Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nrybomil - Profil | Út 5.12.2017 14:56:28

Willow >> to jo, ale normál ho některý MO berou, votom žádná, nemoce asi nemají, by je veterina nepustila k prodeji. Jak chceš geneticky znehodnotit něco, co tam dávno není ?
Dělaly se vranky, střevle i hořavky.... hmm, asi taky byly geneticky nežádoucí že se na to docela brzo vysral ! ? !

    Nrybomil - Profil | Út 5.12.2017 14:52:08

    Kalopa >> Jak kolik platí za honitby ? Mi poslali nájem 120,- za 10 let. Od tý doby nepřejde přes můj honební pozemek a přilehlý okolí žádnej lovnej chlup či peří bez mýho " povšimnutí", si piš .

      NWillow - Profil | Út 5.12.2017 14:44:50

      rybomil >> Jenže to nebyl Po který byl sloven z p.revíru a vytřen na líhni.!!!To je bratranec Pd,tedy Po granulový,uměle odchováván v komerčních líhních,ten by v tekoucím p.revíru udělal více škody než užitku.!!O nemocech a možnosti se vytřít s původní rybou,tedy geneticky znehodnotit,ani nemluvě.!!

        Nrybomil - Profil | Út 5.12.2017 14:36:04

        Willow >> to jako Po se nedá prodávat ???
        Vloni jich tady byl plný soukromák, brali daleko lépe než Pd a Si. Cena byla stejná za vše - 145,- / kg.Jen polovina borců co je chytalo nevědělo co je to za fišle. Sem je pouštěl a majitel mi vynadal, že se mají brát, bo měl strach, že přes léto vychcípají. Tak jsem dělal blba, co mu každej potočák spadne...

        Jo a na Rachyni jsem nějak 7.4. vytáhnul potočáka 55, asi vyřazená generačka s ustřiženou polovinou ocasu. Bylo tam potočáků docela dost, ale byli hájený. Na podzim už se chytali jen výjimečně, tedy jasná zpráva co nechcíplo šlo do igelitu. Taky rozum, nasypat je do zabahněnýho stojáku s min. přítokem plným malých K1.

          N1Mara - Profil | Út 5.12.2017 14:28:10

          Willow >> na tom něco pravdy je, ale že by se vůbec nedělal se mě nezdá, u nás je taky jedna líheň a vím, jak a co se kolegové snaží a na tom i makají. jako před nimi já smekám, máchat si skoro denně ruce ve 4stupňové vodě a pak zjistit, že roční práce přišla vniveč a to se stalo né jednou :-((( ale bojují a té práci dávají docela dost. .-)

            NWillow - Profil | Út 5.12.2017 14:25:12

            1Mara >> Nebudu se rozepisovat,ale letos jsem s aktivitou na líhni,kolem líhně,slovování atd sekl po cca.30 letech.A asi ti dojde z jakého důvodu.Byl potočák,byl lipan,ale když přestaneš tyto ryby pravidelně odchovávat a vlastně když vedení spolku samo začne brečet co to dá práce a tyto druhy přestane dosazovat a nahradí je fenoménem Pd a Si který se dá prodávat ,tedy ne vysazovat do revíru,tak už ti je jasné že jde jen o prachy a to v první řadě.On Pd a Si není tak náročný a uděláš ho 5X více za stejné hodiny,náklady oproti Po a Li.!!!!!!!!

              Nsindeji3 - Profil | Út 5.12.2017 14:18:55

              splávkař >> Nebylo by něco konkrétnějšího? Vidím projekt Pohár předsedy SÚS, ten je zaštítěn MZe. Pak náborový projekt "vodníci" a dál nevim. Co konkrétně je špatně?

                NFishky - Profil | Út 5.12.2017 14:18:00

                splávkař >> nenapínej nás. Hele mě se ten týpek od začátku nezdá. Nechápu, jak někdo, kdo pro svaz údajně maká jak čert bere ještě energii na facebook a píár pindy kolem. Z jeho práce jsem zaznamenal jen onen zmršený návrh na novelizaci vyhlášky, který neprošel a dnes jsem viděl nějaké fotky z nasazování 50cm candátů - ti budou do týdne venku všichni, super práce :) škoda, že to mám tak daleko, hned bych si šel picnout taky jednoho, nebo klidně dva! :)

                  Nsplávkař - Profil | Út 5.12.2017 14:02:38

                  sindeji3 >> Najdi si výsledky akcí pod hlavičkou Předsedy SUS zaštítěné ministrem zemědělství deklarovaných jako akce pro širokou rybářskou veřejnost a sám uvidíš....

