Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

alfonz42 - Profil | St 13.4.2016 22:48:19

MrKos >> 1993.... To byla ještě vojna? Tvrďáků? :-)))

    libec77 - Profil | St 13.4.2016 22:47:37

    MrCement >> Nevadí,nehoním si tu auru jak jiní! :-))

      MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:45:54

      libec77 >> jak to smrdlam na founu, tak sem tam něco prikliknu a už se mi stalo , ze mi jeden rozladěny mrkmen napsal, ze nechápe proč jsem mu dal nelibi ..... A přitom bych dal i líbí ...... :-)

        MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:43:26

        Jaký si to uděláme ..... takové to máme ...... dobro a radost je v nás. Někdy hluboko. Ale buďme horníci !

          libec77 - Profil | St 13.4.2016 22:40:38

          GRUPA >> Ještě ti chybí včelaři a svaz žen ,jinak už jsi všechno ! :-)))))))))

            KUK - Profil | St 13.4.2016 22:39:58

            ahmed >> jéje, to je ale sestava. To je z dob, kdy v mrkosovu byli všichni kamarádi a vlastně jedna rodina. No a dnes? Kdo z těch lidí na fotkách v soukromce zbyl? Tak si to v hospodě vy dva úžasní lidičkové užijte a už se zas těším někde u vody, jak si ani ruce nepodáme :o)

              libec77 - Profil | St 13.4.2016 22:38:40

              MrCement >> Ty hade ! :-))))

                MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:30:47

                Popik >> Trdlik - 13.4.2016 22:27:51 >> start vedle. Ja sice tyto hogofogo restaurace nemusím, ale jsem ochoten přežít kdejakou cenovou kategorií a pretrpim i luxus. Takže asi Železná Růže.

                  Trdlik - Profil | St 13.4.2016 22:27:51

                  Takze u dreveneho sudu?

                    GRUPA - Profil | St 13.4.2016 22:25:24

                    Já vím že ne.
                    A teď už TICHO!
                    Péťa chce SPÁT!
                    :-D

                      MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:24:45

                      GRUPA >> jo !

                        GRUPA - Profil | St 13.4.2016 22:23:38

                        Sluší mi to?

                          GRUPA - Profil | St 13.4.2016 22:19:00

                          MrCement >> teho neznám. Osobně. Já odpoledne nemůžu, neb dělám kurz myslivosti.

                            MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:17:24

                            GRUPA >> taky te čekáme. AJ Fuldu

                              MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:16:47

                              ahmed >> pěkný Jurko ! Ja myslím, ze kluci jsou v jádru hodní hoši. Jen ten internet je pre vít

                                GRUPA - Profil | St 13.4.2016 22:13:38

                                Družstevníci? Takhle ne!

                                  ahmed - Profil | St 13.4.2016 22:13:28

                                  Petr64 >> Přijď, taková jsme byla parta...

                                    MrCement - Profil | St 13.4.2016 22:11:10

                                    Tak snad žijete a nejste jen internetové nicky . Uděláme si zítra vánoce.

                                      Petr64 - Profil | St 13.4.2016 22:02:25

                                      MrCement >> Nevím.Já se pokouším chytnout mníka na víkendovej gril,takže momentálně nejsem v dosahu brněnských hospod.

                                        Červené karty: Vondruš