Je RS oprávněna zadržet povolenku k lovu?

Pokud RS používá měřidlo (metr) které nemá atest od příslušné zkušebny údajně porušuje zákon a vyhlášku. Co vy na to???
Autor diskuse: kakr - Profil , 10.8.2020 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Ncechura09 - Profil | Út 11.8.2020 12:29:56

milanpindryc >> Milane, dobře víš odkud fouká. Kakr se v kanclu nudí,
Hraji připravený sekunduje....:) Budiž, skočili jsme na to
Přesto beru tvůj dotaz za zajímavý a jsem zvědav, zda se dočkáš odpovědi....

    Ntomvec - Profil | Út 11.8.2020 12:26:44

    cechura09 >> Může se stát, že je RS namachrované pako, ale zatím jsem takového nepotkal.

      Ntomvec - Profil | Út 11.8.2020 12:23:53

      drvoštěp >> Na obou stranách se najdou paka. Konkrétně k tomuto, nikde jsem si nevšiml, že je definována maximální vzdálenost židličky od prutů. Nebo mám hrubou nevědomost?

        Nmilanpindryc - Profil | Út 11.8.2020 12:21:41

        Kdyz uz resite hovadiny. Tak by me zajimalo jak spravne posoudit lov z hraze na Novych mlynech (Dyje 5)

        Zakon rika: V rybářských revírech se zakazuje lov v blízkosti přehradních hrází nejméně 100 metrů od hrázového tělesa

        PMO uvadi: Hráz je zemní sypaná se středním těsnícím jádrem. Je dlouhá přes 4,6 km, vysoká 9,8 m a šířka koruny je 5 m.

        Takze muze se z hraze chytat nebo ne?

          Ndrvoštěp - Profil | Út 11.8.2020 12:13:22

          cechura09 >> Teď mi zrovna krmítkáři vedle mne vyprávěli jak jim Rs měřila vzdálenost židlicky od prutů😂😂

            NRudina - Profil | Út 11.8.2020 12:01:22

            tomvec >> ale ber to tak, že se tu může poučit i RS a jednat tak, aby takový rybář byl po zásluze potrestán a ne že pak dojde na lámání chleba a nic se neděje

              Ncechura09 - Profil | Út 11.8.2020 12:00:57

              tomvec >> Naopak- je až skličující, jak někteří členové RS žijí v iluzi, co všechno mohou........

                Ntomvec - Profil | Út 11.8.2020 11:55:37

                Je to až skličující, kolik rybářů záměrně, nebo z nedbalosti bere podměrečné ryby a při kontrole místo aby uznali chybu a jako chlapi přijali trest, tak se chovají jako paka a snaží se vyvolat konflikt s RS.

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 11.8.2020 11:48:00

                  1Mara >> Zeptej se dědka (Kropiho) z Lipna jak jim tam měřili nástražky a jednomu sebrali noty za 2mm

                    Nfheavy - Profil | Út 11.8.2020 11:44:01

                    cechura09 >> Jirko tahle diskuze je cela absurdni jako keci po dvou deci )))

                      Ncechura09 - Profil | Út 11.8.2020 11:34:22

                      MrKos >>...." A nutit rybáře k měření ryby vlastnim meridlem je lidová tvořivost v ryzí podobě".... Hrajiho iluze, to může chtít po svých dětech, ne po mě.

                        Nfheavy - Profil | Út 11.8.2020 11:27:19

                        Oskarenko >> taky to tak beru ,s některema brňákama je sranda ))

                          Nfheavy - Profil | Út 11.8.2020 11:25:32

                          sven >> teds trefil hlavičku na hrebík))😁😁😁
                          Vyhravás bludištáka👍✌

                            Nsven - Profil | Út 11.8.2020 11:17:08

                            Oskarenko >> Pod to se podepíšu :-))

                              N1Mara - Profil | Út 11.8.2020 11:15:34

                              sven >> No to jsi já nejsem taky tak jistý, jak by to považoval soud, kdyby kapr ve vezírku měl 20 cm a poškozený se odvolával na to, že RS nemá kalibrovaný metr. Aso by soud možná i uznal , že i když nebyl metr kalibrovaný, tak 20cm. je velký rozdíl který je vidět i pouhým okem a tudíž by dal za pravdu RS , ale to je jen spekulace :-))

                                Nsven - Profil | Út 11.8.2020 11:13:33

                                fheavy >> Díky Kájo, to mi odlehlo :-))
                                Ale vždyť jde o prd, diskutuje se tu občas o větších ptákovinách..
                                Hlavně je potřeba hodně naklikat aby kakrovi rostla aura :-))

                                  Nfheavy - Profil | Út 11.8.2020 11:08:56

                                  sven >> jj,vpoho ja jsem to jen upřesnil když chce někdo dělat chytryho tak se všim všudy,tim nemyslim ted tebe .

                                    Nsven - Profil | Út 11.8.2020 11:06:20

                                    1Mara >> Vyhraje v každém případě :-)

                                      Nsven - Profil | Út 11.8.2020 11:04:25

                                      fheavy >> Ahoj. Ale to se přece rybářů ani minimálně netýká.
                                      Týká se to pouze povinnosti RS a ta nemá se svazovým rybolovem, vůbec nic společného.
                                      Jedině snad to, že je vůči němu v kontrolním poměru.
                                      Jasně, jen tak si tu plkáme :-)
                                      Teď je o to o metru, za chvíli to bude o něčem jiném :-)
                                      Ale v reálu je to úplně stejné jako by kontrolovaní řidiči měli posuzovat, jestli PČR musí mít radar nebo alkoholtester s platnou certifikací anebo jim budou blahosklonně tolerovat nějaký z Aliexpresu. :-)

                                        N1Mara - Profil | Út 11.8.2020 11:03:03

                                        stormandnature >> Ale o tom se tady celou dobu bavíme :-)))) Ano je to extrem, ale co když nějaký rybář dá RS k soudu vyhraje spor a ještě udělá z ČRS Joudy .-))

                                          Červené karty: cechura09