Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

sindeji3 - Profil | St 6.12.2017 18:45:57

1Mara >> :-)))

    1Mara - Profil | St 6.12.2017 18:43:43

    kakr >> Kvůli takové píčovině se dohadujete x let na MRKu ? To je obdivuhodné :-))

      kakr - Profil | St 6.12.2017 18:39:47

      RK - 6.12.2017 18:13:29 >>
      Dík za uznání. Ještě vám ukážu jak Jeep jezdil několik set metrů středem řeky. Fotka je z roku 2009, kdy Povodí Moravy provádělo odtěžení sedimentů a zrušení trdliště. Červeně je naznačen vjezd a výjezd z vody v délce několika (set) metrů. Most je z roku 1928 a je to národní technická památka, jeden z prvních z předpjatého betonu.

        FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 18:23:31

        kakr >> ach jo.

          1Mara - Profil | St 6.12.2017 18:18:57

          RK >> :-))

            RK - Profil | St 6.12.2017 18:13:29

            kritik >> hele kritiku, když to přestane, tak tu bude mrtvo úplně.Je potřeba vyprat špinavé prádlo, vyčistit vzduch a pustit žilou. A nakonec, jsme chlapi a ti potřebují soutěž, co na tom nechápeš?
            Vem si, jak se treba Kakr ve svým věku dokáže dostat z provazů. Bez použití klinče. A to dostane pecku na solar a i arbitr mu nefandí. Já jsem unešenej. Prostě chlapi jsou borci. Skvělé narážečky, podpásovky, ale i erudice a znalosti. Co bys chtěl víc, seriály na Nově ? 😀

              Poušťák - Profil | St 6.12.2017 18:12:33

              kritik >> dobře ty

                kakr - Profil | St 6.12.2017 18:01:30

                FRANK71 >>
                Milý Františku,
                že nemáš koule jsem předpokládal a nemýlil jsem se. Ale jak jsi prosím přišel na jízdu středem toku v délce několik set metrů? Netrpíš náhodou bájnou lhavostí? Auto s vlekem a bednami s ročkem reofilek zacouvalo do vody pod most a zase vyjelo ven. Asi tak 8 - 10 metrů.

                  kritik - Profil | St 6.12.2017 17:58:32

                  Hoši, běžte už s tím čórováním fotek, ježděním ve vodě, jeepama, dalšími nesmysly a vzájemným napadáním do zandele.
                  Jeden by řekl, že jste dost staří a měli dost času na to, aby jste si to vyříkali.
                  Jedete jako starý kolovrátky, kterým už došlo mazivo a melete neustále dokola stejný houna, zaslepení vzájemnou nevraživostí vůči sobě.
                  Jako nic proti, ale ty vaše kydy se vážně nedají číst, dokolečka dokola. Přijďte alespoň s něčím novým, když už.

                    FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 17:49:59

                    kakr >> já korespondenci nemám a neutřel jsem. To co jsem potřeboval vědět mně bylo zděleno. Není důvod nic rozmazávat. Pokud jsem utřel dle tebe nos, pak nechápu tvé výlevy. Jinak co má ČRS společného s MRS?.Takže pokud bych chtěl bonzovat jak říkáš, určitě bych to poslal kde s tím něco můžou udělat. Jinak jsem z odpovědí byl celkem spokojen. Myslím s tou co psal Šíma. V té odpovědí od MRS byly bohužel lži a kopii povolení nezaslali. Ale o to nešlo. Jinak sám jsi mě vyzýval ať si to zjistím. To, že v toku se vozidlem bez povolení nemá jezdit jsem dostal. Bavíme se o jízda přímo středem toku několik stovek metrů. Nebaví mě se kdy vozidlo zajede 2 metry do toku. Bavíme se o jízdě.

                      kakr - Profil | St 6.12.2017 17:35:21

                      Fishky >>
                      Milý Richarde,
                      Za trest, že se montuješ do plnotučné diskuze ti nebudu příští rok hlídat do května povolenku:-))

                        kakr - Profil | St 6.12.2017 17:32:10

                        FRANK71 - 6.12.2017 17:20:29 >>
                        Milý Františku,
                        čórnutou fotku jsi poslal svému guru(který už asi brzo skončí) pod svým jménem a ze svého mejlu.
                        K fotce byl připojen text, který nazývám bonzem. Guru ti odpověděl a ty jsi utřel nos.
                        Kdyby tomu tak nebylo, tak jsi vše rozmázl z velkým gustem na MRKu, ale kapánek ses přepočítal.
                        Pokud máš koule a o tom pochybuji, dej na MRK tvou korespondenci se svým guru. Ale kompletní.

                          Fishky - Profil | St 6.12.2017 17:27:27

                          kakr >> Zloděj? Ty máš dnes popito? Kopírováním se dotyčný dopouští porušování autorského práva, kdes bože byl na tom, že je zloděj. Krádež je obecně neoprávněné přisvojení - nikoliv kopírování či vkládání na web. A s tím bonzováním bych brzdil, ona taková dobře mířená facka je nejlepší metodou na obnovu sebereflexe.

                            Mrknato - Profil | St 6.12.2017 17:26:44

                            kakr >> Karle, s Váma v tom MOMRSu3 to je těžký, hrozně si vymýšlíte, lžete a pak se nemůžeš divit, že se někdo zeptá vejš. Já se taky zeptal, kdo je uživatel Svitavy 1 a víš jak to bylo? Zase jsi lhal a vydával se za toho na půdě...... A pak se dělej lepší než jsou ostatní.....

                              FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 17:20:29

                              kakr >> aha, dotaz je bonzovaní. Ukaž mně kde jsem fotku zveřejnil? Pak se můžeme bavit.
                              Edit: to nezmiňuju co jsi řekl. Vezmi fotku a jdi si stěžovat na 5 nástupiště. Takže meleš úplné hloupostí.

                                kakr - Profil | St 6.12.2017 17:13:44

                                FRANK71 >>
                                Milý Františku,
                                fotku jsi si pouze vypůjčil a použil ji k dotazu že ano?
                                Já výpůjčku nazýván zlodějnou a dotaz bonzováním.

                                  Willow - Profil | St 6.12.2017 17:13:37

                                  Mrknato >> Vím kam míříš:-)Dám dvě cigára v lodžii a jedno dobré pivo a pak Ti napíšu,proč někdo má a druhý ne.

                                    FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 17:10:11

                                    kakr >> nic jsem neukradl. Kdo je zloděj může rozhodnout jen soud a určitě jsem ji nepoužil k žalovaní.

                                      kakr - Profil | St 6.12.2017 17:07:23

                                      Mrknato >>
                                      Milý Pavlíku,
                                      pouze bubláš z mrákot (copyr, M.D.)

                                        Mrknato - Profil | St 6.12.2017 17:06:17

                                        kakr >> Kdyby jsi opravdu hledal zákonné povinnosti, nemohl by jsi dělat hrajimu dvojku, a krýt ho při infilraci zákona nesmysly a vejm*dy v BP. To, že si přiznal, že si nevíš rady, tě nezbavuje povinností jmenovaného hospodáře.