Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 14:12:54

    Worm >> Jj já už pak tak trochu padal na rypák, ale doma všichni ví jak to bylo a co z toho zbylo🙄😀

      NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 14:07:16

      Kolis >> Tak mě práce nikdy nevadila....celkem mě to i bavilo,ale pak se to tak nějak semlelo a je ze mě netáhlo. Ale jako vždy, všechno má svoje klady i zápory.
      Mlaďas citující otce?😉

        NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 14:00:32

        Worm >>Víš jak Pajo..., v 22ti jsem to zkusil hlavou, prošel jsem toho dost a ono to šlo... V mezidobí občas zapojil i ruce a taky to šlo.. Před časem jsem to zapichl, bo už nebylo potřeba a v dnešní době bych pichl, stačí vyrazit 2X týdne na nákup... Můj starší s oblibou říká "jaký si to pico uděláš, takový to máš"... Kdepak asi to moudro probral?! 🙈🤣

          NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 13:26:31

          Petr64 >> Kdepak kapačky....umím jíst i bezdrže😁

            NPetr64 - Profil | Pá 22.3.2024 13:24:09

            Worm >> Já myslel, že se rukama živíš furt. Nechceš mi snad nakecat,že si 20 roků na kapačkách?🤣🤣

              Nretrívr - Profil | Pá 22.3.2024 13:15:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              --

                NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 13:07:31

                Vash >> To věřím, nejsem zvyklý a rukama jsem se živil 20 let zpátky 👍

                  NVash - Profil | Pá 22.3.2024 12:46:22

                  jirisyky >> Tak od malá smenje vedli, že všecko něco stojí a pokud chceš peníze, musíš si je zasloužit 😤 Myslím, že toto zjištění se jim bude v životě hodit 🤣🤘😉

                    Njirisyky - Profil | Pá 22.3.2024 11:00:13

                    Vash >> Je dobré, že jim práce nesmrdí.

                      NVash - Profil | Pá 22.3.2024 9:23:49

                      ŠUKI >> Zatím zkouším kilo 😉 Když to půjde bu dávat litr a víc 😤 A pak už jenom sklízet 🤣🤘💶

                        NVash - Profil | Pá 22.3.2024 8:29:53

                        Worm >> Pod mým velením by se ti to moc nelíbilo 😉🤣💪🤘

                          NWorm - Profil | Pá 22.3.2024 7:55:30

                          Vash >> Teď bude zase v lese půl roku krásně....to bych šel pracovat klidně taky👍

                            NVash - Profil | Pá 22.3.2024 7:51:23

                            jirisyky >> No snad jo 🙏 Hele žádný z mých dětí nemá problém si peníze odpracovat 😤 Pořád mi otravuje jesli se mnou může do práce 🤣

                              NSharry - Profil | Pá 22.3.2024 7:41:53

                              ŠUKI >>
                              ne ne.., mimo 😂😂

                                Njirisyky - Profil | Pá 22.3.2024 7:41:42

                                Vash >> Zdarec. Tenhle kousek mu už snad vydrží. Nebo. Chceš dotykový, tak pojedeš sázet stromky.😂
                                A zabité 2 mouchy jednou ránou. 😁😁

                                  NŠUKI - Profil | Pá 22.3.2024 7:14:05

                                  Vash >> Peníze cpát do země.... tys je ale kus cypa 🤭

                                    NVash - Profil | Pá 22.3.2024 7:05:49

                                    brzak >> Stofka v zemi 💪😤 Gaučo 🤣😝

                                      NPolčis - Profil | Pá 22.3.2024 6:19:38

                                      brzak >> A co ty Lubo, jdeš krocat dnes?

                                        Nbrzak - Profil | Pá 22.3.2024 6:15:02

                                        Vash >> A val směr les 😀

                                          NVash - Profil | Pá 22.3.2024 5:42:04

                                          ŠUKI >> Hele naposledy měl telefén za bůra, půl roku 😫
                                          Hele a rumy co piju stojí 700-1000 😝
                                          Jo a jinak brýtro 😉🤘

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt