Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NPolčis - Profil | So 23.3.2024 12:48:42

    ŠUKI >> Ať z toho roba upeče buchtu 😁

      NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 12:48:05

      Vash >> To jsou z teho kňoura?

        NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 12:46:44

        Polčis >> Ještě jsem nevyzkoušel ty tvoje poslední, takže si nebudu zbytečně babrat ruce 🤣

          NSharry - Profil | So 23.3.2024 12:42:15

          Vash >>
          no vyhráls!😇🤣

          komu čest, tomu čest👏👏👍

            NSharry - Profil | So 23.3.2024 12:41:44

            ŠUKI >>
            golden carp ( med švestka), Timar mix carp ( scopec , corn), Benzar mix ( carp Pony mezes), 2x jahodove pelety Benzar 3,5mm a 1,5 tusim, , 1x ananas peletx benzar, jahodabritsky chleba ( neco, jako anhl. vlocka, řepka, mleta řepka, mlete pecivo.

            Jeste se dovari kroupy, psenice, kukurice, trochu nadipuje a bude 😂😂

            Hlucinska smes se jeste bude prodavat urcite.., tusim jsem se o tom s nekym bavil, ze to videl snad v nejakem kramě.. ( ale nejsem si jisty, zda nevspominal draveček, ze to mel kdysi Aleš v Megafishi) ..

              NWorm - Profil | So 23.3.2024 12:37:40

              Vash >> Dej do toho trochu mléka....ať to nepřipálíš.😁

                NVash - Profil | So 23.3.2024 12:30:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sharry >> Taky mi to tu za chvíli bude vonět 😉🤘😋

                  NPolčis - Profil | So 23.3.2024 12:28:11

                  ŠUKI >> Ti naberu ještě oplatky když mi nakopeš hnojáky 😁

                    NŠUKI - Profil | So 23.3.2024 12:21:13

                    Sharry >> Já vidím "HLUČÍNSKOU SMĚS" nevíš náhodou jestli se ještě prodává?

                      NSharry - Profil | So 23.3.2024 12:18:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      uz to chystam 😊😊, kuwa.., kdyby jste mohli citit, jak to voni.. paraada

                        NSharry - Profil | So 23.3.2024 8:04:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dobré ráno všem 😄😉

                          Nretrívr - Profil | So 23.3.2024 8:03:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ---

                            NSharry - Profil | So 23.3.2024 8:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kdo krmi, ten chytá !!🤣🤣🤣

                            JEN SE TOHO NEBÁT 🙈🙈

                              NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 16:55:36

                              Vash >> Věřím, ale ona je to obecně taková typická Česká finta,urvat co jde a pak dlouhej relax👍😁

                                NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 16:53:29

                                Petr64 >> Pche...jsem všechno možné...jen né frája.Ale přiznávám se....Sem tam použiji příbor k dopravě jidla na ta správná mista😃

                                  NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 16:51:44

                                  brzak >> Já byl vzhůru,už když jsi se použil z kolbenky......myslivno😃

                                    NVash - Profil | Pá 22.3.2024 15:54:31

                                    Worm >> No a já sem debil 🤣 Jedu rychle bo mi nebaví být dlouho v práci 😤💪🤘

                                      NPetr64 - Profil | Pá 22.3.2024 15:42:28

                                      Worm >> Tak to si frája. Já už párkrát rypákem ryl,ale moc jsem se při tom nenažral.😁

                                        Nbrzak - Profil | Pá 22.3.2024 14:44:10

                                        Worm >> čus vokurko,už jses probral z deliria? )))

                                          Nbrzak - Profil | Pá 22.3.2024 14:41:29

                                          Polčis >> čus,hovno krocat,chrápal jsem po noční a za chvíli valím porybnýmu na narozeniny,probereme problematiku českých vod ))))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt