Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nfotojakes - Profil | St 6.12.2017 14:39:01

Willow >> tak teď už chápu proč v jednom potoce mám mi chybí mlíčáci a musím do jiného, kde jich je zase více jak jikernaček :-) Ten druhý je téměř bez možnosti znečištění tohoto charakteru, ten druhý naopak bude v tomto směru zatížen velmi.

    NWillow - Profil | St 6.12.2017 14:04:08

    rybomil >> V tomhle Ti rozumím,ale většinou to je původní(Čr)jikrnačka a mlíčák je kolowrat nebo slovenský,polský pstruh.Těch přírodních mlíčáků je málo a když někdo chytne většího tak ho bouchne.To,že je mlíčáků málo je právě problém ČOV a vypouštění reziduí antikoncepce a atibiotik.Ostrou italskou formu by snad hospodář neměl ani sadit.?

      Nrybomil - Profil | St 6.12.2017 13:23:17

      Willow >> Ty si jako myslíš, že do pstruhovky, kde neploutvil žádný pravověrný potočák řadu let se dávají jen echtovní geneticky původní potočáci ze spešl takových rybochovů? Tak to jsi podle mě na omylu ty. Dává se tam např. ten potočák italskýho typu, co daleko rychleji naroste a je tam též určen coby vysazená mírová ryba k vychytání a sežrání. Vím o pár revírech kde právě kvůlivá tomu zvedli míru na 30.Záleží jak je to pokřížený, už jsem viděl pár barevných variet co PO moc nepřipomínají.
      Na soukromák apriori echtovně nechodím, ale pokud dostanu pozvání, nebo si někdo nerybář požádá nachytat nějaký fišle s tukovou ploutví na pohoštění svých přátel, klidně to udělám. Si zachytám hlavně k vyzkoušení nových nástrah a to co jde do pytle mi dotyčný i s dopravou zamázne k obojetné spokojenosti. Nevidím na tom nic nelogickýho, já mám čas, on prašule.

      Ono to tak stejně asi postupně na vícero vodách dopadne podobně.

      Víš jak to chodí - kapř jihočeský se odveze na Slovač, odtud kapř do Magyarom, ten jejich do Poland, odtud tolstoj do Bundes Deustland, tam z něj udělají " pravý " rybí salát ze třeboňskýho kapře a jak si čecháček na něm pochutná... a to nás baví, bo v rámci EU všici prodávající vydělaji :o))) A zvládne to odvozit jediná firma, sídlí u ČB.

        NRST - Profil | St 6.12.2017 13:21:27

        kakr >> Na MRKu je větší publikum :-)

          Nkakr - Profil | St 6.12.2017 13:18:12

          Rostid >>
          Nechápu proč se neobrátíš s podnětem přímo na předsedu MRS?
          Adresu webu máš, emailová adresa předsedy tam visí, tak kde je problém??

            NRostid - Profil | St 6.12.2017 13:11:02

            medvěd >> to ale neni ofiko web MRS, o kterem je rec.

              NRostid - Profil | St 6.12.2017 12:49:09

              hraji >> a čemu přesně ty nerozumíš, když říkám, že by se vedení MRS mělo více starat o informovanost svých členů na svém oficiálním webu? to je to, co jsem řešil a ty vedení pořád omlouváš a posíláš mě na MO. mimochodem v jiné diskusi píše kolega rybář, že tam byl a vůbec je tam zatím nemají. Takže bych tam mohl jít taky zbytečně, ale to tobě je někde, to mi je jasný. Toto je má poslední reakce na tebe, dál už opravdu ne.

                NMiras - Profil | St 6.12.2017 12:43:07

                kakr >> Možná je to penzion nejen pro kapry, ale i pro candáty a tady ostatní druhy ryb. Obsádka je tam fakt velmi pestrá, proto se tam občas rád zastavím s matchkou.

                  NMiras - Profil | St 6.12.2017 12:31:26

                  computerfish >> Ok, ale kde jsou ty jatka?

                    Ncomputerfish - Profil | St 6.12.2017 12:25:22

                    Miras >> Revír má obrovskou rozlohu. Celých 2.5 ha. Nejsem odborník, ale taková louže pro tak velké kapry a na doživotí? Těžko.....

                      Nmedvěd - Profil | St 6.12.2017 12:19:36

                      Rostid >> právě jsem si prohlídnul Web Brno MO 3.C oby jsi ještě chtěl za info?Mrknul jsem na stránky prostějova.je to nebe a dudy.PV se o stránky nestará ani z 10%

                        Nhraji - Profil | St 6.12.2017 11:54:55

                        Rostid >> čemu přesně nerozumíš na informaci, že si máš nové Bližší podmínky na rok 2018 vyzvednout na svém spolku? Jsou nově vydané, nově vytištěné.

                          NRostid - Profil | St 6.12.2017 11:44:19

                          hraji >> nikde jsem nepsal, já chci.... s člověkem tvého formátu se nemá cenu bavit. plácáš pořád nějaké nesmysly, přitom stačí napsat...ano je pravda, že by na stránkách MRS mohli být pro členy nějaké informace k dispozici. jenže to ty si nepřiznáš. konverzace s tebou je k ničemu, nebudu se už o ni dál snažit.

                            NJarda Š. - Profil | St 6.12.2017 11:31:16

                            kakr >> Záhumenek je to v tom smyslu, že D. Hýbner ho má za humny, ale platí tam povolenky územní, celosvazové a celorepublikové.

                              NRK - Profil | St 6.12.2017 11:22:21

                              roman_monfish >> .

                                Nkakr - Profil | St 6.12.2017 11:04:52

                                Jarda Š. >>
                                Tedy žádný záhumenek?

                                  NJarda Š. - Profil | St 6.12.2017 10:59:09

                                  kakr >> Je to podrevír 411 005 / 1.

                                    Nkakr - Profil | St 6.12.2017 10:50:42

                                    Miras - 6.12.2017 10:29:53 >>
                                    Rybník Slon je fakt revír? Mohou tam lovit všichni, nebo je to jen záhumenek pro domorodce?
                                    Myslel jsem, že se jedná o kapří penzion.-))

                                      NMiras - Profil | St 6.12.2017 10:29:53

                                      computerfish >> Trochu nechápu, komentoval jsem candáty. Kromě míry candáta 55 cm však platí na revíru i max. lovná míra kapra 60 cm. Vysazení kapři (průměr 7kg) tedy v revíru zůstanou.

                                        Nhraji - Profil | St 6.12.2017 8:51:58

                                        Rostid >> kdo je to rybářská veřejnost? Jsi jak malé děcko u regálu s bonbony. Já chci a chci a chci, a vy musíte, a musíte. Finito.