Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | St 13.4.2016 19:07:11

libec77 >> letos konzumuji pouze šmakoun se zeleninou. Třeba dušené fazolky bych uvítal.

A ještě nemám rád odpadavaci olova.

    Nlibec77 - Profil | St 13.4.2016 19:01:15

    MrCement >> Jestli tam jsou feťáci tak klidně ! :-))))

      NMrKos - Profil | St 13.4.2016 19:00:35

      MrCement >> nikdo tam se mnou nechce chodit a přitom kuličky z koňského masa jsou vyhledávanou pochoutkou.

        NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:56:10

        MrKos >> srazek v Ikea ? Už to nehul (kop ý rajt kdovikdo ja to vím )

          NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:50:27

          MrCement >> tam mají 6 druhu piva. Solidní díra.

            Nhonzin2236 - Profil | St 13.4.2016 18:44:08

            MrCement >> jo. U výstaviště

              NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:43:07

              honzin2236 >> hlinky ?

                NMrKos - Profil | St 13.4.2016 18:36:52

                MrCement >> hlavně aby to nebyl zaplivaný feťácký pajzl, kde se podává tráva jako kuřivo nebo tráva jako výluh v absintu. Tam opět nejdu.

                A ještě bych uvítal parkování u vchodu. Dáme Ikeu, dáme kuličky! Což?

                  Nhonzin2236 - Profil | St 13.4.2016 18:32:13

                  MrCement >> v růži

                    NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:25:48

                    Dnes udělám výjimku a optám se - kdepak udělat zítřejší pivosrázek lidí dobré vůle a dalších individuí ? Nějaký tip ? Seriozní tip !

                      NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:19:44

                        NMrCement - Profil | St 13.4.2016 18:19:22

                        A sakra. Vidím, že v hospodě bude k nehnutí :-)

                          NMrKos - Profil | St 13.4.2016 18:02:13

                          libec77 >> do hospody jdu na převýchovu, léčebná kůra. K dnešnímu dni nemám rád svazomasaje, samoseky a parazity společnosti. Uvidíme, jak na tom budu v pátek ráno.

                            NMrCement - Profil | St 13.4.2016 17:58:58

                            libec77 >> uděláme tedy anketu ?

                              Nlibec77 - Profil | St 13.4.2016 17:56:53

                              MrCement >> Mrkos do toho moc nesedí! :-))))

                                NMrKos - Profil | St 13.4.2016 17:37:32

                                MrCement >> dobře, tak ja se přijdu spojovat. Klotylda, Kukacka, Barynka, Eliska a další děvčata budou vítána.

                                  NMrCement - Profil | St 13.4.2016 17:08:53

                                  MrCement >> Klóťo - ty víš jak na Cementa :-)

                                    NMrCement - Profil | St 13.4.2016 16:12:04

                                    MrKos >> dostavi se lidé dobré vůle. Pohoda klidek...... černí bílí, spojme síly.......

                                      NMrCement - Profil | St 13.4.2016 15:52:08

                                      Devcata (klotyldo nedělej ze tu nejses) a chlapci ..... tak kdo zítra jde (v 18h) ?

                                        NMrKos - Profil | St 13.4.2016 15:37:59

                                        MrCement >> ahoj Michale. Půjdou i Vydrysek s Pájou? Že bychom si zitra rozebrali některá oblibena témata z masarskeho zakulisi a cejny s třecí vyrážkou. Tož já teda taky dojdu.

                                          Červené karty: Vondruš