Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NPetr64 - Profil | So 23.3.2024 15:53:45

    Polčis >> Já šel (chtěl jsem) ještě chvíli svařovat a je tady druhá vlna. Seru na to.

      NPolčis - Profil | So 23.3.2024 15:41:11

      Sharry >> Tak baitruner je na navijáku největší kurvítko😉

        NSharry - Profil | So 23.3.2024 15:27:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        bo chčije a vaba v nedohlednu, tak jsem se pustil do zkoumani, proc mi jeden navijak necvrka pri volnobehu..., a uz vim proc..
        uff😊😊, zase nove okumy LBXT 640.. Ty stare drzi a cvrkaji jak nove... Ojebava se uz fakt vsechno..

          NPolčis - Profil | So 23.3.2024 15:09:43

          ŠUKI >> Ale déšť přišel vhod,bo sem rozjebal travín po zahradě.Teď pohnojím sebe řádně 😜

            NPolčis - Profil | So 23.3.2024 15:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ŠUKI >> Nevidím dál než na flašku už 😁

              NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 14:57:17

              Polčis >> Hovno, jde to zespodu hore, ty nemáš meteoradar? 🤔

                NPolčis - Profil | So 23.3.2024 14:50:59

                Petr64 >> Tady už to taky přešlo,pošťouchl sem to Šukimu.
                A já taky změnil směr a k pivu si dám domácí a jebu nějaké betonování 😁

                  NPetr64 - Profil | So 23.3.2024 14:29:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ŠUKI >> Já dával dopoledne druhou vrstvu. To byly fofry s ukotvením, protože kdyby mi to ulítlo,asi bych se pověsil.

                    NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 14:22:56

                    Petr64 >> Teď rube a hučí u nás....!!!

                      NVash - Profil | So 23.3.2024 14:18:45

                      ŠUKI >> Si piš 😉🤘🤤 Už se na ně těším 😋 A sádla bude taky dost 💪
                      Hejné prej má 40kg no to těžko 🤣 Napíšu třicet 🤫👍
                      Ještě se s tím jebu 😕 Pěkně odblanit, vykostit a zavakuovat. A do toho škvařím....

                        NPetr64 - Profil | So 23.3.2024 13:36:06

                        Polčis >> Tady už je relativni klid. Vítr změnil směr, takže jen hučí nad kopcama. Jen jsem si na polední tričko musel hodit košili a bundu. Padla teplota.

                          NPolčis - Profil | So 23.3.2024 13:21:58

                          Petr64 >> Tady se taky zvedl rapidně nárazový vítr.

                            NPetr64 - Profil | So 23.3.2024 13:16:01

                            Polčis >> Tady mají hasiči šrumec kvůli stromům. Vítr z nuly na 80km/h jako když otočíš vypínačem. Hukot byl ale slyšet dost předem.

                              NPolčis - Profil | So 23.3.2024 13:11:13

                              Petr64 >> Koukal sem,proto sedím pod střechou 😉
                              Dám dvě a vyšaluju a vybetonuju vstup do sklepa.
                              Příprava na novou dlažbu do pergoly.

                                NPetr64 - Profil | So 23.3.2024 13:06:28

                                Polčis >> Myslím, že za hodinu utečeš i s pivem pod střechu.

                                  NPolčis - Profil | So 23.3.2024 13:05:48

                                  ŠUKI >> Železné hrabě 😁

                                    NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 13:04:11

                                    Polčis >> Co to tam máš za křivou samotěpku?

                                      NPolčis - Profil | So 23.3.2024 13:00:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ŠUKI >> Taky půjdu v týdnu,dnes sem dal přednost zahradě a uhnal jsem si žízen.

                                        NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 12:50:46

                                        Polčis >> Možná v úterý vypadnu k vodě. Ještě se mi nikdy nestalo,že jsem koncem března ještě nebyl na rybách!!!

                                          NPolčis - Profil | So 23.3.2024 12:49:13

                                          Sharry >> Nerozmazluješ ty ryby?😁

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt