Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nkakr - Profil | Ne 3.12.2017 10:47:55

Turňa >>
Ahoj Jirko, nazval bych to evolucí (hodně zrychlenou) :-))

    NTomCR - Profil | Ne 3.12.2017 10:36:18

    kakr >> realne je to tak, ze neni schopen vecne diskuze a tak jakekoli tema, ve kterem se objevi, je odsouzeno k zaniku ve viru mucek, cilimniku, Jeeepu, atd. Mrk by bez nej existoval naprosto v pohode a ja jsem dokonce presvedcen o tom, ze diskuze na "svazova" temata by byly vecnejsi a prinosnejsi pro vsechny zde.

      NTarn - Profil | Ne 3.12.2017 10:24:17

      Mrknato >> už jsem nechtěl reagovat, ale Tvoje neskutečná manipulace, nebo spíše snaha o ni mne nepřestává udivovat. tak ty argumentuješ poměřováním kvality diskuse zde, s diskusí tvou soukromou, kterou ale nepošleš, protože je soukromá. To má opravdu logiku :)))) A hned nato, žádáš informace, které nemáš po D.Hýbnerovi :))) Takže jinak řečeno. Tobě poskytovat informace je povinnost a to ještě ty určíš, které jsou dobré a které ne a naopak to nefunguje a podle tebe je to zase dobře ? :)))) Ty jsi neskutečněj diskutér a dávám za pravdu tady kolegům, kteří Tě označují za sebestředného žvanila. Chodíš ty vůbec na ryby ? :)))) Tím končím s nesmyslnou debatou s Tebou. Petrův zdar.

        NTurňa - Profil | Ne 3.12.2017 10:24:01

        kakr >> Karle zdravím, já to tu už jen raději sleduji, ale jak sleduji, nejsem si jistý, zda to už není u jistého akutní progrese.

          Nkakr - Profil | Ne 3.12.2017 9:48:15

          Kolegové,laskavě si uvědomte, že MRK bez Mrnata by byl provinční plátek a ne špičkový rybářský web. Má zcela výjimečnou a od Boha danou schopnost,že do jakékoli otázky dokáže zamontovat své teze, které navíc neustále v souladu s moderními trendy rozšiřuje. Pojmenování funkcionáře "čilimníkem" už zlidovělo."
          Já mám Pavla rád:-))

            Nmedvěd - Profil | Ne 3.12.2017 9:37:08

            roman_monfish >> Romane,přišel jsi na skutečnost,která je stará spoustu roků docela rychle.Pyzda se holt rád čte.

              Nroman_monfish - Profil | Ne 3.12.2017 9:24:57

              Mrknato >> Jak jednoduché označit výsledky cizí práce za "argumenty agitátora" aby zakryl, že sám žádné výsledky nemá. Věnoval jsem tomu nějaký čas abych se zorientoval a překvapila mě trpělivost mnoha mrkařů. Kolik času a úsilí věnujete na odpovědi, na něž odpovědět rozumně nejde, protože tazatel o ně nestojí, ale potřebuje jen prodlužovat svoji bezduchou estrádu. Teď vím, že jakékoli pokračování je pro mě ztráta času. Přeji všem hezkou neděli. Mrkat na to už nebudu ;)

                NMrknato - Profil | Ne 3.12.2017 8:55:23

                hraji >> Pokud někdo nerespektuje zákon, stanovy, tak se mu o tom diskutovat nechce, to dokazuješ i ty.
                Proto tebe o info už hodnou dobu nežádám.... pouze konstatuji, kde fabuluješ, nemluvíš pravdu, nebo lžeš. Tvojí jedinou výhodou je , že nekandiduješ na předsedu, či jednatele MRS a spokojíš se s funkcí "tiskového mluvčí" a jsi takový maskot MRKu. Tady nejde o práci, ale zábavu a informace.

