Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    ŠUKI - Profil | Ne 24.3.2024 4:11:24

    Petr64 >> Značka PREKON..?

      ludek 73 - Profil | So 23.3.2024 20:53:48

      Petr64 >> Ještě je tady nějake RV FASHION STYLE ale ten není dlouho nevím kousavy rifle nevím

        Petr64 - Profil | So 23.3.2024 20:25:47

        ludek 73 >> Dělali takový kousavý rifle.

          Polčis - Profil | So 23.3.2024 20:24:14

          Sharry >> Na takový oběd bylo v poledne moc hezky,potom žízeň a stejně nejraději obírám kosti.
          Pečené prso,stehno dvakrát nemusím a od té kosti si vždy oberu na tři porce 😋

            Sharry - Profil | So 23.3.2024 20:15:37

            Polčis >>
            to je fantazie...😉😉

              ludek 73 - Profil | So 23.3.2024 20:11:33

              Petr64 >> Morenda nevím ale OP Prostějov

                Petr64 - Profil | So 23.3.2024 19:59:28

                ludek 73 >> Nebyla tam firma Morenda?🙄

                  ludek 73 - Profil | So 23.3.2024 19:44:38

                  retrívr >> Normálně bych tě dal palec ale nedám su z Prostějova

                    retrívr - Profil | So 23.3.2024 19:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ---

                      Polčis - Profil | So 23.3.2024 18:46:13

                      Jinak na prima zoom zajímavý dokument...,,Svoboda nad nákladem "

                        Polčis - Profil | So 23.3.2024 18:08:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sharry >> Opožděný oběd jopppp😋

                          Sharry - Profil | So 23.3.2024 18:04:54

                          Polčis >>
                          jjop 😂😂🤣🙈

                            Petr64 - Profil | So 23.3.2024 17:12:18

                            Polčis >> Teď už by to bylo na prd,bo chcalo 3x víc,než v první vlně.

                              Polčis - Profil | So 23.3.2024 17:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sharry >> Takže tři kurvítka 😁

                                Sharry - Profil | So 23.3.2024 17:03:34

                                Polčis >>
                                ee.., kdyz steluju brzdu, tak cvrka plisek na brzde, kdyz jede ryba na volnobeh, tak cvrka to, co jsem dodaval ted a kdyz pootocis civkou, zapadne osa a zdolavas na civku, ktera ma samostatny plisek hned pod civkou...
                                takze jsou tam 3 😁

                                  Polčis - Profil | So 23.3.2024 16:58:42

                                  Petr64 >> Jasně,ale nacucané vodou se to blbě bude lepit.

                                    Polčis - Profil | So 23.3.2024 16:57:28

                                    Sharry >> To je cvrček co cvrká když šteluješ brzdu a když ti ryba bere tak cvrká ten druhý?Jestli teda dobře chápu ten systém té brzdy.
                                    Já bait nikdy neměl a nikdy mít nebudu,bo opravdu zastávám názor, že je to jen zbytečné kurvítko.

                                      Sharry - Profil | So 23.3.2024 16:53:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Polčis >>
                                      bajtruner je v poho.., jen mi tam chyvel cvrček.., ten plíšek se zlomil..
                                      ale vyřešeno.., je to sice humpolacky upraveno z jineho navi, ale vše frčí na jedničku a uz zase budu reagovat na ohnutou spici feedru a odvijeni se navi 😂😆😆
                                      ten zvuk mi na tim navijacku proste chybel

                                        Petr64 - Profil | So 23.3.2024 16:26:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Polčis >> Vařit to šlo. Je to vlastně jen škvaření uměliny.
                                        Dneska už jen uklidím a budu se držet vína.

                                          Polčis - Profil | So 23.3.2024 16:22:49

                                          Petr64 >> Stejně by se to mokré blbě svařovalo né?

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt