2017 18:49:19

                                        1Mara >>
                                        My se nedohadujeme, pouze si ujasňujeme pojmy. Kdo krade je zloděj , kdo žaluje je bonzák.
                                        Tak to bylo, je a bude. Navíc jste měli všichni možnost v přímém přenosu zaznamenat ještě lež.
                                        Několik set metrů ve vodě. No a kdo lže je lhář......