                  Nmedvěd - Profil | Ne 3.12.2017 8:48:56

                  P!F >> Opravdu jsi hroznej rozumbrada

                    Nhraji - Profil | Ne 3.12.2017 8:47:47

                    Mrknato >> to je průser, ono není po tvojem, další, co si dovolí nediskutovat podle tvých představ. Já věřím, že si Dušan velice rychle z tvých příspěvků vyvodil to, co já, že se s tebou diskutovat nedá. Stačí si projít tvoje včerejší příspěvky.
                    A když ti schází argument, tak přejdeš na čilimníky a osobní útoky. Zkus pochopit, že MRK není, a asi ještě hodně dlouho nebude, žádným oficiálním svazovým diskuzním prostorem.
                    To je tak průhledná taktika, že věřím, že na tu ti už nikdo neskočí.
                    Hele, já jsem si celkem jistý, že rozhovor z očí do očí by krásně ukázal tu tvoji argumentační bídu, protože ty se dokážeš točit na věcech, které ty, pouze ty, považuješ za porušení zákona.
                    Užij si hezkou neděli a vyber v kalendáři termín návštěvy. Já doufám, že bude záznam, aby sis užil světla ramp.

                      NMrknato - Profil | Ne 3.12.2017 8:36:52

                      candát 76 >> Pane kolego, já jsem zase háklivý a najme u čilimníků, když se skrývají za nějaké novodobé AA (argumenty agitátora). Proč se zúčastňujete této diskuse, když nechcete zveřejnit co si myslíte o dalším směřování rybařiny a o vašem možném angažmá v roli předsedy ČRS? Nebo na to nemáte zmocnění svazu, či chybí kamery a teskající kompars? Na něco ho ale nepotřebujete, to je pro činovníky moderní rybařiny příznačné.

                      Jak víte, že nemám zájem o práci, vy si myslíte, že jsem cikán? Na čilimníka nové doby máte sakra prořízlou klávesnici. Já Vás neznám a vy mě určitě taky. Proto a jen pro to jsem se Vás v této diskusi tázal. Máte jistě informace, které já nemám a mít nemůžu a to víte a pak mi nesedí že se o ně nechcete podělit, vzláště když prosazujete informovanost členi, zatím asi jen svých.

                      Na věcnou konverzaci zřejmě nejste připraven a to mě u kandidáta na předsedu "jiného, lepšího" ČRS překvapuje.

                        Nhraji - Profil | Ne 3.12.2017 8:36:11

                        P!F >> nevím jak jsi přišel na to údaj, že 90 % činnosti ČRS a MRS je sypání kapra a duháka. Zřejmě máš k dispozici nějaké skvělé statistiky. Moje zkušenost ale říká, že to je nesprávný údaj. K SRZ se vyjadřovat nebudu.

                          Npetko38 - Profil | Ne 3.12.2017 8:29:06

                          ano u sesedov to neni tak ako na slovensku tu realne hrozi rozpad srz

                            NMrknato - Profil | Ne 3.12.2017 8:20:14

                            Tarn >> Já ti tu věcnou korespondenci určitě nepošlu, abych tě přesvědčil. Já tu jako v každé diskusi jen říkám co si myslím a obhajuji svůj názor a tak to prosím ber.

                              NP!F - Profil | So 2.12.2017 23:26:20

                              potočák 62 >> Jarda.Š. čiastočne načrtol problém, ktorý je reálnym problémom či už ČRS, MRS, alebo SRZ. Veskera činnosť zväzov je z 90% sypanie kapř či duhaci v konzumnej veľkosti. Popri tom sa nasypu, väčšinou dosť nezmyselne, nejaké dravce, ako veľký bonus amur, tolstoja, prípadne KS. Väčšina členov je nadšená, že príde k vode, chytí jedlu rybu a maže domov. Spokojnosť na strane členov, tým pádom spokojnosť funkcionárov. Problém je v tom, že napríklad pre mňa títo členovia rybárskeho zväzu nie sú rybári. Toto, čo sa predvádza na zvazovych vodách, nasypat a vychytat, nie je žiadne hospodárenie, je to celé zle. Vyzývať členov zväzu, aby niečo menili a chodili na schôdze, je blbosť. Tých pár rybárov neprehlasuje bandu, čo jej vyhovuje chytať nasadaka. To, že k tomu došlo, majú na svedomí funkcionári každého spomenutého zväzu a je to nezvratitelny stav. Tu sa bude pár funkcionárov oháňať nasadovym plánom. Ktorí oni sami schválili. Som za zánik SRZ. Jednoducho pre to, že funguje ako funguje a nie je možné ten stav zmeniť. Nič iné tých "rybárov" ktorých nabrali nasilu na chytanie nasadakov nevráti späť k nejakému jednoduchsiemu hobby.

