Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nkakr - Profil | Čt 26.8.2010 18:17:33

Zelňák v Brně to asi nebude.....

    NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 18:15:19

    Zajda >> Nenapovídej:-)

      NZajda - Profil | Čt 26.8.2010 18:14:40

      Josher >> Olomouc?

        NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 18:13:41

        drda >> Zase tomu tolik nerozumím,aleje nutné jeho použití?

        Jedna hádanka pro tebe co se týče kašny.Odkud to je?Je to sice šikmé a oskenované........

          Ndrda - Profil | Čt 26.8.2010 18:07:15

          Josher >> přesně naproti :-)
          Každopádně zjišťuji, že je ten šeďák moc šedej. Potřebuju k tomu pak moc světla. Chtělo by to o chlup slabší.

            NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 18:02:39

            drda >> Ty sedíš určitě z mého pohledu v pravo.Ani ten blesk nijak moc neruší.

              Ndrda - Profil | Čt 26.8.2010 17:56:49

              Nebo tohle.

                NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 17:56:04

                drda >> To je dobrý.

                  Ndrda - Profil | Čt 26.8.2010 17:55:04

                  Josher >> Třeba tohle.

                    NZajda - Profil | Čt 26.8.2010 17:52:43

                    Konečně nějaký život...Už jsem myslel, že jste všichni na rybách...

                      NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 17:51:10

                      drda >> Docela dobrá viditelnost.Máš něco,co by lépe ukázalo jak kreslí objektiv?

                        Ndrda - Profil | Čt 26.8.2010 17:35:57

                        Josher - dnes proběhl další test a ten už je jakš takš prezentovatelný :-)
                        Je to bez jakýchkoliv úprav na PC.

                          NJosher - Profil | Čt 26.8.2010 17:33:58

                          jepice >> Aby jsi tu plnoletost neodnesl na zdraví:-)

                            Njepice - Profil | Čt 26.8.2010 14:21:34

                            sosed >> dík za nabídku, ale dneska mám u nás na zahratě birthday party, takže se nepřidám :-))

                              Nsosed - Profil | Čt 26.8.2010 13:17:47

                              jepice >> za chvíli jedem s plnou polní do Pasohlávek do karavanu. Kdyby ti něco scházelo stav se :-))

                                NMrKos - Profil | Čt 26.8.2010 13:11:25

                                jepice >> to Ti ta dospělost pěkně začíná, co? :-)

                                  NMaty - Profil | Čt 26.8.2010 12:45:38

                                  jepice >> a kolikrát jsi gracal, ať máme kompletní servis ...

                                    Njepice - Profil | Čt 26.8.2010 12:03:43

                                    Dobrý den, tak dneska je to poprvý, co mě po ránu z chlastu bolela hlava. Ale je to teda lepší jak grcání, to zase jo :-)

                                      NBatuta - Profil | Čt 26.8.2010 11:44:14

                                      Otázka: "Doktore, než jste započal pitvu, zkontroloval jste tep?"
                                      Odpověď: "Ne"
                                      Otázka: "Zkontroloval jste krevní tlak?"
                                      Odpověď: "Ne"
                                      Otázka: "Zkusil jste nalézt známku dechu?"
                                      Odpověď: "Ne"
                                      Otázka: "Takže, je možné, že při započetí pitvy byla pacientka stále naživu?"
                                      Odpověď: "Ne"
                                      Otázka: "Jak si můžete být tak jist?"
                                      Odpověď: "Protože její mozek ležel ve sklenici na mém stole."
                                      Otázka: "Nicméně, je i přesto možné, že byla stále naživu?"
                                      Odpověď: "Je možné, že byla stále na živu a vydělávala si jako právnička."

                                        NBatuta - Profil | Čt 26.8.2010 11:43:01

                                        Dobrý den

                                          Červené karty: Vondruš