Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

drda - Profil | Čt 26.8.2010 20:32:54

Josher >> ty okraje fotky jsi rozostřil správně? Mně se to moc nelíbí.

    Josher - Profil | Čt 26.8.2010 20:28:37

    drda >> Pokusil jsem se to trochu překopat.Ale ten originál je asi lepší.
    Už jsem to smázl.

      Josher - Profil | Čt 26.8.2010 20:23:19

      Udělal jsem výřez,ale nezobrazí se tak jak jsem chtěl.

        Josher - Profil | Čt 26.8.2010 20:12:03

        drda >> Možná ano.I tak je to hezký.Je to celkový pohled na ono místo.

          drda - Profil | Čt 26.8.2010 20:09:36

          Josher >> tohle by taky mohlo stát za fotku s větším přiblížením a delším časem.

            Josher - Profil | Čt 26.8.2010 19:27:21

            drda >> Drahoši,tady mám bohužel moc krátký čas.

              Josher - Profil | Čt 26.8.2010 19:15:43

              Zajda >> Tak tady je pohled z jinýho okna.

                Josher - Profil | Čt 26.8.2010 19:08:54

                Tohle lítá nad Bodamským jezerem.Foceno za jízdy v kamionu z bočního okýnka.

                  Zajda - Profil | Čt 26.8.2010 19:07:30

                  Josher >> Tam jsem jezdil strašně rád...Ale z toho okna jsem se nedíval...

                    Josher - Profil | Čt 26.8.2010 19:00:20

                    Zajda >> Bingo Brouku Pytlíku:-))Ty jsi taky prolezl kde co:-)

                      Josher - Profil | Čt 26.8.2010 18:59:01

                      drda >> Díky.Nemůžu zatím přijít digiťákům na chuť Chtělo by to trochu víc peněz a koupit kvalitní digitální zrcadlovku.Třeba někdy.
                      Teď tě to nenutí měřit expozici,přemýšlet nad hloubkou ostrosti atd.
                      Většinou ti to ani ta hračka neumožní:-(

                        drda - Profil | Čt 26.8.2010 18:49:27

                        Josher >> pořád říkám, že se mi tvé fotky líbí.

                          Zajda - Profil | Čt 26.8.2010 18:48:22

                          Josher >> Cornštejn?

                            Josher - Profil | Čt 26.8.2010 18:45:47

                            drda >> Drahoši,já mám rád třeba takovýto průhledy.

                              Josher - Profil | Čt 26.8.2010 18:35:01

                              Zajda >> Po dlažbě taky nerad chodím.
                              Kokino uklidíš takřka kdekoli:-)

                                Zajda - Profil | Čt 26.8.2010 18:27:04

                                Josher >> Ale že bych tam jezdil nějak často to nee...Navíc pesanovi dlažba nedělá dobře a ani nemá kde položit kokino..:-)

                                  Josher - Profil | Čt 26.8.2010 18:25:35

                                  Zajda >> Vždyť to máš co by kamenem dohodil:-))

                                    Josher - Profil | Čt 26.8.2010 18:24:42

                                    drda >> Proto nejraději fotím Pentaxem MZ 50.
                                    Začínal jsem kdysi Pionýrem,Flexareta,Praktca,Pentagon Six Fojklendr(nevím jak se to píše) ,A hodně dlouho se Zenitem.

                                      Zajda - Profil | Čt 26.8.2010 18:24:22

                                      Josher >> Jsem se zcela výjimečně trefil? Já su tak dobré...:-)

                                        drda - Profil | Čt 26.8.2010 18:18:50

                                        Josher >> v Holomócu jsem sloužil :-)
                                        Můj foťák bohužel nemá takový rozsah clony, abych s ním mohl zachytit třeba zrovna ten rozmazaný pohyb vody. Musím mu pomoct filtrem.

                                          Červené karty: Vondruš