- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo měl covid??
kdo ho měl, léčení covidu atd
Autor diskuse: u x a - Profil , 28.2.2021 všeobecné - ostatní
covid existuje??
A) ano65%
B) ne4%
C) existuje viděl jsem ho5%
D) mám ho4%
E) nemám ho3%
F) chci ho 0%
G) nechci ho10%
H) budu ho mít1%
I) asi umřu až ho chytnu 3%
J) je to všechmo podvod5%
Od 28.2.2021 hlasovalo 231 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 21:22:21
tomvec >> nezlob se na me.... ja jsem cholera jak svina... me takto prehazovat, tak se na ne vyseru a zavolam si zachranku--- to mel chlap udelat....
jdu si dat Vencovo poharek na zdravi nas vsech!!!!!!!!
tim nechci odlehcit situaci, to urcite ne...jen se pokus vzit do situace obvodaku... muj mengele toho ma 6pulek od dob kdy k nemu chodim a to uz je nejaky ten patek... jako tuhle situaci nezavidim zadnemu zdravotnikovi...zadnemu!!!!!!.znasm se celkem dobre se setrou sveho obvodaka, ne jednou mi plakala na rameno, jak to je vycerpavajici tato dojebana doba....
ano samozrejme. muze zmenit praci a delat neco jineho...ale ona proste chce pomahat lidem, chce, aby byli fit, at je svet opet aspon trochu normalni... ma dar pomahat slabsim a za tohle..za tohle si ji jako cloveka uplne neskutecne vazim....
jdu si dat Vencovo poharek na zdravi nas vsech!!!!!!!!
tim nechci odlehcit situaci, to urcite ne...jen se pokus vzit do situace obvodaku... muj mengele toho ma 6pulek od dob kdy k nemu chodim a to uz je nejaky ten patek... jako tuhle situaci nezavidim zadnemu zdravotnikovi...zadnemu!!!!!!.znasm se celkem dobre se setrou sveho obvodaka, ne jednou mi plakala na rameno, jak to je vycerpavajici tato dojebana doba....
ano samozrejme. muze zmenit praci a delat neco jineho...ale ona proste chce pomahat lidem, chce, aby byli fit, at je svet opet aspon trochu normalni... ma dar pomahat slabsim a za tohle..za tohle si ji jako cloveka uplne neskutecne vazim....
NBuffalo1969 - Profil | St 3.3.2021 21:21:06
sliver >> moje obvoďačka dělá prakticky 12 hodin denně. Ráno od 6.30 hod. dělá odběry PCR. Od 8 hodiny je buď v ordinaci a nebo u pacientů doma. Sama mi zavolala třetí den a okamžitě nasadila antibiotika. Jinak bych měl dávno zapal plic a nejspíš bych ležel někde v lepším případě na kyslíkové masce.
Je to o lidským přístupu a evidentně ji není jedno co se s pacientem děje.
Je to o lidským přístupu a evidentně ji není jedno co se s pacientem děje.
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 21:16:06
pajahbcns14 >> vždyť virové epidemie zmizely a nikdo neví proč. SARS, MERS i ta španělská chřipka před sto lety dala pokoj. Zatím jsem nikde nečetl relevantní data o reinfekcích, jediné co bylo v ČR je ta ke konci roku 2020 - reinfekcí či sporných případů bylo okolo 150. Vím, že mutace s tím mávají, ale tvrdá data k dispozici nemá nikdo.
edit: největší problém v ČR vidím (a seru si i do vlastního hnízda) je nezdravá populace. Všichni vyžraní, chlastají o 106 atd....
edit: největší problém v ČR vidím (a seru si i do vlastního hnízda) je nezdravá populace. Všichni vyžraní, chlastají o 106 atd....
Npajahbcns14 - Profil | St 3.3.2021 21:10:33
u x a >>
Tak jednoduchý to s tím asi nebude. Ale když se povede naočkovat dost lidí a zpomalí se šíření, tak by se to mohlo dostat pod kontrolu a už by to nemuselo dělat takový epidemie a pandemie. To znamená, že se tu a tam někde objeví a pak zase zmizí.
Tak jednoduchý to s tím asi nebude. Ale když se povede naočkovat dost lidí a zpomalí se šíření, tak by se to mohlo dostat pod kontrolu a už by to nemuselo dělat takový epidemie a pandemie. To znamená, že se tu a tam někde objeví a pak zase zmizí.
Ntomvec - Profil | St 3.3.2021 21:09:50
Pedro1 >> tak je někde chyba... a co tady asi celý odpoledne řešíme?
NPoušťák - Profil | St 3.3.2021 21:07:44
Pedro1 >> a na co se tě má asi zeptat?Hlava se ti už nezmenší,a tak se ptá na to co by šlo....o)))
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 21:05:13
Poušťák >> počítá se to mizerně. Dole píši svojí aktuální zkušenost.
Správně má být - antigenní test, positivita, kontrolní PCR test, positivita - do tabulek. PCR test, negativita, do tabulek ne.
Správně má být - antigenní test, positivita, kontrolní PCR test, positivita - do tabulek. PCR test, negativita, do tabulek ne.
NPedro1 - Profil | St 3.3.2021 21:04:33
tomvec >> Když zavolám své obvoďačce, tak první na co se mě ptá, jestli jsem zhubnul a co žaludek. Ví o mě úplně všechno. Pokud obvoďák neví o svém pacošovi, tak je někde chyba.
