Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrCement - Profil | St 13.4.2016 21:54:55

Petr64 >> taky dojdes ?

    Petr64 - Profil | St 13.4.2016 21:50:38

    Koukám,že tady je občas docela prča.:-)
    Škoda,že jen občas.

      MrCement - Profil | St 13.4.2016 21:44:59

      libec77 >> ja ti dal nelibi. Omylem :-(

        MrKos - Profil | St 13.4.2016 21:36:26

        libec77 >> právě jsi urazil desátníka Cejpka :-)

          MrCement - Profil | St 13.4.2016 21:36:03

          lipan >> tož dojdi synku :-)

            MrKos - Profil | St 13.4.2016 21:34:55

            Tude >> Vydrýsek - 13.4.2016 21:26:31 >> mohli bychom si popovídat například o tom, jak jsi mi v ML sport chtěl nermomocí podávat ruku a hned další den na MRKu psal na moji adresu různá vulgární slova... A taky to, jak jsi ten stejný den vyjádřil úctu a tvůj vztah k rybám prohlášením, doslova, že je stejně na jezeře cejnů jako sraček. Však my si něco k povídání najdeme Honzo, neboj.

            A ono se něco někde stalo? To mi asi uniknulo... Sem s tím.

              lipan - Profil | St 13.4.2016 21:34:11

              Ty pivní sezení jsou nějak uzavřený? Dvě čtvrtiny domácnosti jdou do divadla, jedna čtvrtina za frajerkou a já bych se mohl z toho sólo popíjení karibských rumů změnit v alkoholika.

                libec77 - Profil | St 13.4.2016 21:30:00

                MrKos >> Ten malý krpatec vpravo ? :-))))

                  Vydrýsek - Profil | St 13.4.2016 21:26:49

                  ahmed >> sory teď jsem došel z hokny

                    Vydrýsek - Profil | St 13.4.2016 21:26:31

                    MrKos >> co tady zas honíš machra? kdybysme šli tak by si stejně zarytě mlčel a dělal jako že se nic nestalo

                      makass - Profil | St 13.4.2016 21:00:00

                      Ja mam celej týden odpolední. Tak si dejte i za mě zitra.

                        MrKos - Profil | St 13.4.2016 20:43:06

                        A po vojně jsem se stal na dlouhá léta kaprařem. Tenkrát byly bivaky ještě ne zrovna pohodlné. Rok 1995

                          ahmed - Profil | St 13.4.2016 20:35:42

                          Tude >> Nedělej baletku a pojď zítra na pivo.

                            MrKos - Profil | St 13.4.2016 19:47:21

                            MrCement >> našla ji. Byl jsem tvrďák už tenkrát. 1993

                              MrKos - Profil | St 13.4.2016 19:24:16

                              MrCement >> pche, našel bych i fotku. Řeknu ženě, zda by ji nenašla.

                              Kdo nebyl na vojně, není chlap, holobrádku.

                                libec77 - Profil | St 13.4.2016 19:15:25

                                MrCement >> Asi byl na moc krátkou dobu ! :-))))

                                  MrCement - Profil | St 13.4.2016 19:14:06

                                  MrKos >> z vojny :-) ty? :-) ne ? :-)

                                    MrKos - Profil | St 13.4.2016 19:13:10

                                    libec77 >> levna nahrazka obalena mosazi. Mám někde pár ostrých ještě z vojny. Zrovna takových.

                                      MrCement - Profil | St 13.4.2016 19:10:49

                                      libec77 >> urco. Na srazy chodi i fetující mrkmeni. Říkají, ze mají marihuanu pod kontrolou, ale ...... každý něco máme. Ja třeba bílé kecky a nejlepší holky.

                                        libec77 - Profil | St 13.4.2016 19:09:49

                                        MrKos >> Tohle olovo určitě neodpadne. :-)))

                                          Červené karty: Vondruš