- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo měl covid??
covid existuje??
A) ano65%
B) ne4%
C) existuje viděl jsem ho5%
D) mám ho4%
E) nemám ho3%
F) chci ho 0%
G) nechci ho10%
H) budu ho mít1%
I) asi umřu až ho chytnu 3%
J) je to všechmo podvod5%
Od 28.2.2021 hlasovalo 231 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 21:47:41
Npajahbcns14 - Profil | St 3.3.2021 21:43:10
Tak ono jak SARS, tak MERS jsou sice že stejný rodiny virů, ale zase mají jiné chování. Šířily se málo a u toho Sarsu byli celkově 8000 nemocných, to my tu máme skoro dvakrát tolik za den... A ono když ten virus nemá svůj rezervoár (nakazeny lidi nebo zvířata), ve kterým by mohl přebývat, množit se, tak se pak vytratí nebo dost omezí. To stejné potřebujeme udělat i u COVIDu, ale asi se nám ho nepodaří potlačit tak dobré jako SARS a MERS.
Nevim jestli znáte tuhle stranku:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Je tu celosvětový registr případů, kriticky nemocných a úmrtí
N1Mara - Profil | St 3.3.2021 21:38:20
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 21:37:42
ja jsem psycho, jikra bere cvikac a prepina tv na prima zoom...to je snad jediny program kde nepizdim....
info od blizkych zdravotniku me teda bohate staci... .
kdo situaci zlehcuje, nebo jak bylo v tv hovna..neco o konspiracnich teorich ze covid neni...no sakra..zase mi skace cevka...
priznam se bez museni, ma z toho lufty-bojim se hlavne o sve stare rodice-sere pes, ja to nejak dam, jikra taky...ale co ti starsi, imunita v riti...tfuj... radeji nepremyslet...
Npajahbcns14 - Profil | St 3.3.2021 21:32:49
Díky za ocenění. Popravdě se necítím dost způsobilej na to předávat nějaký validní informace, to zase ne... Píšu jen svůj názor.
Chodím na COVID JIP v podstatě celou dobu vedle školy. Když byla distanční výuka, tak jsem tam měl plný úvazek, teď se učím na státnice a dělám okolo 6 šichet měsíčně. Můžu vám tedy říct, že ty lidi už toho režimu a práci v oblecich a gumovkách mají dost. Nejhorší ale je, že se to pořád zhoršuje a že tu u nás v Česku máme takový malý covidový peklo. Bohužel je dost lidí co ty opatření nedodržují a když se projdu venku po ulici, tak ty roušky prostě nenosí a scházejí se ve vícero lidech na párty apod. Nevím jestli to dělají natruc vládě a jejím někdy nesmyslný opatřením, ale ať si uvědomí, že ty nemocnice jsou fakt narvany k prasknutí a že když to nebudeme dodržovat, vždycky na tom doplatím jenom a jenom my.
Chápu, že je to dlouhý, úmorný, ale musíme to vydržet.
Co se týče situace v nemocnici, tak u nás ve Varech je to teda fakt průšvih. Úmrtnost pacientů přes maximální péči (umělá Plicní ventilace, podpora oběhu, dialýza a další a další..) je hrozná. Na to nikdo z nás není stavěnej a není to normální, aby člověku za 12 hodinovou šichtu na 17 postelich umřeli 3 lidi a aby se ty postele po nich obsadili do 2 hodin od ty doby, co se odveze tělo... Je to fakt na hlavu a ani doopravdy ostrý a odolný ženský, co na Jipce dělají 15-20 let, tak ani ty už to nedávají. Navíc je to o umírání čím dál mladších lidí. Někdo řekne že neumřeli na COVID, ale když by tu ten člověk bez COVIDu byl dalších 20 let, tak to je sakra rozdíl.
Už si tu asi nebudu víc stěžovat, to slyšíte asi z každé strany. Já vás jen prosím zkuste se chránit, a až se na vás dostane řada, tak neodmítejte očkování. Neříkám, že očkování je příjemný a že po něm člověk nebude jeden den takovej otupelej nebo tak, ale to je i po jinych vakcínách.
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 21:30:39
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 21:30:10
blil bych az by se hory zelenaly...
jdu si dat na tebe ;-)
N1Mara - Profil | St 3.3.2021 21:29:16
NBuffalo1969 - Profil | St 3.3.2021 21:28:12
NPoušťák - Profil | St 3.3.2021 21:25:55
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 21:24:58
NPoušťák - Profil | St 3.3.2021 21:24:17
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412776
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NDomácí výroba sýrů1966
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NVážně nevážný pokec :-)))230536
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











