Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

kakr - Profil | St 6.12.2017 17:05:00

Fishky >>
Milý Richarde,
když někdo ukradne z webu fotku, ke které nemá autorské právo je zloděj. Když tu fotku použije z žalování je bonzák. Ještě něco nejasného?
Je potřeba nazývat věci pravými jmény........

    FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 17:04:34

    Fishky >> může, protože ví , že nejsem Kuna. Člověk nad tím musí mávnout rukou. Je to starší pán, tak ať má ještě trochu radosti.

      kakr - Profil | St 6.12.2017 17:01:31

      Mrknato >>
      Milý Pavlíku,
      jako znalec veškerého práva rybářského mi poraď ,kde najdu zákonnou povinnost dávat na nepovinný web BPVRP ? O ničem jiném tu není řeč, kapišto...

        Fishky - Profil | St 6.12.2017 16:58:29

        kakr >> nerozumím, jak si ve svém věku a postavení můžeš dovolit někoho na veřejném webu nazvat zlodějem a ještě být vulgární. Tobě už dočista přeskočilo? Ty jsi tedy vizitkou svazu ti povím...

          Mrknato - Profil | St 6.12.2017 16:57:22

          kakr >> Karlíku, jsi jeden z lišáků. Žádný statut byť schválený lóží za úplňku nezbaví skutečného uživatele jeho povinnosti. Odkazy na MO =PS, můčky a samoseky, dokládáš svoji agrumentační mizerii ze které se může tetelit jen pár přísirků a tatyků.....

            Mrknato - Profil | St 6.12.2017 16:53:35

            Willow >> Nějak mně to neštimuje, fotojakeš, Potočák62 mají čisté linie a určitě se mimo MRK najdou i další..... Ale původních ryb Po a Li je furt málo. Tady se stále hovoří o "ochraně kapř" ale o ochraně původních druhů se tak nějak nehovoří...... Kapř se vysazuje v systému "ochrany" za miliardy a kolik toho PO a Li?????? Copak se původní druhy ryb nenechají chovat i průmyslově? Jasně, není o to zájem, ale právě proto tady máme RO, které svaz zcela eliminoval pomocí BP a mraky lišáků si tady jen tupírují ohony......

              kakr - Profil | St 6.12.2017 16:50:15

              Mrknato >>
              Milý Pavlíku,
              zapomněl jsi do svého příspěvku zamontovat samosek a múčky, bez nich nemá tu správnou šťávu.
              Nějak mně hlava nebere, co má společného VRP .Jeep a Statut s přáním člena úplně jiného spolku, který by chtěl mít na webu BP pro rok 2018.

                fotojakes - Profil | St 6.12.2017 16:47:13

                Willow >> jj, napsal jsem to špatně, nechytatelná pro průměrného rybáře, já to tam také prolézám i když to beru spíše jako procházku a zkouším jen ty lepší místa:-)

                  Mrknato - Profil | St 6.12.2017 16:45:06

                  kakr >> Ale to je systém jak ČRS, tak asi MRS odvádět problémy "na svůj spolek=MO) která nemá ohledně VRP žádné kompetence, i když má mraky statutůtu tů. A když jsi opravdu v úzkých přehraješ to na "lucifera", který si musí vědět rady vždy, i když je momentálně s jeeeeeeeepem v řece.... Prostě tady kličkuješ jak mladej zajouk. Že tě to baví......

                    kakr - Profil | St 6.12.2017 16:43:38

                    FRANK71 - 6.12.2017 16:33:01 >>
                    Milý Františku, zloději a bonzáku,
                    zase se sereš do věcí po kterých je ti houno. Máš možnost nabonzovat svému guru jaká újma se děje členům spolku s kterým nemáš ty ani on nic společného. Do toho !!!

                      FRANK71 - Profil | St 6.12.2017 16:33:01

                      kakr >> 3 neděle a předstih. Ha, ha,ha. Už toho nech.

                        Willow - Profil | St 6.12.2017 16:20:35

                        fotojakes >> Jen nepiš,že je revír nechytatelný:-))Kdyby jsi viděl kde a jak(na mušku)jsem schopný chytat na 3m Loomise.:-)Ta váha může být pravda,pár kusů co byly aktivnější při příjmu potravy.I na líhni se najde pár kousků kteří rostou jako z vody,pak je takový průměr a pak pár kterým něco chybí,ale o ty se postarají ti větší,když se to neroztřídí.Ona příroda má trochu jiné zákony,slabý jedinec se stává potravou pro ty silné jedince.Jenže člověk má k tomu jiný přístup.A proto není silná populace různých druhů ryb,protože do toho vstoupil ..Homo sapiens".

                          kakr - Profil | St 6.12.2017 16:06:52

                          Rostid >>
                          Ještě mi vysvětli,jak má "vedení" vědět, že si pár jedinců přeje mít na offis webu v předstihu BP, které dostanou spolu s povolenkou. Notabene, když na webu jsou (2017) , změna se týká jen vyvážení a byla opakovaně popsána i na MRKu. Pan předseda skutečně MRK nečte, nemá na to čas, je zaměstnán na plný úvazek.
                          Jedno přísloví říká, proč chodíš ke kováříčkovi, jdi rovnou za kovářem.

