Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

NTarn - Profil | So 2.12.2017 19:19:41

potočák 62 >> to je o nenaplněném egu a asi životě vůbec. Ale to není sám na světě. :))

    NTarn - Profil | So 2.12.2017 19:18:09

    Mrknato >> já neřeším co je a není diskuse, ale že srovnáváš soukromou a veřejnou. Ale to ty dobře víš, jen zase děláš že nechápeš. No pořád je to jen dokreslení Tvé schopnosti argumentace. Když prostě nemáš argument, vymyslíš ho, nebo záměrně začneš o něčem jiném. To nemá smysl Tě brát vážně.

      Ncandát 76 - Profil | So 2.12.2017 18:46:31

      Mrknato >> Na většinu Vašich otázek najdete odpovědi tam, kam jsem Vás nasměroval hned v první odpovědi. Předpokládá to Váš zájem a práci, které zatím postrádám. U zbylých si rybáři ani tady na mrku nezaslouží odpovědi jednou větou. Nebyly by celistvé a dostačující, aby problematiku vysvětlili všem, kdož sem vstupují. Stále platí - až budete připraven na věcnou diskusi navrhněte termín. Do té doby platí má omluva z této konverzace.

        NMrknato - Profil | So 2.12.2017 18:27:23

        FRANK71 >> Jasně, jde o to, čí návrh bude přijat...... a o gerontofond kapř.

          Nmlíčnák - Profil | So 2.12.2017 18:25:51

          potočák 62 >> Nerozmyslí protože furt mele jedno a to samé, můčky, samoseky a svazojeepy a zasedl si na MRS MO3. Nebral bych to tragicky , taky su v ignoru o))) Člen su inde, ale pár fajn lidiček tam znám .

            NFRANK71 - Profil | So 2.12.2017 18:25:31

            Mrknato >> nejde jen o dobu lovu přece. To není to co pálí nejvíce.

              NMrknato - Profil | So 2.12.2017 18:24:01

              roman_monfish >> Pak mi řekni, jakou hodnotu má pro tebe případná novela vyhlášky ať dle JV, či ČRS ohledně dob lovu? Pro koho asi je? Kde ČRS získal zmocnění o takové novele jednat? Pan předseda HO byl zaúkolován jednat z MZe o zvýšení počtu revírů (výjimek) pro lov 24, to se píše na stránkách ČRS.

                NMrknato - Profil | So 2.12.2017 18:19:55

                candát 76 >> Co Vám bránilo na kontroverzní témata svazu a lovu ryb, která jsem vám v mém příspěvku nastínil ve zkratce odpovědět, např. jako SZ (soukromou zprávu)? To nemáte připravené, když se Vás na to třeba někdo zeptá při Váší kandidatuře?

                  Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 18:12:44

                  Mrknato >> Ke K 70 se nehodlám vyjadřovat, nejsem kaprař a ani příznivec tohoto introdukovaného druhu.Snad jen tolik, že plošnou ochranu trofejních ryb nepovažuji za rozumnou.

                  Kdyby jsi si přečetl návrh ČRS na změnu denní doby lovu a poslechl si vyjádření zástupce HO na webu ČRS, nenapsal bys takovou blbost. Zcela zjevně vaříš z vody a snažíš se jen o prodlužování diskuse. Nyní jsi znovu zavlekl do argumentace další téma.

                  Tedy přeji Ti silné prsty a trvanlivou klávesnici. :)

                    Nkakr - Profil | So 2.12.2017 18:10:33

                    Mrknato >>
                    Koukni se na web SÚS a buď rád, že si na tebe pan předseda vyhradil čas, až si přečteš co všechno zvládá tak se ukloníš:-)))

                      NMrknato - Profil | So 2.12.2017 18:07:05

                      Tarn >> Diskuse je o názorech a ten jsem přidal. Diskuse není anketa.

                        NMrknato - Profil | So 2.12.2017 18:05:35

                        roman_monfish >> Pokud by svaz chtěl sjednocovat, tak mohl na předešlých x Sněmech si nechat odklepnout, nebo při zápisu pobočných spolků do rejstříku, omezení BP a to zásadně dle právních předpisů a bylo by..... Nic složitého. Co je většina dnešních BP? Sjednocování?

                        Do dneška si uživatelé mohou stanovovat BP dle libosti a Svaz (Rada a Sněm) s tím nic nedělají, takže až Vágner jim otevřel oči?

                        Například téma K70 spojuje mnoho témat a vazby na tento servilní nápad svazu poškozují společný rybolov.

