Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 7:51:52

hraji >> V kanále se držijó největší tlóšti, to nevíš? A to jsi závodník? A už só navíc namarinovaní..:-)))

    Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 7:50:10

    Zajda >> ahoj Zajdo, no tak takový úbytek by mě snad ani nemrzel. Včera bylo na HR pěkně narváno, než jsem došel na místo, napočítal jsem nejméně 5 lovících. úplně mě ovšem fascinoval chlapík, lovící ve výtoku z kanalizace. Nevím co tam chytal, ale již barva vytékající vody byla tak odporná, že čekám, že chytil právě a jen to h...o.

      NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 7:46:06

      Dobré deň...Tož nevím , veliteli, jestli děláš dobře...Já kdybych dostal několik takových výprasků po sobě, tak už bych si asi nekoupil povolenku na příští sezónu..:-) Abys neměl na svědomí pokles členstva a krach brněnských rybářských prodejen...:-)

        Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 7:40:06

        Krásné dobré ráno kolegyně a kolegové. V brně krásně prší a tak vám napíšu, jak jsem včera málem prohrál s panákolovcema na body.
        Protože bylo hezky, rozhodl jsem se, že vyrazím zase na HR, tentokrát ale s boloňkou. Namíchal jsme jakési senzační krmení o němž vím, že na zeleném pytlíku byla číslice 3000 a obrázek ryby domácí. K tomu jsem dal dvě odměrky strouhanky a dvě odměrky Zajdovy čokoládové oplatkové směsi a bylo namícháno. Bylo to takové buchtovité a nadýchané.
        Naměřil jsem hloubku, dvakrát proplaval, chytil jednu plotici a pověsil sestavu na nějakou hnusnou pružící vázku. A jak už to tak bývá, našel se na kmenovém vlasci nějaký drobný kaz a já celou sestavu utrhl. Komplet, asi 20 cm nad splávkem.
        Naštěstí jsem v batohu našel náhradní kostřičku se sestavou, akorát trošku těžší, na 4 gramy, což bylo na včerejší průtok hodně naddimenzované. Ale navázal jsem, nastavil hloubku a hurá na ně. Holky mezitím najely do mého houbovitého krmení vylepšeného červy a kuklami a tak jsme na proplavání chytal, na rozdíl od úterý, ostroretky. Těžká sestava jim to držela na dně a tak to braly výhradně ostré, jen zcela vyjímečně cejn. Když jsem chtěl podoustev, musel jsem to hrubě popotáhnout proti proudu, aby se sestava zvedla ode dna. Od samého začátku seděl po mé levé ruce feedrař. Za hodinu chytil jednu rybu, tak to sbalil a převázal na splávek. Nechtil snad nic a tak to sbalil úplně a odešel. Naproti seděl kolega z úterý. Tentokrát ovšem neměl čihátka, měl to vylepšené. Měl splávky. Na jednom prutu takovou skoro kačenu na štiky a na druhém nějaký celkem rozumně vypadající splávek. Dokonce měl v kyblíku udělané krmení, ale nějaké divné. Každopádně proházel asi 15 metrů čtverečních, zřejmě pšenicí nebo něčím takovým, a seděl a seděl. Situaci vylepšil kolega Ricci, který přišel a usadil se asi 50 metrů nade mnou a tím pádem seděl panákolovec mezi námi, akorát naproti. Chytil od těch šesti do osmi asi dvě nebo tři ryby, takže na tom byl o mnoho lépe než v úterý.
        Chytal jsem až do okamžiku, kdy se červená anténka stala černou anténkou a potom neviditelnou anténkou. Ale holky ostré pořád spolehlivě spolupracovaly. Prostě byla to paráda. Akorát ta druhová pestrost tentokrát trpěla, pouhé 4 druhy ryb je málo. Ale zase jich bylo aspoň třicet.

          NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 6:47:13

          Kraťas82 >> taky jsme včera měli kontrolu RS, docela jsme pokecali a jen tak dál, je dobře že jsou kluci ušatí u vody viděti

          co toho 19.9.? škrtnul jsem 18 a zakroužkoval 19 takže doufám že je to správně protože už se mi zpětně nechce hledat která byla poslední varianta

            NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 6:42:50

            jsme si včera byli pod barákem zaKukat do Svratky a chytili jsme celkem 3 ryby... kráásně jsme si zachytali

            jedna ostrá neměla chybu

              NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 6:41:36

              drda >> taky bych asi seděl napravo jako drdová :-)

                NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 6:41:21

                dobré ráno všichni

                pátečéék, vstáváme, makáme

                  Ndrda - Profil | Čt 26.8.2010 21:40:11

                  Josher >> no jo, byl to pěknej kluk. Nedávno jsme s Dášou probírali doma fotky a taky jsem ho našel.

                    NKraťas82 - Profil | Čt 26.8.2010 21:26:30

                    twister >> Mam, vse ok!!! Su slusnej a sporadanej rybar!!! :-)) pockej pockej, jen povidej co bylo s RS... To me zajima!! :-))

                      Ntwister - Profil | Čt 26.8.2010 21:23:11

                      Kraťas82 >> a co už nemáš povolenku?? mě když naposled kontrolovala RS, tak ... no raději ne, jdu spát dobrou :))

                        NKraťas82 - Profil | Čt 26.8.2010 21:12:20

                        twister >> jj jednu na splavek... to chytam jen tak pro zabavu abych jen nesedel u koulis...na masnacky a na pidihacky č.10... na kuku nic... mno a na boily prd, spatna taktika a strategie... nejak to neslo tak sem tam pak dal red fish halibutku a na tu sem mel dva zabery... jinak kluci nachytali cca 7 kapri kolem 55cm... takze lov dobrej... A taky nas kontrolovala RS... :-))

                          Ntwister - Profil | Čt 26.8.2010 21:06:20

                          Kraťas82 >> zdár, joo cosi se zadařilo, něco jsem prodrbal a tak, ty na splávek?

                            NKraťas82 - Profil | Čt 26.8.2010 21:02:15

                            twister >> Koukam ze se zadarilo... :-)) Ja sem lapil jednoho malyho kapri a jeden mi upadl... jinak spoustu ploticek cejnu, nejakej jezdik a jeden karas a jeden lin.. ale toho nez sem stacil vyfotit tak sebou mrskl a byl ve vode...skoda byl peknej 20cm +- ...

                              Ntwister - Profil | Čt 26.8.2010 20:44:01

                              Josher >> díky, pár jsem jich takových chytil + hrouzky + cejna

                                NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 20:42:30

                                twister >> Hezkej kousek.

                                  NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 20:41:51

                                  drda >> Dívej,co jsem našel:-)

                                    Ntwister - Profil | Čt 26.8.2010 20:40:50

                                    a toto je dnes z moravy

                                      NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 20:37:52

                                      Toto je z Rakouských Alp.

                                        NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 20:35:34

                                        drda >> Chtěl jsem jenom udělat výřez a něco rozostřit.Nepovedlo se to jak jsem chtěl:-(

                                          Červené karty: Vondruš