Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

NRostid - Profil | St 6.12.2017 8:16:19

hraji >> to by bylo hrozné, to je pravda. tak hlavně aby náhodou nedělali něco navíc, nedej bože pro rybářskou veřejnost. jak píšu, je to smutné, snad se jednou dočkáme lepších zítřků.

    Nhraji - Profil | St 6.12.2017 8:08:54

    Rostid >> představ si, že by se řídili přáním každého anonyma z internetu. ;-)

      NRostid - Profil | St 6.12.2017 8:03:15

      hraji >> :-), není to stížnost, spíše konstatování, ale díky za radu. smutné, že s tím nic nedělá a nechce změnit právě vedení MRS, stačilo by jen chtít. to je ale ten zásadní problém, kašlou na to.

        Nhraji - Profil | St 6.12.2017 7:56:55

        Rostid >> udělej s tím něco. Změň to. Máš skvělou příležitost ukázat, že umíš víc, než si jen stěžovat na MRKu.

          NRostid - Profil | St 6.12.2017 7:50:16

          hraji >> škoda, že alespoň taková informovanost není také na stránkách MRS. bohužel tam se členové svazu nedozví téměř nic, ani nové podmínky lovu, které budou příští rok platit.

            Nhraji - Profil | St 6.12.2017 7:41:08

            potočák 62 >> zkus se podívat každý měsíc sem na tento odkaz.
            https://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality%2Faktuality&​page_menu=ano&lang=cz&fromIDS=&test=&menu_id=&aktua​lity_tabulka=aktuality&aktuality_id=579&aktuality_z​ac=0&aktuality=rozbalit
            Najdeš zde informaci o tom, co se projednávalo na Radě ČRS. Není to informace jen pro tebe, je zcela veřejně dostupná na webové stránce svazu. To jenom k tvému tvrzení, že rybáři neví, co se na Radě projednává.

              NWillow - Profil | Út 5.12.2017 23:31:30

              rybomil >> Jsi těžce na omylu.Já moc dobře vím co,jak,a kam píšu.
              Stačí sundat růžové brýle,koupit se dá všechno,ale ta kvalita a kvalita další populace.
              Nemá cenu se ani rozepisovat.Když to má soukromník na své vodě tak ať má,já bych na takovou vodu nejel ani chytat.Ale do tekoucích svazových revírů nepatří.On stačí ten geneticky přešlechtěný duhák.!!

                Nrybomil - Profil | Út 5.12.2017 23:00:37

                computerfish >> lidu římskému chléb a hry

                  Ncomputerfish - Profil | Út 5.12.2017 22:49:05

                  Miras >> Tito kapři nejsou určeni k zarybnění. Ty jsou odsouzeni k cestě na rybí jatka.

                    Nrybomil - Profil | Út 5.12.2017 22:40:49

                    Willow >> pleteš jabka s melounama

                      Nsindeji3 - Profil | Út 5.12.2017 20:06:34

                      splávkař >> Tak dozvím se v čem konkrétně udělal Dušan Hýbner z ministra zemědělství kok*ta při akcích pod hlavičkou předsedy SÚS? Jaké špatné výsledky ty akce měly, co konkrétně? Tady vidím záštitu ministra zemědělství http://crs-sus.cz/obdrzeli-jsme-zastitu-ministra-ze​medelstvi-mariana-jurecky/ tady vidím zprávu z akce http://crs-sus.cz/pohar-predsedy-sus-dest-nezastavi​l-a-pristi-rok-bude-na-novem-rybniku-strzeny/ To samé předchozí rok http://crs-sus.cz/zastitu-nad-nasimi-zavody-prevzal​-ministr-zemedelstvi-ing-marian-jurecka/ http://crs-sus.cz/skvele-zavody-o-pohar-predsedy-su​s/ V čem konkrétně u těchto akcí dělá DH z ministra k*kota? Vidíš spor v tom, že to snad nebyla akce pro širokou rybářskou veřejnost? Nebo v čem konkrétně vidíš ty špatné výsledky? Chytilo se málo ryb na to, že to měla být akce pro širokou veřejnost?

                        Npotočák 62 - Profil | Út 5.12.2017 19:55:16

                        splávkař >> Ve skutečnosti rybáři ani nevědí,co se projednává v Radě a kdo co podporuje.Dostáváme pouze upravené informace od člověka,který by se sám rád stal předsedou ČRS.Jedinný novější zápis z rady,na který jsem narazil byl z 6.4 2017 a to na seznamu při zadání VČ US ČRS. Tak tam jsem narazil na Republiková rada ČRS-zápis. Velice zajímavé čtení.Petrův Zdar

                          NWillow - Profil | Út 5.12.2017 19:40:04

                          kakr >> Doufám,opravdu hodně doufám že to tak nebude.A doufám že to bude trvat aspoň 20 let,pak už budu mít penprsky a budu asi kaprař.:-)A kruh se uzavře.

                            NFRANK71 - Profil | Út 5.12.2017 15:51:55

                            kakr >>pokud hospodář bude jen překupník a nakupčí, potom se není ničemu divit.

                              Nkakr - Profil | Út 5.12.2017 15:48:07

                              Willow >>
                              Nechci ti brát iluze, ale bratranec o kterém píšeš je uznaný jako PO a za pár let jiní nebudou.
                              Bohužel.....

                                NWillow - Profil | Út 5.12.2017 15:09:15

                                rybomil >> Ještě tam něco malinko je.Je vidět že nevíš co se občas děje u komerčních nebo ps líhní,když začne padat ryba,to se na veterinu se.re.:-)Za 40-50kč/kg pstruha Pd,Po,Si jako prd.Vyšetřování ,kafilérka,nový rozjezd chovu atd.,to stojí spoustu peněz.!!Mo,ps, který má tekoucí vodu v dosahu líhně jen zvedne stavidla od rybníčků a je hned zarybněno nad rámec ZP.:-)Takový malý zichr,co kdyby.

                                  NMiras - Profil | Út 5.12.2017 15:08:52

                                  Fishky >> Na tom revíru je míra candáta 55 cm a kvalitní dozor RS. Klidně ze sebe dějej troubu dál - tvůj boj.

                                    Nsindeji3 - Profil | Út 5.12.2017 15:06:36

                                    Fishky >> podívej se jaký tam mají pravidla, když tvrdíš, že bys tam šel hnedka dva picnout

                                      NFishky - Profil | Út 5.12.2017 15:05:28

                                      Miras >> ano ano, přesně o tomhle pindám. Přijde mi to přesně v tom píár stylu. Dá si sáčko, vysadí pár candátů, co se obratem sežerou, všichni ho poplácají po zádech a zvolí za předsedu :) sqelé

                                        NMiras - Profil | Út 5.12.2017 14:56:53