                              Ps: Ja chápem, že máš zatemneny pohľad úspechom vašej Mo, následnou popularitou (zasluzenou) a sladkými recickami od funkcionárov, čo ťa z ničoho nič majú radi a sľubujú zázraky. Ale skús sa zamyslieť, prečo ste asi jediná Mo v ceskoslovensku, čo takto funguje.

                                NJarda Š. - Profil | So 2.12.2017 22:32:08

                                potočák 62 >> To jsem mohl, ale pro většinu rybářů je nejdůležitější kapr, tak abych připomněl, že myslí na kapraře. Lipan, to je pro ně nějaká plevelná ryba, která je nezajímá, dobrý je pro ně jedině tím, že nežere boilies a ani na kukuřici ho moc neužije, Ty candoše snad ani neměl zmiňovat, aby mu je tam masaři nevychytali hned na jaře na žížaly. (Ty bude zajímat leda jestli se někdo nedívá, že berou rybu podle místní úpravy podměrečnou a navíc v době hájení.) Že by funkcionáři byli úplně odtržení od reality, to bych si netroufl tvrdit. Spíš bych řekl, že stávající vedení se smířilo s tím, že většinu členů spolková činnost vůbec nezajímá a MO je pro ně jen prodejna povolenek a ÚS dodavatel ryb do revírů.

                                  Npotočák 62 - Profil | So 2.12.2017 19:56:10

                                  Jarda Š. >> Tu fotku kapra jsi měl doplnit vysazováním candáta ve velikosti 50cm do revíru,kde má míru 55cm nebo lipanem z vlastního odchovu či práci na líhni a odchovně.Protože by jsme měly konečně předsedu,který není jenom funkcionář ale i rybář a zná činnost ve svazu ze všech stránek.Problém totiž je,že hodně svazových funkcionářů jsou už pouze funkcionáři ale už dávno nejsou rybáři a už pro samé funkcionaření se zapomínají zeptat normálních rybářů na jejich názory a jaké problémy je tíží.Žijí ve svém,od reality a ostatních odtrženém světě.Petrův Zdar

                                    Npotočák 62 - Profil | So 2.12.2017 19:46:29

                                    candát 76 >> Diskutovat s Mrknatem nemá cenu,on o diskuzi nestojí ale o to, aby mohl vést monolog,který je stejný řadu let a o stejných věcech.Někdy mě připomíná zaseklý počítačový program.A ani není schopný pochopit,že je časově daleko náročnější odpovídat na něco psaným slovem než si to říci osobně a že každý nemá tolik času,odpovídat na nesmysli.Petrův Zdar

                                      NTarn - Profil | So 2.12.2017 19:34:52

                                      Maxi Sob >> :))))))) jo to je přesné :)))))))

                                        NMaxi Sob - Profil | So 2.12.2017 19:27:18

                                        Tarn >> To je jako za totáče v řeznictví .Dobrý den chtěl bych kilo telecího, ano ano máme výborné jitrnice ,ale já chci telecí ,a kolik chcete těch jitrnic,já nechci jitrnice já chci telecí,já vím ale ty jitrnice jsou výborné tak kolik mám navážit ,nic já nechci jitrnice,tak proč sem lezete?