                    Nsindeji3 - Profil | Út 5.12.2017 13:57:15

                    splávkař >> Kde dělal z ministra to cos řekl? To mi nějak uniklo.

                      N1Mara - Profil | Út 5.12.2017 13:57:15

                      Willow >> Tak to jsi trochu mimo, dneska je docela průser sehnat třeba generačku potočáka geneticky ze stejného prostředí , a to samé s lipanem, když už se potočák vysadí, tak přijde volavka, kormorán, vydra a do finále otrava a můžeš začít od začátku. Byl jsi někdy na líhni kde se dělá potočák, lipan či jiná ryba ?

                        NWillow - Profil | Út 5.12.2017 13:53:21

                        Mrknato >> Dal jsem Ti líbí i když úplně 100% souhlas to není.Pstruhové líhně jedou v fenoménu Pd,Si místo aby šly po původní formě Po a Li a tu odchovávat a tou zarybňovat.Ale on ten duhák
                        a siven se dá prodávat lidem jako na rybářským jarmarku,smažený,uzený atd.Takže za peníze členů(tj svazu) v líhních určených pro odchov Po a Li se dělá takový malý ps byznys,hlavně že se prachy sypou a pak že za vše může volavka a vydra.:-)

                          NMrknato - Profil | Út 5.12.2017 12:11:44

                          Jarda Š. >> Dík za info, ale to není moc košer dle stanov ČRS?

                            Nsplávkař - Profil | Út 5.12.2017 12:08:54

                            potočák 62 >> Pan Hýbner se skutečně tváří jak skutečný spasitel tradic, vždyť je tak časti v fešné uniformě, říká jak chce udržet společnou rybařinu na všech revírech, jak mu jde o pestrou, tradiční obsádku a jak nerad sektuje jednotlivé lovce..... Naučil jsem se lidi soudit ne podle toho jak se prezentují ale podle toho, jak se skutečně chovají.
                            Když se podíváme na jeho skutky tak by člověk neřekl, že jde o vrcholného představitele a zastánce VRP ale o principála provozujícího komerční cirkus kde vše směřuje k tomu aby se nalákalo maximálně platících s co možná nejmenšími náklady. Nestydí se ani udělat z ministra, ke kterému by měl každý svazák za ty tisíce hektarů vod grátis s vděkem vzhlížet, úplného kokota pro pár svých kamarádíčků či snad šišku salámu.

                              Nkakr - Profil | Út 5.12.2017 11:16:36

                              Přemas >>
                              Jsem pacifista:-))

                                N1Mara - Profil | Út 5.12.2017 11:10:19

                                Přemas >> :-))))))))

                                  NPřemas - Profil | Út 5.12.2017 11:07:36

                                  kakr >> Ale můžeš ji pěstit, ale vy-pěstit se dá kde co :o)

                                    NJarda Š. - Profil | Út 5.12.2017 10:44:11

                                    Mrknato >> Brigády se sice konají, ovšem vzhledem k počtu členů ve velmi malém rozsahu a jsou organizovány přímo ÚSMP, ne MO, účastnit se může člen kterékoli MO v rámci ÚS.

                                      NMrknato - Profil | Út 5.12.2017 8:44:47

                                      kakr >> V Číně a v MO se kapř pěstuje, to mi nevymluvíš...... rybopěstitel rybník vypustí, zoorá, pohnojí a naveze H2O, vysadí a pak hnojí a hnojí můčkami a nakonec vypustí H2O a sklízí, jako brambory, do košů....... Že ty si vůbec neviděl sklizeň kapř a myslíš, že rostou na stromech?

                                        NMrknato - Profil | Út 5.12.2017 8:41:07

                                        FRANK71 >> Výtěžnost je skvělá, ale ÚSMP nepověřuje své MO "některými činnostmi" tedy brigády ve smyslu ostatních ÚS se nekonají.