                          Npotočák 62 - Profil | So 2.12.2017 18:04:06

                          Tarn >> Vyhrál jsem,Mrknato nevydržel se mnou veřejně diskutovat,tak si mě dal do ignoru.Třeba až mu zaberou prášky,tak si to rozmyslí.Petrův Zdar

                            Ncandát 76 - Profil | So 2.12.2017 18:02:30

                            Mrknato >> Pane kolego na jedno jsem háklivý. Když Vám napíši, že si máte připravit svá témata k jednání a pozvu Vás na osobní schůzku abychom je projednali, tak očekávám, že se připravíte a povedeme věcnou diskusi nad těmito tématy! Pokud o to nestojíte, nezkreslujte má vyjádření.

                              NTarn - Profil | So 2.12.2017 17:59:24

                              Mrknato >> Diskuse může být soukromá, nepochybně. Ale potom ji nemůžeš argumentačně srovnávat s veřejnou. Protože kvalitu veřejné může posoudit každý, kdežto kvalita soukromé, je jen Tvůj soukromý názor, který nemá možnost nikdo jiný posoudit. Takže používej příště argumenty korektní a ne nesmyslné.

                                NPoušťák - Profil | So 2.12.2017 17:58:06

                                Mrknato >> A ty nebudeš kandidovat na předsedu ČRS?

                                  Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 17:54:54

                                  Mrknato >> Máš vzácný dar. Pokud se Tě někdo na něco zeptá, zásadně na to neodpovídáš věcně, ale snažíš se diskusi rozšířit na další témata. Nedivím se, že je dost lidí, kteří Ti odpovídají tak, že v tomto duchu s Tebou nebudou diskutovat. Nauč se držet téma a ušetříš si prsty. Nebudeš muset tak často ťukat do klávesnice a ostatním dáš možnost dobrat se výsledku u jednotlivých témat :) Nebo je to cílené a provozovatel tohoto média Tě za to podporuje?

                                  Mimochodem co máš na mysli tím "... ale když by mohl zpřísňovat na základě novely JV, tak p. Štípek říká, že to nejde?" Pokud myslíš úpravu denní doby uživatelem revíru v rámci BPVRP, tak pouze poukazuje na to, že zájmem ČRS je denní dobu lovu sjednotit pro přehlednost. A to přece chceš, aby si to každý nedělal jak si vzpomene, nebo ne?

                                    NMrknato - Profil | So 2.12.2017 17:45:59

                                    Tarn >> Diskuse nemůže být soukromá? U diskuse hodnotím její obsah. Pan Hýbner mě pozval, aby představil skvělé výsledky své práce na ÚS, který se zásadně liší od ostatních a to mě nezajímá, na to zase nemám čas já. Pan Hýbner mě začal zajímat až jako šéf hospodářského odboru Rady a sebekandidát na předsedu ČRS. Co ti je na tom divný? Pokud by si p. Hýbner nebo kdokoliv chtěl popovídat z oči v oči a mělo to smysl, tak se takové diskuse milerád zůčastním a určitě se ti tady nebudu zpovídat, to se nemusíš bát.

                                    Mám zájmem, aby rybařina byla jednotná jako před rokem 2000 a s jednotnými pravidy, podle jasného zákona. Abych nežvanil, tak zkus něco bez gůglu, proč Stč. kraj v roce 2000 rozdal MO dekrety a teď je musí objíždět.... aby měl práci? To neudělal ani MRS.

                                      NMrknato - Profil | So 2.12.2017 17:32:08

                                      medvěd >> Nevzal a proto rybařina vypadá jak vypadá...))))

                                      Není ti divný, že svaz propaguje zpřísňování zákona a zpřísňuje, ale když by mohl zpřísňovat na základě novely JV, tak p. Štípek říká, že to nejde? Asi tak méďo.

                                        NTarn - Profil | So 2.12.2017 17:26:59

                                        Mrknato >> Aha takže Vaše soukromá korespondence, kterou zde vydáváš za příkladnou diskusi ano ? Tak pokud v tomto nevidíš rozdíl, potom tvé názory nemohu brát vážně. D.Hýbner Ti nenapsal, že na Tebe nemá čas, ale že má spoustu reálné práce, než aby mohl dopodrobna rozebírat Tvé připomínky zde. Tady taky nevidíš rozdíl ? navíc Tě pozval k diskusi osobně k nim, kde uvidíš výsledky a z očí do očí si můžeš podiskutovat. Na to jsi reagoval nicneříkajícími plky, ale pozvání jsi jaksi úmyslně přešel bez rovné reakce. Z toho mi plyne jen jedno, nezlob se na mne, ale jsi MRKácký žvanil, který má spoustu připomínek od compu, ale to je tak všechno. Chápu že je jiné diskutovat v reálu se znalým člověkem, jak sedět za compem a s pomocí Google a wikipedie chrlit rádoby moudra a připomínky. To je můj názor.