NPoušťák - Profil | St 3.3.2021 21:02:50
může mi někdo vysvětlit ale počty?Všude v Tv a rádiích se hlásá že je každý 2 nakažený,ale nakažených je za včerejšek asi 16 500 a udělalo se okolo 120 000 testů?Jak se to počítá,nějak v tom plavu
Ntomvec - Profil | St 3.3.2021 20:58:58
Pedro1 >> a tady vzniká to zanedbání že strany obvoďáků. U nás chlap, 46 let, cukrovka, astma, nadváha už od děcka. Volal obvoďákovi, že má horečku a je mu zle, prý ať si zavolá na hygienu. Hygiena ať si zavolá obvoďákovi. Jelikož to bylo pozdě odpoledne, tak obvoďák ať se staví ráno. Ráno byl mrtvej.
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 20:58:28
1Mara >> ja myslim ze detail ani cist nechces...mam par znamych ve zdravotnictvi..a z jejich vykladani mkam husi kuzi...a neruikam ze jsem zvajkacka, neco malo vydrzim...ale z tohoto srace ve vzducu je mi opravdu tak nejak dost smutno....
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 20:52:13
Pedro1 >> já už volám obvoďačce kvůli e-neschopence dva dny - neúspěšně. Jde o hovno, jen o administrativu - ale mít mojí "oblíbenou" tonzilitidu, jejíž diagnózu si se zrcátkem nahrubo udělám také (nemám jí poprvé), bylo by to horší. Ono to dost bolí, než se člověk dostane k ATB.
Nvundu - Profil | St 3.3.2021 20:51:33
Pedro1 >> tvl...tobe aspon neco posle... me mengele rekl, ze karantenu mam do 14.3. a tim to haslo...jo jeste mi teda rekl at mu zavolam vysledky PCR testu...a myslis si ze se mu jako muzu dovolat??? kulovy Jasanek-kulovy ....
dnes po vysledcich mi volala opet KHS tentokrat z brnkongu a ze me ji prodluzuje do 16.3.---tak ted se jen dovolat megelemu, at se mrkne do tech jejich zaznamu (tabulek-nebo nevim ceho vseho)
jako mas rtecht, ze osobne k obvodakovi vubec...ale dovolat se, to uz je fakt malej zazrak...zitra od sedmi to budu zkouset znova....
jo a jinak samozrejme test dopadl tak jak jsem cekal....
dnes po vysledcich mi volala opet KHS tentokrat z brnkongu a ze me ji prodluzuje do 16.3.---tak ted se jen dovolat megelemu, at se mrkne do tech jejich zaznamu (tabulek-nebo nevim ceho vseho)
jako mas rtecht, ze osobne k obvodakovi vubec...ale dovolat se, to uz je fakt malej zazrak...zitra od sedmi to budu zkouset znova....
jo a jinak samozrejme test dopadl tak jak jsem cekal....
N1Mara - Profil | St 3.3.2021 20:50:44
pajahbcns14 >> Moc díky za trochu osvěty, jak to tak nějak doopravdy je a proč je to teď tak v prdeli a podobně. Určitě s tebou souhlasím a ani nepodceňuji covida, ale zase na druhou stranu jsem rád, že jsi napsal to, že zmutoval a je to horší, což loni nebylo . Příště se klidně více rozepiš a napiš své osobní poznatky , budu jen rád .-)
NPraseodym - Profil | St 3.3.2021 20:45:51
Tak třetí den od positivního testu.
Bez vína bych tu nudu doma nedal... Trochu knedlík v krku, ráno velkej, přes den se ztratí, večer menší než ráno. Jinak asymptomatický. Žena (rovněž positivní) bolest zad, zatím jeden den teplota, pak už nic. Syn (4 roky) - příznaky - hyperaktivita :-))) Jako obvykle :-))))
Již dva telefonáty z hygieny, pokaždé stejná paní, včera jsem na ní byl trochu hnusnej, pak mi to bylo líto, dneska jsem se snažil být milý - ona byla také milá, víceméně z toho vyplynulo, že jsem vedený jako nakažený už na základě antigenního testu, takže tam během dneška nebo zítřka spadne (po PCR) můj podruhé nakažený duch :-))) A prý se velice omlouvá, jestli mi budou zítra volat ještě jednou, prý se mám odkázat na ní, že si to interně vyřeší...
Je to napínavá hra :-)
Bez vína bych tu nudu doma nedal... Trochu knedlík v krku, ráno velkej, přes den se ztratí, večer menší než ráno. Jinak asymptomatický. Žena (rovněž positivní) bolest zad, zatím jeden den teplota, pak už nic. Syn (4 roky) - příznaky - hyperaktivita :-))) Jako obvykle :-))))
Již dva telefonáty z hygieny, pokaždé stejná paní, včera jsem na ní byl trochu hnusnej, pak mi to bylo líto, dneska jsem se snažil být milý - ona byla také milá, víceméně z toho vyplynulo, že jsem vedený jako nakažený už na základě antigenního testu, takže tam během dneška nebo zítřka spadne (po PCR) můj podruhé nakažený duch :-))) A prý se velice omlouvá, jestli mi budou zítra volat ještě jednou, prý se mám odkázat na ní, že si to interně vyřeší...
Je to napínavá hra :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NDomácí výroba sýrů1966
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NVážně nevážný pokec :-)))230535
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
NUdírny a uzení51139
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