                            fotojakes - Profil | St 6.12.2017 16:03:25

                            Willow >> ono celé to naše pstruhové hospodářství je jen snaha o zachování populace, P revíry, které mají být pro rybáře jsou na 90% jen velmi těžko chytatelné, nebo tam nejde ani chodit. Já tam chodím hlavně z důvodu, abych měl trošku přehled, mírové ryby tam prakticky nejsou. Partyzánské vysazování Pd na tu chytatelnou část jsem po předchůdci nepřebral. Na ten celý P revír je 30-40 docházek a 10-15 odnesených potočáků, jen asi kecají s váhou, průměr je 0,5 kg :-D Díky tomu, že to není z pohledu rybářů zajímavé, není ani tlak na změnu přístupu a vysazování ryb za každou cenu. Ten předchůdce tam Pd vysazoval, protože tam nejspíše i sám chodil :-)

                              Fishky - Profil | St 6.12.2017 16:02:54

                              Tady se to ubírá opravdu hodně zvláštním směrem. Už i ze svazových vod se dělají akvária v duchu "kaprodromů", kde se kapříci pupíci tahají na břeh dokola, kde se sportuje i s candáty, kde platí jiné podmínky...? Božínku kde jsou ty časy, kdy rybolov byl opravdovým lovem! Kdy chytnout kapra nebylo samozřejmostí, nýbrž výsadou. Kdy nikdo nevěděl, co jsou ve vodě před ním za ryby, natož aby je znal jménem. Kdy ulovený kapr měl svou hodnotu a nejeden trofejní kus za tuto selekci zaplatil životem. Kde se ryby nechytaly dokola jak v cirkuse, ale rybolov měl své kouzlo. Kouzlo jedinečnosti, kde blbá nenažraná ryba končila dřív či později na pekáči a přežily jen ty chytřejší, které dokázaly rybářskému tlaku odolávat? Tohle kouzlo rybařiny díky přiblblé neotřelé uřvané menšině WaM, kteří sami předpisy mnohdy nerespektují a ještě se tím chvástají, bere za své, protože kde jaká rychlokvaška a hovnochyt by rád toho svého kapříka pupíka chtěl chytit. Nejlépe ihned, včera bylo pozdě. Proč pan Hýbner nemá na sádkách jednu 20kg karoděvku, kam by se tihle uchylní týpkové, co k vodě nechodí lovit, ale fotit se uchýlili, stříhli si selfíčko na fejs a vysmahli od vody? Před dvaceti lety, když jsem viděl jak mnozí velcí kapři dostali paličkou do hlavy a byli odvezeni od vody, jsem toto považoval za kruté a chtěl ty chudáčky hájit. Jenže časem jsem si chca nechca uvědomil, že kapra nejde hájit, když ho svaz rve do vody po tunách a postupem dnes si již uvědomuji, že ti naši předkové to měli velmi dobře vymyšlené. Že ve vodě byla zastoupena široká škála ryb různých velikostí, že tam nebyli jen přerostlí invalidní kapří důchodci, ale mělo to mnohem větší kouzlo a úlovek trofejní ryby měl i svou cenu.

                                Rostid - Profil | St 6.12.2017 15:56:36

                                kakr >> protože mi vadí, jak tady hraji hájí neschopnost vedení informovat členy, to je vše. v podstatě jde o princip. :-)

                                  Willow - Profil | St 6.12.2017 15:54:44

                                  fotojakes >> Hmm,pěkný.Tak to Ti gratuluji k p.revíru který je takhle čistý.Je to jako vyhrát druhou ve Sportce,stačí když kape.;-) Do budoucna máš aspoň jistotu že ten potok bude opravdu top pro chov Po originál.Závidím.

                                    fotojakes - Profil | St 6.12.2017 15:45:28

                                    Willow >> je to myšleno vážně. Na potoce (revír) kde jsem nachytal nějaké jikernačky jsem mlíčáka nepotkal, protéká celkem hustou starší zástavbou, takže dost toho jde do potoka. Druhý potok je chovný, bere se z něj jedna z nejkvalitnějších vodárenských vod v ČR. Nad vodárnou není nic než příroda a doufám, že to tak zůstane. Stejně tak je to bezzásahové území i pro nás (z vlastní vůle, byl to nápad někoho z předešlých generací), s agregátem se tam prostě neleze. Když se podaří něco vytřít, tak se vysazuje plůdek do přítokových kapilár. Poslední roky je problém s generačkou a když už se něco vytře, je problém to udržet na líhni, protože je nevyhovující, potřebuje rekonstrukci. Ten chovný potok díky velké bezzásahové části je schopen produkovat celkem pěkné množství dvouletých pstruhů sám o sobě i bez toho vysazování plůdku. V tom pstruhovém hospodaření mám ještě značné rezervy, ale nouze (nebyla generačka, líheň nefunguje jak je třeba) se ukázalo, že bez vysazování je těch pstruhů v chovném potoce docela dost, ale hlavně jsou větší. Nikdy se sem nevozil plůdek odjinud, tak tu máme asi opravdu původní populaci, "kontaminace průmyslovou rybou" protiproudovou migrací nehrozí, všechny ty potoky tečou do Bíliny, která nemá parametry k přežití Po.

                                      Miras - Profil | St 6.12.2017 14:46:40

                                      fotojakes >> hlavně z toho prvního potoka nepij vodu:-)

                                        Willow - Profil | St 6.12.2017 14:42:17

                                        fotojakes >> Teď nevím jestli to myslíš ironicky nebo jako fakt.?