Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    jirisyky - Profil | Po 25.3.2024 5:10:41

    Budíček, holoto líná 😂 je pondělí a jdete do práce 😂😂

      Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 21:38:42

      ŠUKI >>
      ty.., kde se da koupit špica za 2 kila?.., hod link..😉
      ty na shimano jsou krapet výše..., ale to je jedno.

      radeji mit a nepotrebovat, nez nemít...🤷‍♂️🤷‍♂️

      kuwa,kdybych měl šmikat silon pokaždé, když se mi zkroutí, tak bych musel sebou nosit 4 nahradni civky na kazde chytani , na kazdou vychazku twl 😂😂
      krmelec na feedru to zkrouti hned.. a muzes mit i 3 obrtliky a nepomuze..

      Navic ja chodim asi trochu casteji k vode, nez ty.., takze to tvoje šmiknutí ma v tomto pripade trochu jiny poměr😉🙉

      ale diky za info..👍👍🤟

        ŠUKI - Profil | Ne 24.3.2024 21:15:42

        Sharry >> Ale můžeš zkrátit i během lovu sklon o 10+ metrů a neztratit špičku za cca 200,- šetříš na nesprávném místě "BOHUMILE" 🤔
        Nejsem pedant, ale když vidím kroucení silonu u vody, šmik, uvalim xy metrů, navleču krmelec, zarážku a přivážu návazec.... nechytáš snad první rok.... 🤭🤫

          Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 21:03:27

          ŠUKI >>
          njn..🤣🤣, nemůžu umět všechno na 1* .., no 🤭🤭

            ŠUKI - Profil | Ne 24.3.2024 21:02:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Sharry >> Kdybys ses raději naučil nahazovat s prutem 🤭
            Kolega už také několik poslal do vody, mi se podařila zatím "zkrátit" jen jedna.
            Proto chodím na potok, kde dohodim spodem těch 20+ metrů, 🤭

              Vash - Profil | Ne 24.3.2024 20:35:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Trochen pekla na zahřátí 😤🤘🥵

                Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 20:30:46

                draveček >>
                uz objednano 😁, pro jistotu jsem vzal 7 spicek 😂🙈

                diky pane 🤝🤝👍

                  draveček - Profil | Ne 24.3.2024 18:54:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sharry >> ty špičky to je pech,ja za spousty let zlomil jen na prutech od Daiwy,shimo a ostatni na pohodu.vim,kde by jsi mohl dokoupit

                    brzak - Profil | Ne 24.3.2024 15:58:57

                    Sharry >> já to tušil že se nevzdáš zadarmo😀👍

                      Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 15:13:11

                      draveček >>
                      kuwa.., loni jsem odmrdal 3 spice.., asi se zase vratim k silonu 0,18 .., do te doby " když už", jsem to jen uprasknul, ale spice vydrzela... a to s feedrama chodim uz roku fest..
                      od doby, co jsem namotal 0,20 na feedry, tak jsem uz prisel o 4 spice .. po nekolika vychazkach se silon zkrouti a pokud hazu daleko a prut zapruzi, tak se to chytne v letu o ocko a je to v piči..

                        Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 15:10:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        brzak >>
                        sjel jsem dom pro plavacku a chytal na malem rybnicku s feedrem a plavackou..
                        brali kaprici a mali linci.. , proste pohodovy lov ☺☺

                        ale ta spice me sere.., to jako jo..

                          brzak - Profil | Ne 24.3.2024 14:09:55

                          Sharry >> tak jak to dopadlo,chytal jsi bez špice?😀

                            macek - Profil | Ne 24.3.2024 13:41:44

                            ŠUKI >> Prekon jak značka napovídá, byl z Prešova. Náhodou byly docela dobrý, myslím že tam šili i LeeCooper a HIS.

                              draveček - Profil | Ne 24.3.2024 13:23:18

                              Sharry >> nevadi,ale krasa,to prostředi tam je suprovni🤔ja byl s holkama poklidit

                                ŠUKI - Profil | Ne 24.3.2024 8:57:51

                                Sharry >> Tak do trenek a hledej 🤭🤭

                                  Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 8:57:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  draveček >> nebere..., 1 kaprik, 4 cejni, 2 plotice..., Fuci neskutecne a je citelna zima..
                                  No nic, jedu dom 😂😂

                                    Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 8:56:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    draveček >> kuwa mi se dneska daří..., uletela mi feeder spice a zjistil jsem, , ze jsem vsechny nahradni nechal doma.. ( ale dvojku uz nemam twl..., me jebne 😁😁)

                                      draveček - Profil | Ne 24.3.2024 8:05:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zdarec,taky jsem měl včera zabavu😊u toho spousta prace udělana ,a na zavěr solidni opice,takže krasna sobotka.

                                        Vash - Profil | Ne 24.3.2024 6:55:32

                                        Sharry >> Á tady je někdo 🎣😉

                                          Sharry - Profil | Ne 24.3.2024 4:53:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          dobre rano všem 😇😉😉

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt