Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 10:47:30

To jsou dneska zpovědi, jak u pana biskupa..:-)))

    Nsyny - Profil | Pá 27.8.2010 10:47:12

    Fishky >> nelzi....

      NFishky - Profil | Pá 27.8.2010 10:42:24

      MrKos >> ty takovej slušňák a opilej? Ale já už to mám taky za sebou, při vánočním večírku 7. prosince 2007 jsem ve Vaňkovce tak zablul kabinky mořskými plody, až jsem litoval uklizečku, ani za boha jsem nemohl trefit mísu, fakt děs... to bylo poprvý a doufám i naposled co jsem měl fakt nakoupíno :))) //ikdyž z určitého úhlu pohledu šlo o vskutku neuvěřitelný zážitek, jak jsem to ze sebe dostal, už mi bylo hej a další ráno už jsem byl jako rybička - navíc na rybách :)))

        NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 10:39:43

        kakr >> Prý i ve výtahu..:-)

          Nkakr - Profil | Pá 27.8.2010 10:36:03

          MrKos >>
          Tehdá bylo nablito i v álejích??

            NFishky - Profil | Pá 27.8.2010 10:32:15

            hraji >> jde spíš o vyrovnávání účtů :))) před 14ti dny mi to natřel jeden rusák, ten šílený tah hned po záseku se nedá zapomenout, takže bych rád srovnal účty. Amur je teritoriální ryba, takže tam na tom místě stále je a bude, jen je krapet potíž v jeho menších bratřích a jejich nenasytných žaludcích, ale jednou se i on znova splete :)

              NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 10:31:00

              Fishky >> zaneřáděné lakýrky jsem měl naposledy cestou ze stužkováku kdy si ani nepamatuju jak jsem se dostal dom, poslední tak drsný vokno v životě... a bahno to nebylo :-)

                NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 10:21:41

                Kraťas82 >> napůl byla ta sýrová esence

                a jaký koření bylo na tom kuřecím mase? bylinky?

                  Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 10:03:06

                  Fishky >> ty jsi neskutečný ďábel, zakrmovat v lakýrkách a košulence může jen opravdový nadšenec. Tak snad se ti ryby odvděčí a zaberou

                    NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 10:01:51

                    Fishky >> :-))))

                      NFishky - Profil | Pá 27.8.2010 9:59:26

                      ...prej amuři ze dna, no včera mě kolegové pěkně navnadili a tak jsem po práci mazal honem zakrmit. Než jsem se z práce dokutálel v lakýrkách a košulence k vodě, bylo už pěkně pozdě ale k mému úžasu mi na místě seděl nějaký dobrodruh - nechápu co tam dělal, doprava či doleva měl hafo místa a on si sedne zrovna na místo, kde je to s dvěma pruty vskutku stísněné. Na druhou stranu na to - že házel k vázce a seděl asi 10m od prutů si celkem stařík věřil (asi ostřílený praxi?). No nenechal jsem se odradit a asi 50m bokem řádně zakrmil - no kdo mě v tu chvíli viděl, musel si říkat něco o bláznech :)) ráno jsem si dal repeté a opět byl na otočku vydatně zakrmit... když mi však voda stékala v dešti po tváři, říkal jsem si cosi o bláznech už i já :))
                      Teď čumím z práce z okna a nemůžu chodit, protože jsem to včera s tím pajdáním přehnal, měl jsem raději čučet doma na TV. Závěrem? Košili průměrný komár probodne asi za setinu sekundy, kalhoty probodne za dvě setiny sekundy, lakýrky neprobodne, ty však mají kouzelnou schopnost se do setiny sekundy neskutečně zajebat, ikdyž je kolem vody na první pohled v pohodě terén :)))

                        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 9:53:19

                        stejk >> Já tam byl v době,kdy by se na nádvoří zase až tak dobře nespalo:-)

                          NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 9:49:07

                          MrKos >> Jinak k tem ingrediencim, kterou sem trefil na pul?? jinak na panvi bylo opravdu kureci a byla to mnamka... :-)) premyslim co si ukuchtim dneska... :-))

                            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 9:44:29

                            Hezké dopoledne národe.
                            U nás sice už neprší,ale zataženo pořád je.

                              NKraťas82 - Profil | Pá 27.8.2010 8:46:44

                              MrKos >> Dobre rano...JJ mas to spravne, cesta do barynkova je v planu v nedeli 19.9. pocitam s tim takhle... Jo u nas taky v pohode, jen skontroloval listky zapsal si nas do jakysiho notysku a sel dal... pohodicka klidek...

                                Nkakr - Profil | Pá 27.8.2010 8:15:56

                                Přeji dobrý den.

                                  Nstejk - Profil | Pá 27.8.2010 7:55:04

                                  Dobré ráno přeji do jádra.

                                  Vidím, že tu byl Cornštejn....na ten mám hezké vzpomínky...to se to spalo na nádvoří..

                                    Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 7:55:02

                                    MrKos >> ano, klasicky, abych to měl pohodně za domem :-)

                                      Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 7:54:34

                                      Zajda >> v tom výtoku je tak 20 cm vody, tam chytne cokoliv kromě tlouště, zvlášť když stál hned u toho kanálu.
                                      Ale máš pravdu, v Rýmařově do výtoku z čističky jezdili potočáci, ti největší, jezdili tam na patentky a nitěnky

                                        NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 7:53:36

                                        hraji >> pěkné, pěkné... jste byli na kroužkovém?

                                          Červené karty: Vondruš